PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ایجاد ارتباط ایمیل با نرم افزارهای مدیریت ایمیل مثل Outlook

web-master
September 16th, 2011, 20:34
با سلام

من یک نمایندگی هاست لینوکس با CP از یکی از سروریس دهنده های خارجی گرفتم.

برای کاربران پست الکترونیک ایجاد میکنم ، ولی کاربران جهت اتصال پست الکترونیکی خودشون به نرم افزارهایی مثل ThunderBird یا Outlook دچار مشکل هستن !

قبلا شنیده بودم که از طرف مخابرات برخی از پورت های ایمیل بسته شده و باید از پورتهای جایگزین استفاده کرد !

آیا به نظر شما به این موضوع مربوط هستش ؟ من به عنوان نماینده ، میتونم پورت ارسال و دریافت ایمیل رو تغییر بدم ؟ دسترسی به SSH هم ندارم !

در حالت Webmail به ایمیل ها دسترسی وجود داره ، ولی با نرم افزار نمیشه به ایمیل ها دسترسی پیدا کرد !

Hostpolis
September 16th, 2011, 20:37
مشکل فقط سمت ارسال هست یا در دریافت هم مشکل دارید؟

اگر صرفا ارسال هست از پشتیبانی سرور بخواید که برای smtp پورت 587 رو هم باز کنند.

web-master
September 16th, 2011, 21:06
مشکل این هستش که هنگام ایجاد اکانت ، میگه پسورد اشتباه هستش ، در صورتی که پسورد به صورت صحیح وارد میشه !

پورت هایی که توی تنظیمات ایمیل سرور نوشته اینها هستند

Outgoing Mail Server: 26
Outgoing Mail Server: (SSL):465

در مورد پورت های ورودی ، اطلاعاتی درج نکرده

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

ظاهرا از پورت 25 و 143 برای ارسال و دریافت ایمیل استفاده میشه !

web-master
September 17th, 2011, 23:46
آیا کسی هست که مرا یاری کند ؟ :63:

web-master
September 25th, 2011, 01:08
آقا واقعا کسی نیست که در این مورد راهنمایی کنه ؟ من از بچه های wht بیش از اینها انتظار داشتم