PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود سازي پيشرفته در سي پنل چجوريه دوستان؟

jamaldj
September 14th, 2011, 21:56
با عرض سلام و خسته نباشيد. دو تا سوال داشتم : 1- پرميشن يه پوشه رو بايد چي گذاشت تا نشه محتويات اون پوشه رو ديد؟ مثلا demo.mysite.com پرميشن پوشه دمو رو چند بزارم تا محتویات داخل پوشه نمايش داده نشه؟ مثلا بعضی از سایتهای دانلود رو دیدن که میشه همه ی فایل آپلود شده رو سرورشون رو دید ولی بعضی دیگه خطای 404 و عدم دسترسیاینا میدن. :d:d:d
2-چجوری باید تو سی پنل دسترسی به یک صفحه یا پوشه مخصوص رو محدود کرد. مثلا فرض کنید من میخوام فقط 2 نفر (آی پی) بتونن به آدرس demo.mysite.com دسترسی داشته باشن. یعنی حالا فرض کنید من وارد این آدرس شدم شما هم وارد شدین دیگه این صفحه برای آی پی سوم نمایش داده نشه. یا فقط 2 نفر همزمان بتونن به این آدرس وارد بشن و بالای 2 نفر آنلاین امکانش نباشه (با به صفحه ي ديگه اي ريدايركت شه مثلا). همچین چیزی رو چه طور باید انجام داد؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.:-b

kingoftehran
September 14th, 2011, 22:24
با سلام
راه حل اول با کد نویسی میشه که شما بگید اگر در این پیچ 2 تا آنلاین بود ریداریت بشه جای دیگه در غیر این صورت پیچ را باز کنه.
خود cpanel نمی تونه کاری بکنه.
در مورد دیدن محتوا هم روی پوشه سابدمین از بخش Directory یک کلمه عبور قرار بدید تا برای مشاهده محتوا حتما پسورد وارد بشه

jamaldj
September 14th, 2011, 23:37
با سلام
راه حل اول با کد نویسی میشه که شما بگید اگر در این پیچ 2 تا آنلاین بود ریداریت بشه جای دیگه در غیر این صورت پیچ را باز کنه.
خود cpanel نمی تونه کاری بکنه.
در مورد دیدن محتوا هم روی پوشه سابدمین از بخش Directory یک کلمه عبور قرار بدید تا برای مشاهده محتوا حتما پسورد وارد بشه

ممنون. حالا برای کد نویسی از کی کمک بخوام؟ دقیقا کد نویسیش چجوری هست؟ و آیا این کد برای هر اسکریپتی که تو اون پوشه نصب کنم کار میده؟ کسی تو این فروم میتونه واسم انجام بده؟
در مورد دومی هم توجه کنید من میخوام وقتی یک نفر با مرورگرش میخواد به demo.mysite.com بره یه ارور عدم دسترسی چیزی بده نه اینکه پسوری اینا بخواد. ممنان

jamaldj
September 16th, 2011, 00:14
چی شد دوستان؟ کسی هست مرا یاری دهد؟

AbiriAmir
September 16th, 2011, 00:49
راجع به سوال اولتون 2 راه هست
1 راه استفاده از کد htaccess هست که فکر کنم کدش این باشه:
option -indexes

(دقیق یادم نیست - گوگل کنید)

1 راه ساده ترشم اینه که 1 فایل index.html با محتوای خالی تو دایرکتوری ایجاد کنید که کسی محتوای دایرکتوری رو نبینه

jamaldj
September 17th, 2011, 00:55
ممنون مشکل اول که حل شد واسه دومی ترخدا کمک کنین.

HugeServer
September 17th, 2011, 01:04
مورد دوم رو بهتره با برنامه نوسی انجام بدید.(php)
چون پیچیده نیست اطلاعات رو هم میتونید روی فایل به جای دیتابیس ذخیره کنید.

AbiriAmir
September 17th, 2011, 11:25
واسه مشکل دومتون که تو سی پنل راهی نیست
راهش اینه که فایل رو تو دیتابیس ذخیره کنید یا این که دسترسیشو فقط به سرور بدید بعد با کدنویسی به کاربران دلخواه اجازه دانلود یا مشاهده رو بدید
مشابه attachments همین انجمن سازها
اگر کد نویسی بلد نیستید پیشنهاد میکنم کار رو بدید دست 1 نفر که بلده ;)

شاید با htaccess هم بشه
نمیدونم :-?

jamaldj
September 18th, 2011, 00:32
خیلی ممنون از راهنماییتون آقا امیر. نه من کد نویسی بلد نیستم اما فکر میکنم با htaccess میشه. یه همچین کاری کرد. کسی هست بتونه برنامه نویسی یا راهنمایی کنه. پولی هم بود با هم کنار میایم.

AbiriAmir
September 18th, 2011, 11:29
1- فایل هاتون فایل های ثابتی هستن یا کم و زیاد میشن؟
2- حجم فایل هاتون در چه حده؟

jamaldj
September 18th, 2011, 13:24
فقط يك فايل هست تو اون ژوشه با حجم 500 كيلوبايت و ثابت. فقط بايد اين كدي كه ميدين ثابت باشه. فايل و حجم ثابت هست ولي آدرس سايت به مرور تغيير ميكنه. مثلا فرض كنيد امروز jamal1.com هست 1 هفته ديگه شايد بشه : jamal2.com

AbiriAmir
September 18th, 2011, 13:40
ببینید سخته که من براتون توضیح بدم چون هیچی کدنویسی نمیدونید
اگر بخواین براتون کدشو با هزینه کمی مینویسم و براتون درستش میکنم
پ.خ کنید

jamaldj
September 18th, 2011, 16:39
اکی ولی این کد که میخوای به من بدی htaccess هست یا چیز دیگه؟ چطور تبادل کنیم با هم؟