PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت سیستم vip

xtar
September 16th, 2011, 21:50
سلام

بنده نیاز به یک سیستم vip دارم که به چنین شکلی کار کنه :

روی سرور دسترسی به بعضی فولدر هارو ( فقط بعضی فولدرها ) محدود کنه طوری که در حالت عادی بازدیدکننده ها فقط بتونن همزمان با دو کانکشن دانلود کنند از اون فولدرها ( بدون محدودیت سرعت )
و در کنار اون یک اسکریپت راحت باشه که توش آی پی بدیم و زمان تعیین کنیم مثلا یک ماه ، و اون آی پی به مدت یک ماه بتونه بدون محدودیت از اون فولدر ها دانلود کنه

این سیستم vip مخصوص یک سایت دانلود است

دوستانی که میتوند چنین سیستم رو اعمال کنند لطفا قیمت رو برام پیغام خصوصی کنند و یا اگر راهی کم هزینه تر هست ممنون میشم بگید

سپاسگذارم

mohsened
September 16th, 2011, 22:12
برای یک سری از اینکار ها روی سرور هم میشه تنظیمات اعمال کرد و نیازی به اسکریپت نیست مثلا تعداد کانکشن های یوزر .

اگر خواستید من در خدمتتون هستم .

xtar
September 16th, 2011, 22:16
با سلام
دوست عزیز دقیقا به همین شیوه میخوام باشه

میتونید عینا چنین شیوه ای رو اعمال کنید ؟ در کنار اون یک سایت برای من بزارید که آی پی وارد کنم و تعداد ماه رو انتخاب کنم

و اون آی پی بتونه بدون محدودیت از سرور دانلود کنه در عرض یک ماه

یا بتونم حذف کنم یا کارهای دیگه

یا حتی یوزر بسازم برای اینکار

در کل پنل کامل باشه

mohsened
September 16th, 2011, 22:30
استفاده از آی پی امکان پذیر نیست چونکه بیشتر کاربران از داینامیک آی پی استفاده می کنن و اینطوری نمی تونن دسترسی داشته باشن . روش های خاصی هست که اگر خواستید سیستم رو با اون براتون پیاده می کنم .

xtar
September 16th, 2011, 23:18
خب ظاهرا جناب دادخواه به علت مشغله کاری نمیتونن سفارش قبول کنن

لطفا دوستان دیگه که میتونند کمک کنند بگم

ممنونم

aghaee
September 17th, 2011, 00:52
با گروه وریا صحبت کن، تیم نیرومندی هستند

vooria.com

---
September 17th, 2011, 01:37
با جوملا و کمی هزینه میتونید راه اندازی کنید
نمونه : طراحی وب، طراحي قالب جوملا فارسی (http://khalilan.com)

ali2k
September 17th, 2011, 01:52
نیاز به نصب یک ماژول روی اپاچی سرور هست ، برنامه نویسی قسمتی هم که ای پی ها را اضافه و مدیریت کنید نیز جداگانه :)
هزینه 250 هزارتومان

xtar
September 17th, 2011, 01:54
تکمیلی :

و این سیستم با ویبولتین ست بشه طوری که افرادی رو که ما میفرستیم در گروه کاربران طلایی بصورت نامحدود بتونن دانلود کنن از سرور

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:53 AM ----------

نیاز به نصب یک ماژول روی اپاچی سرور هست ، برنامه نویسی قسمتی هم که ای پی ها را اضافه و مدیریت کنید نیز جداگانه :)
هزینه 250 هزارتومان

اون قسمتی که گفتم با آی پی ست بشه رو صرف نظر کردیم
میخوایم به این صورت باشه :
با ویبولتین ست بشه طوری که افرادی رو که ما میفرستیم در گروه کاربران طلایی بصورت نامحدود بتونن دانلود کنن از سرور

rn4j1m1
September 17th, 2011, 02:11
میتونم واستون انجام بدم برای اطلاع از قیمت و زمان امکانات مورد نیازتون رو با جزئیات توی ایمیل شرح بدین rn4j1m1@gmail.com

ali2k
September 17th, 2011, 02:22
این سیستم باید دینامیک باشه یعنی یک روش برای شناسایی افرادی که گروه کاربران طلایی هستند باید وجود داشته باشد مثلا زمانیکه لاگین کرد ای پی کاربر مجوز دانلود نامحدود بگیرد به عبارتی یه تغییر توی ویبولتین میخواد.

چون معمولا از دانلود منیجر ها برای دانلود استفاده میشه 1- یا همین راهی که بالا گفتم یعنی اجازه دانلود نامحدود به ای پی باید داشته بشه 2- یا یک یوزر و پسورد جداگانه اختصاص بدید به دانلود از فولدر مورد نظر که داخل دانلود منیجر هم تنظیم کنند

راه 1 بنظر راحت تره کاربر کافیه یکبار داخل ویبولتین لاگین کنه و تا زمانیکه ای پی اش تغییر نکرده به هر روشی میتونه نامحدود دانلود کنه بدون هیچ تنظیمات یا دردسری ...

xtar
September 17th, 2011, 03:41
این سیستم باید دینامیک باشه یعنی یک روش برای شناسایی افرادی که گروه کاربران طلایی هستند باید وجود داشته باشد مثلا زمانیکه لاگین کرد ای پی کاربر مجوز دانلود نامحدود بگیرد به عبارتی یه تغییر توی ویبولتین میخواد.

چون معمولا از دانلود منیجر ها برای دانلود استفاده میشه 1- یا همین راهی که بالا گفتم یعنی اجازه دانلود نامحدود به ای پی باید داشته بشه 2- یا یک یوزر و پسورد جداگانه اختصاص بدید به دانلود از فولدر مورد نظر که داخل دانلود منیجر هم تنظیم کنند

راه 1 بنظر راحت تره کاربر کافیه یکبار داخل ویبولتین لاگین کنه و تا زمانیکه ای پی اش تغییر نکرده به هر روشی میتونه نامحدود دانلود کنه بدون هیچ تنظیمات یا دردسری ...

چون آی پی کاربران مدام در حال تغییره نمیشه رو یه آی پی کار کرد
و اصلا ممکنه طرف با چیز پی ان بیاد

راه یک که شما فرمودید بسیار منطقیه ، در واقع با هر آی پی ای که تو ویبولتین لاگین کرد اون آی پی مجوز داشته باشه تا زمان خروج از ویبولتین

اگه این راه بشه اصولی و درست واقعا خوبه

---------- Post added at 03:00 AM ---------- Previous post was at 02:37 AM ----------

میتونم واستون انجام بدم برای اطلاع از قیمت و زمان امکانات مورد نیازتون رو با جزئیات توی ایمیل شرح بدین rn4j1m1@gmail.com3
دوست عزیز شرایط کامل در این تاپیک هست فکر نکنم نیازی به تکرار مکررات باشه :d

---------- Post added at 03:41 AM ---------- Previous post was at 03:00 AM ----------

یه بار دیگه چیزی که میخوام رو بصورت تکمیلی خدمت دوستان عرض میکنم :

روی بعضی فولدرهای سرور دانلود محدودیت گذاشته بشه طوری که در حالت عادی فقط با دو کانکشن همزمان بشه دانلود کرد
و در مقابل کسایی که در سیستم ویبولتین به گروه کاربری طلایی منتقل میشند بصورت نامحدود بتونن دانلود کنن
همونطور که دوستمون گفتن زمانی که کاربر عضو گروه طلایی در ویبولتین لاگین میکنه ، اون آی پی ای که باهاش لاگین کرده مجوز دانلود نامحدود بگیره ، موقع خروج هم مجوز ازش گرفته بشه

سیستم باید کاملا حرفه ای و بدون کوچکترین نقصی باشه
پشتیبانی داشته باشه
و فقط با یه آی پی کار کنه اونم فقط آی پی ای که هنگام ورود ثبت میشه
ضمنا این محدودیت فقط برای بعضی فولدرها اعمال میشه بقیه فولدرها نباید محدودیتی داشته باشن
انتخاب فولدرهای محدود هم باید طوری باشه که بشه به راحتی انجام داد بدون نیاز به برنامه نویس

ممنونم

rn4j1m1
September 17th, 2011, 05:40
متوجه شدم ، مشکلی نیست ، شما قرار هست به کاربران لینک بدین یا کاربر قرار هست به لیست تمامی فایل های آپلود شده دسترسی داشته باشه ؟

---------- Post added at 05:40 AM ---------- Previous post was at 05:22 AM ----------

امکان محدود کردن سرعت ، تعداد کانکشن ، قابلیت resume یا عدم resume امکاناتی هست که فعلا من به ذهنم میرسه که میشه انجام داد اگه چیز دیگه هم لازم هست بگید

xtar
September 17th, 2011, 15:34
ببینید دوست عزیز ما یه لینک دانلود مستقیم رو در مطلب میزاریم
فقط یک لینک ( نه اینکه یه لینک برای کاربران vip و یه لینک برای بقیه )
در حالت معمولی بازدیدکننده ها و مهمان ها و کاربرای معمولی بتونن نهایت با دو کانکشن از این لینک و سایر لینکای داخل سایت که در اون پوشه ها محدود شده در سرور هست ، دانلود کنند
یا بقول شما محدودیت های دیگه ای هم اعمال کنیم براشون

بعد کاربران ویبولتین که در گروه کاربران طلایی هستند بتونن نامحدود دانلود کنن از این پوشه های سرور
حالا به دو روش اینکارو میشه کرد
1. وقتی کاربر لاگین میکنه در ویبولتین آی پی ای که باهاش لاگین کرد مجوز دانلود نامحدود بگیره و موقع خروج هم مجوز ازش گرفته بشه
2. با یوزر پسورد ویبولتین کار کنه ( البته اینو نمیدونم به چه مشکل میشه واقعا ! )