PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای دریافت کارت اعتباری بین المللی

S-ARM
September 18th, 2011, 13:41
سلام دوستاان
نیاز به کار اعتباری بین المللی دارم که باش بتونم هاست و دومین و تبلیغ گوگل و از این کارا کنم
میشه دوستانی که اطلاعاتی دارند در اختیار من هم بزارند ؟
از کجا بگیرم و از این جور چیزا
ممنون

teztop
September 18th, 2011, 16:53
سلام
اینجا یه سری بزن
شركت تجارت بين المللي نسل برتر - فروش سيم كارت بين المللي - ويزا كارت و مستر كارت - صدور گواهينامه بين المللي - طراحي آرم لوگو وب سايتهاي چند (http://www.naslebartar.info)

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

البته بیشتر به کار کسایی می خوره که خودشون می خوام ویزا کارت داشته باشن. به زودی پرداخت آنلاین برای پرداخت های ویزا به امکانات اضافه خواهد شد

sebastian
September 18th, 2011, 21:56
سلام دوستاان
نیاز به کار اعتباری بین المللی دارم که باش بتونم هاست و دومین و تبلیغ گوگل و از این کارا کنم
میشه دوستانی که اطلاعاتی دارند در اختیار من هم بزارند ؟
از کجا بگیرم و از این جور چیزا
ممنون

برای افتتاح حساب بانکی بین المللی مثل پی پال شما باید از طریق شخصی که در اون کشور سیتیزن هستش اقدام کنید یا می تونید از طریق بعضی از شرکت ها حساب های شارژی که تا یک سقف معین که تا 2-3 میلیون هم میشه شارژ کردش (کارت فیزیکی یکبار شارژ) یا با قابلیت ریشارژ تهیه کنید

S-ARM
September 18th, 2011, 22:19
کارت ویزا به نام خودمون و ایران باشه گوگل گیر میده ؟

s.w.a.t
September 18th, 2011, 23:44
Visa and Master + Google ایران رو تحریم کردند! پس قاعدتا اگه آدرس ایران باشه مشکل پیش میاد!
بهتر هست بدید یکی براتون پرداخت کنه
موفق باشید

sebastian
September 18th, 2011, 23:52
ببین اگه میخوای حساب بین المللیت verify بشه کار آسونش اینه که بدی یکی از آشناهات که اونور اقامت داره واست انجام بده