PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمایندگی لینوکس برای سایت های شخصی خودم

shahr9
September 14th, 2011, 19:01
با سلام و درود یه نمایندگی لینوکس برای سایت های شخصی خودم با شرایط زیر لازم دارم 1-فضا :3 تا 5 گیگ 2-امکاناتی نظیر تعداد دامین و .... نامحدود 3-تاکید میکنم کیفیت عالی داشته باشه ...بدون هیچ قعطی یا .... 4-کنترل پنل cpanel/whm 5-پشتیبانی چت و تیکت خوب 6-انتقال سایتام (جمعا 150مگابایت هم نمیشن) 7-DNS 8-حتما پرداخت انلاین داشته باشه قیمت 8000t یا کمتر لطفا عزیزانی که دارای سابقه و مهارت هستند آفر بدن ... اینم بگم من این رسیلر رو برای مدت طولانی می خواهم .... الان حدود دو سال که دارم با شرکت های مختلف کار میکنم که بهترینشون 9 ماه میزبان من بود ولی متاسفانه جدیدا سرور اش دائم داون است .....و البته من عادت دارم وقتی با جایی کار کنم تمام سفارشام از هاست و دامنه تا سرور رو از همون میگیرم ..... دوستان بی صبرانه منتظر اعلام آمادگی شما عزیزانم " لطفا عزیزانی که میتونن سرویس بدن اعلام کنن چون من تعداد کمی هاستینگ میشناسم"

sales data
September 14th, 2011, 19:16
وقت بخیر
از اینکه در خدمت شما باشیم خرسند خواهیم بود
2- امکانات را برایتان نامحدود محاسبه میکنیم به غیر از تعداد دامین
بقیه شرایط شما را دارا میباشیم
شرکت داده ارقام پارس (دیتاارقام)
ارائه خدمات میزبانی وب
هاست (http://dataargham.com/)
از اینکه بتوانیم در خدمت شما باشیم خرسند خواهیم بود
موفق باشید

alborzhost
September 14th, 2011, 19:26
سلام

فضا : 5 گیگابایت
پهنای باند ماهانه : 100 گیگ
سی پنل و تمامی امکانات نامحدود با فعالیت 4 ساله

هزینه ماهانه : 8 هزار تومان
تلفن : 09352470150
dade24
September 14th, 2011, 19:39
آپ

Milad-H
September 14th, 2011, 20:02
با سلام وادب خدمت شما دوست عزیز
خوش حال خواهیم بود در خدمت شما باشیم
کیفیت و پشتیبانی تضمینی هستش , پرداخت آنلاین نیز موجود است
سه گیگابایت فضا نمایندگی سایر امکانات نا محدود ماهانه 8 هزار تومان برای شما 6.5 هزار تومان
پنج گیگابایت فضا نمایندگی سایر امکانات نا محدود ماهانه 12 هزار تومان برای شما 10 هزار تومان
Pars World - سبد خرید (http://parsworld.net/my/cart.php?gid=3)
پ ن : انتقال به رایگان انجام خواهد شد

agarb98
September 14th, 2011, 20:07
قیمت ماهانه 5 گیگ با امکانات نامحدود فقط فقط 5000 تومان

nima17701
September 14th, 2011, 20:47
سلام درخدمتم ، سرور آمریکا اپتایم بالای 99%
فضا نمایندگی : 5 گیگ
پهنای باند نامحدود
تمامی امکانات نامحدود
انتقال سایت ها به صورت رایگان
بک اپ به صورت روزانه و هفتگی در سرور جداگانه
پشتیبانی فنی در ساعات اداری ، و پاسخگویی تیکت در ساعات غیر اداری هر 2 ساعت
هزینه سرویس ماهانه 10.000 تومان
Http://kooruki.ir

Hostpolis
September 14th, 2011, 20:55
با سلام و درود یه نمایندگی لینوکس برای سایت های شخصی خودم با شرایط زیر لازم دارم 1-فضا :3 تا 5 گیگ 2-امکاناتی نظیر تعداد دامین و .... نامحدود 3-تاکید میکنم کیفیت عالی داشته باشه ...بدون هیچ قعطی یا .... 4-کنترل پنل cpanel/whm 5-پشتیبانی چت و تیکت خوب 6-انتقال سایتام (جمعا 150مگابایت هم نمیشن) 7-DNS 8-حتما پرداخت انلاین داشته باشه قیمت 8000t یا کمتر لطفا عزیزانی که دارای سابقه و مهارت هستند آفر بدن ... اینم بگم من این رسیلر رو برای مدت طولانی می خواهم .... الان حدود دو سال که دارم با شرکت های مختلف کار میکنم که بهترینشون 9 ماه میزبان من بود ولی متاسفانه جدیدا سرور اش دائم داون است .....و البته من عادت دارم وقتی با جایی کار کنم تمام سفارشام از هاست و دامنه تا سرور رو از همون میگیرم ..... دوستان بی صبرانه منتظر اعلام آمادگی شما عزیزانم " لطفا عزیزانی که میتونن سرویس بدن اعلام کنن چون من تعداد کمی هاستینگ میشناسم"

سلام

جسارت نمیکنم ولی شما 2 تا مورد غیر ممکن رو باهم جمع میکنید. ارزونی با کیفیت دو کف یک ترازو هستند و با هم جمع نمی شن. نحوه فعالیت دیگر همکاران رو نمیدونم ولی ما می تونیم در خدمتتون باشیم با 5 گیگ فضا، 50 گیگ ترافیک 50 ادآن دومین و باقی امکانات بصورت نامحدود و برای شما ماهانه 12 دلار (15 دلار بصورت عادی) هزینه برمیداره.

pardishosting
September 14th, 2011, 21:30
سلام

پردیس هاستینگ ، نمایندگی هاست لینوکس هلند ، ریسلر وارز ، نمایندگی میزبانی وب وارز هلند (http://www.pardishosting.com/reseller-linux-Holland.php)
بک اپ گیری روزی 6 بار
یه ماه گارانتی بازگشت وجه
قیمت رو 10 درصد تخفیف می دیم.

Masoud.B
September 14th, 2011, 21:47
سلام

تهران وب | نمایندگی هاست لینوکس (http://tehranweb.net/linux-reseller/)

amirizadi
September 14th, 2011, 22:23
3 گیگ با پهنای باند 150 گیگ در ماه ماهانه 8000 تقدیمتون میکنم
پشتیبانی 24 ساعته
کیفیت عالی