PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی پنل دامین Directi

mrbusy
September 16th, 2011, 11:08
سلام
دوستان من سعی دارم پنل دامین دایرکتی خریداری کنم و نمایندگی بگیرم
که خودم بتونم مستقیم دامین بفروش برسانم
از دوستانی که می توانند اینجاب را کمک کنند ممنون میشم .
اگر پنل دامین دیگری را که به نظرتون بهتر هست و شرایطش بهتر رو نیز در نظر داشتید خوشحال می شوم اگر اطلاعات کامل و طریقه خرید و نرخ هر دامنه به دلار را برای نمایندگه بگویید .

mohsen1
September 16th, 2011, 11:37
مستقیم نمایندگی بگیرید.
99 دلار باید پرداخت کنید.
ترجیحا با وبمانی پرداخت کنید که هم دلارش ارزون تره هم نیاز به مدارک نداره هم کارمزد نمی خوره.

ehsanx
September 16th, 2011, 12:46
شما اگر از نمایندگی‌های دایرکت آی هم سرویس بگیرید، می‌تونند دقیقا همین سرویس رو بهتون بدن. (مثل امکان تعریف ریسلر و مشتری، سایت اختصاصی و ...)
دردسر انتقال وجه نخواهید داشت و لازم نیست برای رسیدن به اسلب آخر سه هزار دلار هزینه کنید.
علاوه بر ما که با قیمت اسلب آخر دایرکت آی و قیمت دلار روز (از سایت مثقال) میتونیم این پنل رو به شما بدیم، دوستان دیگری هم در این انجمن این کار رو می‌کنند.

hamidreza_s
September 16th, 2011, 15:47
ترجیحا با وبمانی پرداخت کنید که هم دلارش ارزون تره هم نیاز به مدارک نداره هم کارمزد نمی خوره.
وبمانی فکر میکنم که کارمزد را حساب واریز کننده کسر میکنه.

لاهیج در اسلب یک قرار داره و دلاری 1300 حساب میکنه.

مثقال.کام هم گرون حساب میکنه دلار را شرکت ارزون تری هم در تالار وجود داره.

و البته یک پیشنهاد دوستانه میکنم که مستقیم پنل بگیرید. چون مشکلات دیگه ای هم براتون ایجاد میکنند. از جمله عدم پشتیبانی درست شرکت ها که البته اگر زیر نماینده باشید دستتون از پشتیبانی ریسلرکلاب هم کوتاه هست.

کلاً بستگی به مقدار خریدتون داره. بیشتر دنبال سود هستید یا مسائل دیگری هم براتون مهمه.

موفق باشید.

ehsanx
September 16th, 2011, 15:57
...
...

منظورتون چی هست دوست عزیز؟
مثقال سایتی هست که قیمت دلار بازار آزاد رو اعلام می‌کنه، نه یک شرکت هاستینگ یا ...
قیمتش هم الان حدود ۱۲۵۰ هست و کمتر از اون ۱۳۰۰ هست که شما فرمودید.

ServerDL.com
September 16th, 2011, 18:07
وبمانی فکر میکنم که کارمزد را حساب واریز کننده کسر میکنه.

لاهیج در اسلب یک قرار داره و دلاری 1300 حساب میکنه.

و البته یک پیشنهاد دوستانه میکنم که مستقیم پنل بگیرید. چون مشکلات دیگه ای هم براتون ایجاد میکنند. از جمله عدم پشتیبانی درست شرکت ها که البته اگر زیر نماینده باشید دستتون از پشتیبانی ریسلرکلاب هم کوتاه هست.

کلاً بستگی به مقدار خریدتون داره. بیشتر دنبال سود هستید یا مسائل دیگری هم براتون مهمه.

موفق باشید.

ممنون از کمک شما دوستان ...
متاسفانه من بیشتر امنیت مورد نیازم هست و هم اینکه کاربر ها راحت باشند . مسائل مادی مهم نیست .
در حال حاضر من خودم 100% مصمم هستم که بصورت مستقیم خریداری اکانت را خریداری کنم بدون اینکه زیر نماینده شوم .
فقط میشه یکی از دوستان مراحل خرید را از اول تا آخر تا تایید نهایی به ترتیب اعلام کنه ؟
در حال حاضر من از دوست خوبم مهران کرباسی ادمین محترم سایت پرشین مدیا دارم کمک می گیرم ...
از نکات و پیشنهادات شما دوستان هم استقبال می کنم ...