PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب دوباره سنت او اس

mahkoom021
September 15th, 2011, 20:54
اساتید محترم من یه وی پی اس خریدم که روش کلوکسو بود بعد به دلیلی مجبور شدم پاکش کنم حالا خواستم دوباره نصبش کنم هی ارور داد و دیگه نصب نشد تو این فروم هم مشکلمو مطرح کردم کسی جواب نداد
یه نفر بهم گفت سیستم عامل رو دوباره نصب کنم و مجددا کنترل پنل نصب کنم
از این پشتیبان میپرسم که اصلا راهنمایی نمیکنه خیلی راحت گفت اموزش نداریم ممنون میشم حداقل یکی بهم بگه باید واسه نصب مجدد چیکار کنم ؟
اموزش نصب سنت او اس 5.5 رو تو فروم پیدا کردم از صاحب سرور هم پنل ریبوت رو گرفتم تا حالا نتونستم بازش کنم میگه باید با vsphere client بازش کنم به من فقط یه ای پی و یوزر پس داده
1. باید پورت رو هم میگفت ؟ یا واسه همه وی پی اس ها پورت مشابه ای داره
1. کسی با این برنامه کار کرده ؟لینکشو دارین ؟
2. از تو این پنل میشه سیستم عامل رو پاک کرد دوباره نصب کرد دیگه ؟
3. میخوام یه رپید لیچ روی سرور نصب کنم و یا خود کنترل پنل کلوکسو رو , بعد از نصب سیستم عامل باید چه چیزایی نصب کنم ؟ این وب سرور و کلا هر چی که واسه کارم لازمه رو بگین لطفا که بدونم باید چی نصب کنم
کلا چیزی از نصب و کانفیگ سیستم عامل و سرور نمیدونم

خیلی مممنون میشم اگه راهنماییم کنید الان چند روز وی پی اسم بدون استفاده مونده کارامو که نتونستم روش انجام بدم حداقل روش یه چی یاد بگیرم که پولمو دور نریخته باشم

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

مشکل اینکه نه این کلوکسو دوباره نصب میشه نه اون رپید لیچ
اموزششو تو یه تاپیک پیدا کردم دقیقا همون کارارو کردم طرف میگه الان باید وقتی ای پی میزنی لیچر بیاد بالا ولی هرچی میزنم نمیاد
میگم شاید جایی خراب کاری کردم که این نمیاد بالا واسه همین گفتم او اس عوض کنم

Hostpolis
September 15th, 2011, 20:54
چرا از صاحب سرور درخواست نمکنید که براتون نصب کنه؟

mahkoom021
September 15th, 2011, 21:23
صاحب سرور هیچ کمکی تو کاری که میخواستم انجام بدم به من نکرد
من کار کردن با کنترل پنل کلوکسو رو بلد نبودم فقط با سی پنل کار کردم dns template و یه سری چیزا اول کار میخواست که ست کنم که بلد نبودم تیکت میزدم روزی یه بار جواب میداد اونم سر بالا
عین سی پنل اومدم تو فایل منیجر فولدر public_html فایلامو ریختم که تو صفحه وب نشون بده فایل زیپ رپید لیچ رو اکستراکت نمیکرد ..... (خلاصه بلد نبودم کار کنم و ازش میپرسیدم جواب نمیداد)
و دیگه هم نتونستم واسه اون کاری که لازم داشتم استفاده کنم گفتم حداقل واسه اموزش ازش استفاده کنم راه انداختن کار من شاید 20دقیقه هم وقت نمیگرفت
خلاصه اگه پولمم هدر رفت دیگه از ادم بی معرفت که فقط به فکر فروشه سوال نمیپرسم
حالا اینا مهم نیست ممنون میشم اگع میتونید کمکم کنید

Hostpolis
September 15th, 2011, 21:26
الان از سرور چه امکاناتی دستتون هست؟

سرور دقیقا مجازی سازش چیه؟ وی ام ویر هست؟ آیا دسترسی روت وی ام ویر دارید؟

mahkoom021
September 15th, 2011, 21:39
والله اینارو پرسیدم بزور بهم میگفت مجازی ساز رو جواب نداد و سیستم عامل سنت او اس(سوال میپرسیدم میرفت فرداش میومد جواب میداد اونم که کامل نمیداد یا میپیچوند دیگه واسه همین بیخیال شدم)
دسترسی اس اس اچ دارم و کنترل پنل پلسک که خدا بیامرزدش
روزه اول یوزر پس کنترل پنلو داد یوزر پس اس اس اچ رو خواستم فرداش و دیروز تازه پنل ریبوت کلا تا نمیپرسیدی چیزی نمیگفت بقیه فروشنده ها که همرو با هم میدن
و پنل ریبوت داد بهم(ای پی + یوزر و پس)

Hostpolis
September 15th, 2011, 21:44
اینطوری کار سخت میشه.

تا جایی که من سر رشته دارم بدون دونستن مجازی ساز و دسترسی بهش نمیشه سیستم عامل رو ریلود کرد.

شما فکر کنم بهتره به فکر یه سرویس دهنده دیگه باشی.

mahkoom021
September 15th, 2011, 21:45
این پنل ریبوت چیه پس ؟به چه دردی میخوره ؟

Hostpolis
September 15th, 2011, 22:01
پنل ریبوت برای ریبوت کردن وی پی اس یا سرور هست.

شما به محلی نیاز به دسترسی دارید که آیزو سیستم عامل رو بهش معرفی کنید که بعد از ریبوت کردن وی پی اس بره از اونجا بخونه و شروع به نصب کنه.

mahkoom021
September 15th, 2011, 22:16
مگه این مجازی ساز یه سرورو به چند تا سرور مستقل که هر کدوم بتونن نیازای خودشونو رفع کنن تبدیل نمیکنه
پس باید اینجور چیزا هم همراه خودش باشه دیگه , یعنی یجوری باشه که بشه مستقل او اس عوض کرد و باید دسترسی به همچین چیزی رو این اقا به من میداد ؟

Hostpolis
September 15th, 2011, 22:21
متاسفانه همیشه اینتطور نیست. حداقل به وی ام ویر اینطور نیست. شما وقتی یه سرور یا سرور مجازی دارید برای نصب سیستم عامل نیاز دارید محل فایل نصب رو نشون بدید. حالا یا روی سی دی رام هست یا سی دی رام مجازی. پس الان اگر شما سرور مجازی دارید باید دسترسی به تنظیماتی داشته باشید که سیستم عامل رو بهش جهت نصب معرفی کنید. این از مجازی ساز قابل دسترسی هست.

mahkoom021
September 15th, 2011, 22:44
من متوجه نشدم الان این اقا باید این دسترسی رو به من میداد ؟
اگه نه که یعنی اگه هر خراب کاری بکنید باید صاخب سرور جمعش کنه

اقا شما میتونی کمکم کنی که حداقل این رپید لیچو نصب کنم ؟
اگه وقتشو داری ممنون میشم با مسنجر یا ایمیل یا پ.خ کمکم کنی اینو نصب کنم

Hostpolis
September 15th, 2011, 22:49
من متوجه نشدم الان این اقا باید این دسترسی رو به من میداد ؟
اگه نه که یعنی اگه هر خراب کاری بکنید باید صاخب سرور جمعش کنه

اقا شما میتونی کمکم کنی که حداقل این رپید لیچو نصب کنم ؟
اگه وقتشو داری ممنون میشم با مسنجر یا ایمیل یا پ.خ کمکم کنی اینو نصب کنم
نه ایشون نباید دسترسی به شما میداد و البته شما هم نمیبایست در چیزی که تخصص نداشتید دستکاری میکردید.
متاسفانه من نرم افزار مد نظر شما رو تا الان باهاش کار نکردم و کمکی بابت نصبش نمی تونم بکنم. بهتره صبر کنید یه متخصص بهتون جواب بده.

mahkoom021
September 15th, 2011, 23:06
این مشکل تخصصی نیست اخه
اسکریپت رپید لیچ همونیه که لینک سایت های رپیدشیر و غیره رو میگیره و میاره رو سرور خودمون
من اسکریپتو با winscp و putty اوردم تو پوشه /var/www کپی کردم و یه سری تنظیمات جها دسترسی داره که باید 777 بشه انجام دادم حالا باید وقتی
http://ip
رو باز میکنم اسکریپپتو بیاره بالا دیگه ؟ کجای کارم مورد داره ؟
اصلا این ادرس
http://ip
مربوط به کدوم فولدره ؟یعنی فایلاتو تو کدوم قولدر بریزی میاردش تو این صفحه و همه با زدن ای پی میتونن فایلتو ببینن ؟

Hostpolis
September 15th, 2011, 23:12
محل اسکریپت ها باید:

/home/accountname/public_html

باشه

mahkoom021
September 16th, 2011, 00:22
اینم نشد همچنان مشکل باقیست...............
کس دیگه واسه من کاری از دستش بر میاد ؟

MbjHosting
September 16th, 2011, 01:19
به قول دوستان بهترین کار این هست که از مدیر سرور بخواهید که انجام دهند
اکثر هاستینگ ها در ماه نخست سرویس رایگان وی پی اس را نصب می کنند.

ضمنا سعی کنید پنل نیز تهیه فرمایید.