PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Under Heavy DDos Attack

aghdaee
September 16th, 2011, 01:21
سلام دوستان
متاسفانه وب سایت اصلی بنده و سایت هایی که میزبانی میکنیم به شدت مورد حملات دی داس قرار گرفته و فردی که این کار رو میکنه یک عرب هست
در هفته گذشته حجم 9Gbps دی داس روی یکی از سرورها افتاد که منجر به از بین رفتن یکی از سرور هام شد
حالا طرف رفته دیتاسنتر رو تهدید کرده که سرویس دهی به این سایت رو یا قطع میکنید یا 20Gbps دی داس می ندازم روی شبکه دیتاسنترتون
دیتاسنتر هم که مغز خر نخورده که این حجم رو روی شبکه اش تحمل کنه!
ایمیل زده که چون این تهدید از سمت شماست باید تمام تبعاتش رو قبول کنید اگر میخواید بمونید(یعنی اگر سویچ و ... سوخت پولش رو باید بدید)
حالا از این ها بگذریم اصلا مهم نیست
مهم این جا هستش که کسی می تونه راهنمایی کنه از کجا یک سرویس مطمئن dns ddos protection با قیمت مناسب تهیه کنم
من الان خودم یک دی داس پروتکشن سخت افزاری دارم ولی تا 500mbps رو جواب میده ولی همین طور که می بنید حجم حمله خیلی بالاست
لطفا بلک لوتوس رو معرفی نکنید که خیلی عوضی هستش! و اصلا سمتش نمیرم
خیلی ممنون از لطف همه عزیزانی که در این تاپیک کمک به بنده میکنن :)

eth0
September 16th, 2011, 03:19
سلام
http://www.serverorigin.com/eth*****-ddos-mitigation هست ولی گرونه ، بقیه راه حل ها هم تقریبا تو همین قیمتا هستن

hassanshaikhi
September 16th, 2011, 16:21
Maximum Attack Filtering: 8000Mbps
Monthly Price:$10,200.00
Setup Fee:$10,000.00

aghdaee
September 16th, 2011, 17:12
Maximum Attack Filtering: 8000Mbps
Monthly Price:$10,200.00
Setup Fee:$10,000.00

دوست عزیز با این قیمت اگر بخوام تهیه کنم مطمئنا از این جا خرید میکنم
شبکه بسیار خوب و مقاومی در برابر دی داس داره :)
DDoS Protection, DDoS Mitigation, DDoS Attack Protected Dedicated Server Hosting - Staminus Communications - SecurePort - The Leader in Distributed Denial of Service Attack Security (http://staminus.net/SecurePort-DDoS-Mitigation)

hassanshaikhi
September 16th, 2011, 17:22
دوست عزیز با این قیمت اگر بخوام تهیه کنم مطمئنا از این جا خرید میکنم
شبکه بسیار خوب و مقاومی در برابر دی داس داره :)
DDoS Protection, DDoS Mitigation, DDoS Attack Protected Dedicated Server Hosting - Staminus Communications - SecurePort - The Leader in Distributed Denial of Service Attack Security (http://staminus.net/SecurePort-DDoS-Mitigation)

من که خودم ندارم منظورم قیمت اون سایتی بود که دادند:)

http://www.serverorigin.com/eth*****-ddos-mitigation

Hostpolis
September 16th, 2011, 19:20
اگر امکان تهیه سخت افزار دارید یک فایروال asa5505 تهیه کنید. تا حد زیادی مشکل رو حل میکنه. البته اگر کانکشنتون بیشتر از 100 مگ هست باید دنبال فایروالهای بهتر برید که طبیعتا گرون تر هستند.

HugeServer
September 16th, 2011, 19:37
اگر امکان تهیه سخت افزار دارید یک فایروال asa5505 تهیه کنید. تا حد زیادی مشکل رو حل میکنه. البته اگر کانکشنتون بیشتر از 100 مگ هست باید دنبال فایروالهای بهتر برید که طبیعتا گرون تر هستند.

من الان خودم یک دی داس پروتکشن سخت افزاری دارم ولی تا 500mbps رو جواب میده ولی همین طور که می بنید حجم حمله خیلی بالاست

به هر حال این حجم مشکلات زیادی برای دیتاسنتر ایجاد میکنه...

aghdaee
September 16th, 2011, 20:27
دوست عزیز متوجه این موضوع هستم بنده اگر بخوام سخت افزار بخرم مطمئنا R ioreyخریداری میکنم
ولی مشکل این جا هست که حجم حمله بالا هستش

Hostpolis
September 16th, 2011, 20:30
حمله ddos از چه نوع هست؟

aghdaee
September 16th, 2011, 20:32
به هر حال این حجم مشکلات زیادی برای دیتاسنتر ایجاد میکنه...
شما پیشنهادی ندارید دوست عزیز؟

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

حمله ddos از چه نوع هست؟
همه نوعش هست

Hostpolis
September 16th, 2011, 20:36
شما مگه چه سایتی دارید که یه نفر این همه سرمایه گذاری و وقت گذاشته برای حمله به سایت شما؟

aghdaee
September 16th, 2011, 20:41
شما مگه چه سایتی دارید که یه نفر این همه سرمایه گذاری و وقت گذاشته برای حمله به سایت شما؟
سایت من یک سایت عادی هستش و اصلا چیز خاصی نداره ولی سایت هایی که میزبانی میکنم اکثرا سایت های مذهبی و پر محتوایی هستن
متاسفانه این افراد رو دولت عربستان تغذیه میکنه و ما هر چند وقت یک بار این درگیری ها رو داریم
به صورت عادی (یعنی وقتی حمله ای روی سایت های ما نیست) حجم دیداس بالای 300 هزار pps هستش

Hostpolis
September 16th, 2011, 20:50
شما با این مصرف طبیعتا باید بودجه خوبی برای Security داشته باشید.

اگر با carrier های اینترنتتون تماس دارید از اونا کمک بگیرید. بعضی وقت ها از روی روتر هم میشه یه سری تنظیمات انجام داد.

ولی به هر حال اگر این سایت های پر مصرف روی یک سرور هستند باید به ساختار شبکتون توجه کنید. اگر از دو یا سه تا لوکیشن استفاده کنید و دی ان اس ها رو ریداندنت کنید تا حدی مساله برای کاربراتون حداقل کم میشه و سایت ها بالا میاد. اونوقت وقت پیدا میکنید که مساله رو حل کنید. با یک مشاور امنیتی تماس بگیرید. فکر میکنم بهتر باشه تا توی فروم دنبال راه حل باشید.

aghdaee
September 16th, 2011, 21:06
شما با این مصرف طبیعتا باید بودجه خوبی برای Security داشته باشید.

اگر با carrier های اینترنتتون تماس دارید از اونا کمک بگیرید. بعضی وقت ها از روی روتر هم میشه یه سری تنظیمات انجام داد.

ولی به هر حال اگر این سایت های پر مصرف روی یک سرور هستند باید به ساختار شبکتون توجه کنید. اگر از دو یا سه تا لوکیشن استفاده کنید و دی ان اس ها رو ریداندنت کنید تا حدی مساله برای کاربراتون حداقل کم میشه و سایت ها بالا میاد. اونوقت وقت پیدا میکنید که مساله رو حل کنید. با یک مشاور امنیتی تماس بگیرید. فکر میکنم بهتر باشه تا توی فروم دنبال راه حل باشید.
بودجه خیلی خوبی نداریم ولی هزینه زیادی کردیم
ما فعلا با یک دی ان اس سرور داریم با این مشکل برخورد میکنیم که در سرشکن کردن حجم حمله خیلی کمک کرده ولی باز کم هستش

servertab
October 28th, 2011, 14:08
اگر راه حل نهایی با هزینه بسیار بسیار پایین میخواهید از یک سرویس دهنده عالی که اگر 100Gbit هم اتک کنند مهم نباشه با ما تماس بگیرید

هزینه احتمالی هم از 200000تومان با یک سرور 4هسته ای اینتل شروع میشه .

info@servertab.com

HugeServer
October 28th, 2011, 14:36
اگر راه حل نهایی با هزینه بسیار بسیار پایین میخواهید از یک سرویس دهنده عالی که اگر 100Gbit هم اتک کنند مهم نباشه با ما تماس بگیرید

هزینه احتمالی هم از 200000تومان با یک سرور 4هسته ای اینتل شروع میشه .

info@servertab.com

بسیار عالی!
لطفا به صورت کامل توضیح دهید.
مشکل ایشون با خرید یک سرور اختصاصی 4 هسته ای اینتل از شما حل میشه؟

با تشکر.

servertab
October 28th, 2011, 14:45
اینطور که ایشون توصیف کردند مشکلشون رو حملات UDP FLOOD دارند که قطعا هر دیتا سنتری حتی بزرگترین و قدرتمند ترین دیتا سنتر های دنیا در دفع اون مشکل دارند اگر شما سایت hostgator.com رو هم که روی Softlayer هست با 1Gbit UDP FLOOD حمله کنید بهش درجا حتی دیگه شبکس ping هم نمیده

در برابر این حملات یا باید از DNS سرور هایی استفاده کنید که بر روی شبکه های دیگری را اندازی شده و اونها اینترنت پیلتر شده رو به شما میدند مانند Enterprise DDoS Protection and DDoS Mitigation Technology | Black Lotus (http://www.blacklotus.net/) یا http://www.blacklotus.net

که اونها برای شما از روی شبکه خودشون ***** میکنند اینترنت رو و اینترنت پیلتر شده رو به شما میدند .

راه دیگه استفاده از فایر وال های بسیار قدرت مند سخت افزاری هست , استفاده از Load balancer , استفاده از Server Clustering و .... هست

ما دیتاسنتری در اختیار داریم که از تکنولوژی های بسیار پیشرفته ای برای پیلترکردن شبکشون استفاده میکنند و ما خودمون به شخصه سایتی رو که البته ایرانی نیبوده از سایت ها PTC بوده رو روش داشتیم با 20Gbit UDP FLOOD هم با پورت 100 مگابیت سرور افت سرعت هم حس نکرده !

شبکه کاملا مدریت شده و امن هست ... نحوه کار به این صورت هست .