PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عدم اتصال بعضی از کابرها به nttac

hamidwt
September 14th, 2011, 20:58
سلامیک چند روزیه دو سه تا کاربر نمیتونن وصل بشن به سرور ,خودم هم team viewer نصب کردم رفتم توی سیستم طرف , ای پی سرور پینگ میده ولی وی پی ان کانکت نمیشه , یعنی حتی به چک کردن یوزر نیم پسورد هم نمیرسه مشکل از چیه؟ای اس پی هاشونم مختلفه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

کسی این مشکلو نداره؟

parsreseller
September 14th, 2011, 21:03
سلامیک چند روزیه دو سه تا کاربر نمیتونن وصل بشن به سرور ,خودم هم team viewer نصب کردم رفتم توی سیستم طرف , ای پی سرور پینگ میده ولی وی پی ان کانکت نمیشه , یعنی حتی به چک کردن یوزر نیم پسورد هم نمیرسه مشکل از چیه؟ای اس پی هاشونم مختلفه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

کسی این مشکلو نداره؟
بله دوست عزیز این مشکل رو خیلی ها دارن! البته نه فقط واسه *** بلکه تو خیلی از چیز ها!
بعضی از ip ها پینش میده! اما اگر آخر ip موقع پینگ گرفت -t رو یزاری میبینی که بعد از چند ثانیه یا چند دقیقه پینگ کردن تام اوت میده!!!

hamidwt
September 14th, 2011, 21:06
بله دوست عزیز این مشکل رو خیلی ها دارن! البته نه فقط واسه *** بلکه تو خیلی از چیز ها!بعضی از ip ها پینش میده! اما اگر آخر ip موقع پینگ گرفت -t رو یزاری میبینی که بعد از چند ثانیه یا چند دقیقه پینگ کردن تام اوت میده!!! ممنون دوست عزیزنه اتفاقا من همیشه با t میزنم تایم اوت نبود.اخه مشکل اینه که کسی دیگه ممکنه از همون ای اس پی اینترنت داشته باشه ولی مشکلی نداشته باشه , اینه که عجیبه .جریان چیه سیستم چیزترینگه؟

parsreseller
September 14th, 2011, 21:09
ممنون دوست عزیزنه اتفاقا من همیشه با t میزنم تایم اوت نبود.اخه مشکل اینه که کسی دیگه ممکنه از همون ای اس پی اینترنت داشته باشه ولی مشکلی نداشته باشه , اینه که عجیبه .جریان چیه سیستم چیزترینگه؟
والا من هم این مشکل رو دارم اما نه واسه *** با آی اس پی تماس گرفتم! گفت مشکل از طرف مخابرات هست :109:

Ahoora_SS
September 15th, 2011, 15:31

---------- post added at 08:58 pm ---------- previous post was at 07:07 pm ----------

کسی این مشکلو نداره؟

اینطور که گویاست پروتکل l2tp لیمیت شده. شما باید تنظیمات rras سرور خودتون رو هم چک کنید ( اگر ویندوز 2003 هست ) که باید در قسمت پورت تعداد رو افزایش بدید

WorldData.IR
November 4th, 2011, 12:22
ممکنه از IP باشه بعضی رنج ip ها مشکل داره

vahab00
November 4th, 2011, 13:50
این مشکل از به چند دلیل ایجاد میشه . 1.نوع کانکشن شما . L2tp تقریبا همه جا جواب میده و کار میکنه 2.فایروال کاربر اجازه نمیده . فایروال خواموش کنید .3 آی اس پی اجازه نمیده . مثلا ایرانسل با pptp اجازه نمیده اما رو l2tp جواب میده . کانکش های l2tp تغریبا همیشه جواب خواهند داد و عمل میکنند . موفق و سربلند باشید . یا حق