PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ibsng

arvin_b
September 18th, 2011, 21:28
سلام
داخل ibsng یوزر ها را هر کاری می کنم محدودیت زمانی که تعریف می کنم عمل نمی کنه مثال برای سیستم تعریف می کنم که یوزر را هر 1 دقیقه قطع کنه ویا محدودیت حجم میزارم ولی عمل نمی کنه باید چه کار کنم؟

mersad-mr
September 19th, 2011, 02:21
سلام دوست عزیزم
این مشکل خیلی راه ها داره
من خودم 10000 بار دنبالش رفتم اما همش هرکی یه راه می گفت.
Snmp / ssh / همه اینارو تنظیم کن
پورت ردیوستم بزار رو 1700 . بعضی ها میگن اوکی میشه

ServerDl.ir
September 19th, 2011, 06:36
سلام
داخل ibsng یوزر ها را هر کاری می کنم محدودیت زمانی که تعریف می کنم عمل نمی کنه مثال برای سیستم تعریف می کنم که یوزر را هر 1 دقیقه قطع کنه ویا محدودیت حجم میزارم ولی عمل نمی کنه باید چه کار کنم؟

دوست عزیز دلیل این موضوع تا جایی که من نتیجه گرفتم این هستش که شما باید سرور اکانتینگتون همان سرور سرویس دهیتون باشد .
مثال واضع بزنم اگر شما با IBSng اکانتینگ و آی پی اش مثلا 192.168.1.1 هستش سرور سرویس دهنده شما به جای میکروتیک باید همان لینوکس ibsng باشد و آی پی اونم 192.168.1.1 باشد تا اکانت به موقع kill شود . یعنی هم سرویس دهنده و هم اکانتینگ هر 2 بر روی یک سرور تنظیم و کانفیگ شوند .

سلام دوست عزیزم
سلام مرصاد :دی بعدا من پوستت تو رو می کنم :دی :x
موفق باشید .

mersad-mr
September 19th, 2011, 11:43
دوست عزیز دلیل این موضوع تا جایی که من نتیجه گرفتم این هستش که شما باید سرور اکانتینگتون همان سرور سرویس دهیتون باشد .
مثال واضع بزنم اگر شما با IBSng اکانتینگ و آی پی اش مثلا 192.168.1.1 هستش سرور سرویس دهنده شما به جای میکروتیک باید همان لینوکس ibsng باشد و آی پی اونم 192.168.1.1 باشد تا اکانت به موقع kill شود . یعنی هم سرویس دهنده و هم اکانتینگ هر 2 بر روی یک سرور تنظیم و کانفیگ شوند .

سلام مرصاد :دی بعدا من پوستت تو رو می کنم :دی :x
موفق باشید .

این موضوع درست نیستش.
من از خود پارس پویش پرسیدم رو نسخه رایگان هم میشه درست تنظیمش کرد که هم کیل کنه و هم طوری تنظیم کنه که همه رو نشون بده آنلاین هارو.
رو نسخه رایگان آموزش نمی دن چجوری هر سرور رو 100.000 تومان می گیرند کانفیگ کنند 8-|

حالا با هم کنار می آیم :"> آدم باید تو زندگیش یکم صبر داشته باشه! :x

arvin_b
September 19th, 2011, 11:54
دوستان اگر راهی هست که 100 % تست شده وعمل میکنه را سراغ دارند
کمک کنند

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

سلام دوست عزیزم

چه طور باید اینکار را انجام داد
عملی هست؟ تست شده؟

mersad-mr
September 19th, 2011, 12:10
والا من خودم تست کردم جواب نداده اما
5-6 نفر هستن میگن جواب میده .
من یه تاپیک قبلاٌ باز کردم تو همین فروم اما خودم جواب نگرفتم

ServerDl.ir
September 19th, 2011, 12:59
این موضوع درست نیستش.
من از خود پارس پویش پرسیدم رو نسخه رایگان هم میشه درست تنظیمش کرد که هم کیل کنه و هم طوری تنظیم کنه که همه رو نشون بده آنلاین هارو.
رو نسخه رایگان آموزش نمی دن چجوری هر سرور رو 100.000 تومان می گیرند کانفیگ کنند

حالا با هم کنار می آیم آدم باید تو زندگیش یکم صبر داشته باشه!

بروووو مرصاد بابا حرف زدی تو چرا امروز فردا می کنی ؟ اعتبارت خدشه دار شد اینطوری !

منم نگفتم رو نسخه رایگان جواب نمی دهد .
بله کمپانی پارس پویش صحیح می فرماید .
در حال حاضر کانفیگ kill اگر برروی سرویس دهنده و اکانتینگ باشد جواب می دهد .
حتما نیاز به ماژول خاصی هست برای kill کردن میکروتیک .
در ضمن مشکل آنلاین یوزر که مشکل بزرگ نیست با چند تا تغییر در اعداد و ارقام موجود در Ras می شود آنلاین ها همه رو دید .

arvin_b
September 19th, 2011, 13:08
بروووو مرصاد بابا حرف زدی تو چرا امروز فردا می کنی ؟ اعتبارت خدشه دار شد اینطوری !

منم نگفتم رو نسخه رایگان جواب نمی دهد .
بله کمپانی پارس پویش صحیح می فرماید .
در حال حاضر کانفیگ kill اگر برروی سرویس دهنده و اکانتینگ باشد جواب می دهد .
حتما نیاز به ماژول خاصی هست برای kill کردن میکروتیک .
در ضمن مشکل آنلاین یوزر که مشکل بزرگ نیست با چند تا تغییر در اعداد و ارقام موجود در Ras می شود آنلاین ها همه رو دید .

من مشکل با آنلاین بودن یوزر ها ندارم هر کی آنلاین باشه را می بینم ولی نمی تونم kill کنم

hassanshaikhi
September 19th, 2011, 14:17
برای اینکه بتونی یوزر رو kill کنی باید یوزر و پسورد میکروتیک رو برای ssh توی ibs وارد کنی

توی قسمت ras سرور میکروتیکت رو انتخاب کن و بعد سمت راست Edit RAS Attributes رو بزن و در قسمت mikrotik_ssh_username و mikrotik_ssh_password یوزر پسورد میکروتیکت رو بنویس. توی میکروتیک هم چک کن که سرویس ssh اجرا باشه ip/services

arvin_b
September 19th, 2011, 16:17
برای اینکه بتونی یوزر رو kill کنی باید یوزر و پسورد میکروتیک رو برای ssh توی ibs وارد کنی

توی قسمت ras سرور میکروتیکت رو انتخاب کن و بعد سمت راست Edit RAS Attributes رو بزن و در قسمت mikrotik_ssh_username و mikrotik_ssh_password یوزر پسورد میکروتیکت رو بنویس. توی میکروتیک هم چک کن که سرویس ssh اجرا باشه ip/services

سلام
چه طور باید فهمید کهip/services فعال هست یا نه؟

HamedPC
September 19th, 2011, 16:52
اینی که گفته مسیر است . از winbox برو توی Ip و بعد service از اونجا نگاه کن ssh فعال هست یا خیر