PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به ماژول پرداخت آنلاین بانک ملت برای whmcs

sardarn
September 18th, 2011, 11:34
سلاممن یک ماژول پرداخت آنلاین بانک ملت برای whmcs می خوام.دوستان لطفا قیمتتون رو بدیدقیمت بالا ندید

m.hoseynpur
September 18th, 2011, 11:35
20 تومان

sardarn
September 18th, 2011, 11:44
20 تومان

مطمئنید برای whmcs کار می کنه؟نمی خوام یه نسخه مستقل باشه

m.hoseynpur
September 18th, 2011, 11:46
مطمئنید برای whmcs کار می کنه؟نمی خوام یه نسخه مستقل باشه

من گفتم مستقل هست؟ من قیمت ماژول بانک ملت رو بهتون دادم با نصب و تحویل و تضمین کارکردن

sardarn
September 18th, 2011, 11:49
من گفتم مستقل هست؟ من قیمت ماژول بانک ملت رو بهتون دادم با نصب و تحویل و تضمین کارکردن
چون اوندفعه صحبت می کردیم گفتید یک نسخه مستقل هست
کسی دیگه نیست؟

m.hoseynpur
September 18th, 2011, 11:52
چون اوندفعه صحبت می کردیم گفتید یک نسخه مستقل هست
کسی دیگه نیست؟

اوندفعه اوندفعه بود مگه قراره هرکسی هرچی داره همونو تا عمر داره نگه داره.الان هم اسکریپت مستقل با مدیریت داریم هم ماژول.موفق باشید

NovinSite.ir
September 18th, 2011, 12:06
سلاممن یک ماژول پرداخت آنلاین بانک ملت برای whmcs می خوام.دوستان لطفا قیمتتون رو بدیدقیمت بالا ندید

با سلام
بنده ميتونم به قيمت 18000 تومان (لايسنس به صورت يكساله) بدم
قيمت نامحدودش هم 45000 تومان هست
باتشكر

parsibox
September 18th, 2011, 12:53
۳۵ تومن
در صورت تمایل همراه با ارسال پیامک بعد از انجام تراکنش به صورت صحیح کلا میشه ۵۰ تومن در صورتی که خط اختصاصی نخواهید کلا با ارسال پیامک با خط عمومی میشه ۴۰ تومن

atilnic
September 18th, 2011, 14:15
سلام

از فراسو بگیرید
بهترین پشتیبانی میده
شرکت هست و ...
واقعا من از چند نفر گرفتم یکیش ایرانیان سرور
که پولم خورد و ..
ولی فراسو (آقای زینالعابدینی) واقعا آقاست
خیلی گله.ازش بگیر و ناراضی بودی بیا به من بگو
تضمین میدم اصلا

با تشکر

mohsen1
September 18th, 2011, 15:04
درگاه با سامانه و خط اختصاصی 45
با خط عمومی 35
بدون خط و سامانه 30 تومان.

alirezakhani
September 18th, 2011, 21:25
سلام وخسته نباشید

ماژول بانک ملت مورد تایید شرکت پرداخت بانک ملت و با تضمین کارکرد
مبلغ :20.000 تومان تضمینی
در صورتی که کا رنکرد شما می توانید برگشت بدهید .هزینه ای که دادین رو پس بگیرید

sardarn
September 18th, 2011, 21:36
ممنون دوستان
خریداری شد

mrbusy
September 18th, 2011, 23:45
خریدار این ماژول به قیمت 15 تومان هستم !
صحیح و بدون باگ باشه و همچنین حتما بعد از واریز به پرتال برگردد و در مسیر برگشت time out ندهد .
ایمیل ehsan_afshar@ymail.com

novinvp
February 6th, 2012, 05:01
کسی هست که در مورد راه اندازی سایت فروش شارژ منو راهنمایی کنه ؟!! میخوام همه چیزشو خودش راه اندازی کنه بهم تحویل بده . قیمت میخواستم. ممنون
mmmmm.mnmnmn@yahoo.com :39:

m.hoseynpur
February 6th, 2012, 08:03
کسی هست که در مورد راه اندازی سایت فروش شارژ منو راهنمایی کنه ؟!! میخوام همه چیزشو خودش راه اندازی کنه بهم تحویل بده . قیمت میخواستم. ممنون

این ماژول برای سیستم مورد نظر شما با 90 روز پشتیبانی 20000 تومان با 1 سال پشتیبانی 45000 تومان

masoudgolchin
February 6th, 2012, 09:49
http://www.webhostingtalk.ir/f176/33985/

vahidmom
February 6th, 2012, 10:18

بهتر بود تاپیک جدید باز میکردید و تاپیک 5 ماه پیش رو بالا نمیاوردید
و اینکه تو بخش مربوطه پست بدید
اینجا مبحث whmcs هستش
تاپیک جدا بفرستید تا دوستان بهتون راهنمایی بدند
با تشکر

rot3r
February 7th, 2012, 19:55
برید nulller.ir رایگان بگیرید حالشو ببرید...
چیه اخه این چیزها رو می خواهید بفروشید پول دربیارید...
بابا یکم روحیه مشارکت عمومی رو ببرید بالا....

parsvia
February 10th, 2012, 08:17
دوست عزیز ماژول رایگان پرداخت آنلاین تمامی بانک ها برای whmcs روی نت به رایگان وجود داره من خودم استفاده می کنم. فقط یه خورده تو نت سرچ کنید پیدا می کنید

VatanDC
February 10th, 2012, 09:18
دوست عزیز ماژول رایگان پرداخت آنلاین تمامی بانک ها برای whmcs روی نت به رایگان وجود داره من خودم استفاده می کنم. فقط یه خورده تو نت سرچ کنید پیدا می کنید

دوست عزیز درسته شما میگید تو نت پره ، ولی وقتی شما میخواید یه کار اصولی انجام بدی خیلی وقت ها نیاز داری هزینه کنی ، حالا یکی می تونه خودش مینویسه ، یکی میره خریداری می کنه دلیل نمیشه هیچ چیزی 100% تو اینترنت رایگان نیست اینو بدون

parsvia
February 10th, 2012, 09:47
دوست عزیز درسته شما میگید تو نت پره ، ولی وقتی شما میخواید یه کار اصولی انجام بدی خیلی وقت ها نیاز داری هزینه کنی ، حالا یکی می تونه خودش مینویسه ، یکی میره خریداری می کنه دلیل نمیشه هیچ چیزی 100% تو اینترنت رایگان نیست اینو بدون

بله درست می گید البته در صورتی که پشتیبانی شه از طرف فروشنده. بدون پشتیبانی با اسکریپت های رایگان هیچ تفاوتی نداره جز اینکه یه هزینه الکی شده!

rot3r
February 10th, 2012, 16:19
کار اصولی نیاز به سرمایه گذاری دار ...درسته ،اما یک ماژول پرداخت که اصل کدش رو بانک میده!!!!
در ضمن چیز خواصی نیست که بخواهی سرمایه گذاری کنی که برات طراحی کنن،یک کار عمومی هست که برای همه یک جوره...

VatanDC
February 10th, 2012, 17:42
بله درست می گید البته در صورتی که پشتیبانی شه از طرف فروشنده. بدون پشتیبانی با اسکریپت های رایگان هیچ تفاوتی نداره جز اینکه یه هزینه الکی شده!

الان به نظر من بهترین ماژول رو فراسو میده :
1. پشتیبانی میده
2. کدهاش کامل هستش
3. در صورت تغییر و اپدیت یا هرچیزی سریعا اپدیت می کنند برات
4 . پنل مدیریت داره که مشخصات تراکنش ها رو به صورت کامل نشون میده

کار اصولی نیاز به سرمایه گذاری دار ...درسته ،اما یک ماژول پرداخت که اصل کدش رو بانک میده!!!!
در ضمن چیز خواصی نیست که بخواهی سرمایه گذاری کنی که برات طراحی کنن،یک کار عمومی هست که برای همه یک جوره...

کسی نگفت سرمایه گذاری کنی عزیزم ، ولی به نظر من این مسئله سرمایه گذاری نیست !!!! من نمیدونم شما چرا خرید مواردی رو که نیاز کار ادم هستش رو سرمایه گذاری بدونیم ، مثل این میمونه شما برای شرکت بخواید میز و صندلی بخرید بعدا بگید اینا سرمایه گذاری هستش :39:

samansystems
February 12th, 2012, 10:10
حواستون باشه درگاه بانک ملت مشکل زياد داره و تراکنش ها رو تسويه نميکنه.
سرچ کنطد تو اينترنت شاکی فراوون داره.

1id
February 18th, 2012, 14:57
آره . خیلی حساب کتابش ناجوره
گاهی اوقات هم به علت خرابی درگاه پیام های چرت و پرت به کاربر میده مثلا میگه فروشگاه معتبر نیست و یا اطلاعات خرید شما ناقص است
خلاصه هیچ کدومشون مثل پارسیان نمیشه