PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ادغام شرکت پارمیس هاست با سرور پارس

kingoftehran
September 14th, 2011, 22:35
حذف

tthost
September 15th, 2011, 12:53
انشاالله موفق باشید
بلااخره ریسلر به هاستینگ اصلی پیوست ...

serverpars
September 28th, 2011, 01:21
ادغام شرکت پارمیس هاست و سرورپارس

09/10/2011 08:34

به دنیای سرورپارس خوش آمدید

هم اکنون پارمیس هاست جزئی از سرورپارس میباشد، ما خوشحالیم که ورود تمامی کاربران پارمیس هاست را به سرورپارس خوش آمد گویی نماییم.

از این پس تمامی کاربران شرکت پارمیس هاست توسط سرورپارس پشتیبانی خواهند شد. تمامی سرویس ها بدون وقفه توسط سرورپارس ارائه خواهد شد. ما انتقال کاربران را بگونه ای انجام دادیم که کاربران متوجه مشکلی نشده و انتقال به صورت نامحسوسی انجام شود. برای تمامی کاربران پارمیس هاست در سرورپارس پانل کاربری ایجاد شده و سرویس ها و دامنه های آن ها در کنترل پانل آن ها در سرورپارس موجود میباشد.

به اطلاع میرساند که تمامی کاربران قبلی پارمیس هاست میتوانند با هزینه های قبلی تمدید های خود را انجام دهند و یا به پلان های جدید ارائه شده توسط سرورپارس ارتقاء پلان دهند.

برخی از خدمات سرورپارس به شرح زیر میباشد:

1-ارائه سرویس های هاست لینوکس و ویندوز

2- ارائه پلان های هاست سایت های پرترافیک

3-سرور های اختصاصی و مجازی

4- صدور گواهینامه های SSL امنیتی.

تمامی کاربران میتوانند با پسورد دریافت شده و همچنین آدرس ایمیل خود در پانل کاربری سرورپارس در آدرس زیر وارد شده و در صورتی که کلمه رمز را دریافت نکردید با استفاده از امکان بازنشانی کلمه رمز کلمه رمز جدید دریافت نمایند.

سرورپارس - صفحه کاربري (http://billing.serverpars.com/hosting/clientarea.php)

در صورتی که هرگونه مشکلی در پانل خود ملاحظه کردید خواهشمند است با ما تماس بگیرید.

امید است پشتیبانی و کیفیت مورد نظر خود را در سرورپارس ملاحظه نمایید.

سرورپارس خدمات پشتیبانی هاستینگ را به صورت 24 ساعته آنلاین ارائه میدهد.

شماره تماس: 03112121220

با تشکر

مدیریت بازرگانی سرورپارس

هاست سرورپارس, هاست, هاست لینوکس, هاست ویندوز,دامنه ,SSL گواهینامه ,دامین, سروراختصاصی, میزبانی هاست,هاستینگ (http://www.serverpars.com)

Mohammad_reza
September 28th, 2011, 01:57
1-کلیه سرویس های مشتریان شرکت بدون کوچکترین مشکل و به صورت نامحسوس به سرور های قدرتمند جدید انتقال یافت.

شما که ریسلر بودید ؟ من خودم سرویس داشتم ازتون ، روی سرورهای سرورپارس بودید چطوری انتقال دادید ؟ :-ss

البته جا داره ازتون بایت مدتی که مشتریتون بودم تشکر کنم از نظر کیفیت و ... خیلی خوب بود.

در هر صورت موفق باشید ...

kingoftehran
September 28th, 2011, 16:21
شما که ریسلر بودید ؟ من خودم سرویس داشتم ازتون ، روی سرورهای سرورپارس بودید چطوری انتقال دادید ؟ :-ss

البته جا داره ازتون بایت مدتی که مشتریتون بودم تشکر کنم از نظر کیفیت و ... خیلی خوب بود.

در هر صورت موفق باشید ...

سرور پارس و پارمیس هاست نیز از اول زیر نظر یک شرکت بودند ولی سرور های آنها کاملا مجزا بود همین الآن 5 تا از هاستینگ های ایران نماینده پارمیس هاست هستند چه طور ممکنه خود پارمیس نماینده باشه؟؟؟
اصلا 800 تا سایت را می شه روی یک نمایندگی بالا آورد؟
در ضمن سرور های پارمیس کانادا بود ولی الآن اومده آلمان این را چطور توجیه می کنید؟
ولی به هر حال ممنون بابت راهنماییتون

Mohammad_reza
September 28th, 2011, 16:24
سرور پارس و پارمیس هاست نیز از اول زیر نظر یک شرکت بودند ولی سرور های آنها کاملا مجزا بود همین الآن 5 تا از هاستینگ های ایران نماینده پارمیس هاست هستند چه طور ممکنه خود پارمیس نماینده باشه؟؟؟

من جزئیات کاری تون رو نمی دونم ، به منم مربوط نیست اما آلفا مستر ریسلر میتونه نمایندگی هم بده ...

kingoftehran
September 29th, 2011, 10:17
من جزئیات کاری تون رو نمی دونم ، به منم مربوط نیست اما آلفا مستر ریسلر میتونه نمایندگی هم بده ...

به نکته خوبی اشاره کردید برای همین هست که جزئیات پنل های سرورپارس را مشاهده کنید تا ببنید که مستر روی سرور های آنها نصب نیست و در واقع به هیچ وجه این امکان را پشتیبانی نمی کنند.

mehdi24
September 29th, 2011, 11:43
فقط بلدن مچ گیری کنن و همدیگرو به هر نحوی ضایع کنن. آقا ریسلر باشه یا نباشه پولشو از شما میگیره مگه ؟

Mohammad_reza
September 29th, 2011, 16:14
فقط بلدن مچ گیری کنن و همدیگرو به هر نحوی ضایع کنن. آقا ریسلر باشه یا نباشه پولشو از شما میگیره مگه ؟

دوست عزیز ، من عرض کردم خدمات ایشون تأیید شده است از نظر من چون خودم مشتری شون بودم. پس تا اینجا فکر نمی کنم ایشون را ضایع کرده باشم ...

در ضمن مچ گیری کار بدی نیست خیلی هم خوبه. اما سوء استفاده از مچ گیری کار بدیه. بنده فقط می خواستم به اطلاعات و تجربیاتم اضافه بشه ...

ریسلری عیب نیست ، اکثر هاستینگ ها کار رو با ریسلری شروع می کنند.

پولشو از شما میگیره مگه ؟

اگه قرار باشه همه مثل شما فقط به فکر جیب خودشون باشن که ...

-------------

حرف من هم تنها دلیلش این بود که وقتی ازشون سرویس داشتم از سایت IntoDNS از دامینم هویز گرفتم و اسم سرورپارس رو دیدم ، خواستم ببینم دلیلش چیه ( هنوز سرویسی که ازشون داشتم باطل نشده ، فکر می کنم حق داشته باشم بپرسم :-* )

در آخر هم اگه به کسی توهینی شده عذر می خوام :53: