PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت برای راه اندازی یک سایت آپلودر !

Zhobin
September 14th, 2011, 12:27
دوستان عزیز سلام. در صدد ایجاد یک آپلود سنتر با لینک مستقیم هستیم

از دوستان ی که برنامه نویس هستند دعوت به همکاری می کنیم ! ضمنا. اگر سیستم مناسبی هست که بشه خرید خیلی خوبه !

از مهمترین ویژگی های این آپلود سنتر :

ارائه لینک مستقیم به هر کاربر
محدودیت حجمی 1 گیگابایت برای هر فایل
بخش کاربر های ویژه ، به ازاء دریافت یک مبلغ خاص ارائه هاست نا محدود
نگهداری فایل ها برای کاربر های ویژه به مدت 1 ماه
ارائه ترافیک نا محدود برای کاربر های ویژه

مشخصات سرور اصلی :

Dual Xeon 5680
16*600 GB SAS Hard Drive
2 Gbps Dedicated port
64 GB DDR3 Ram

. منتظر نظرات شما دوستان گل هستم !

zcj
September 14th, 2011, 12:47
یه سرچ بزن ببین این سایت از چه سیستمی استفاده میکنه Davvas - Easy way to share your files (http://davvas.com) تمام این چیزایی که شما می خواهید تو این سیستم هست البته فکر کنم پولی باشه

m1l4d
September 14th, 2011, 12:48
سلام

چقدر میخواید برای اسکریپ آپلودر هزینه کنید؟؟؟

Zhobin
September 14th, 2011, 12:59
تا 500 هزار تومان . + پرداخت انلاین هم داشته باشه

agarb98
September 14th, 2011, 14:28
من میتونم کمکت کنم با 500 تومان یه چیز شاخ میتونم در بیارم واست اگر خواستی با ایمیلم مکاتبه کنیم info@irvpscenter.ir

m1l4d
September 14th, 2011, 14:35
من میتونم کمکت کنم با 500 تومان یه چیز شاخ میتونم در بیارم واست اگر خواستی با ایمیلم مکاتبه کنیم info@irvpscenter.ir

شما اگه میتونی یک قالب (شاخ) واسه سایت خودت بزن!

Zhobin
September 15th, 2011, 12:44
سلام. دامین رو اکی کردم. سایت ما از امشب با آدرس آپلودهاا در دسترس خواهد بود.

بخش فروش هاست رایگان به صورت اتوماتیک خواهد بود و کاربر همان زمان که ثبت نام می کنه اطلاعات ورودی رو دریافت خواهد کرد .

در خصوص بخش ویژه کاربری ما کلیه کاربر ها پس از ثبت نام سرویس خود را دریافت می کنند ولی ظرف 24 ساعت فرصت برای واریز وجه رو دارند و پس از این زمان کلیه اطلاعات کاربری آنها حذف خواهد شد

یک بخش دیگر هم انتقال فایل از سرور های دیگر می باشد که پس از انتقال کاربرقابلیت های از قبیل رمز گذاری روی فایل ، زیپ کردن و خارج کردن از حالت زیپ ، تگ زدن روی موزیک ها و ...

بخش لیچر سایت هم فعلا به صورت عمومی خواهد بود و چند ماه اول را به همین منوال ادامه خواهیم داد

ضمنا. یک بخش ویژه هم داریم که کاربر ها تا هر زمانی که بخواهند می توانند فایل ها را بر روی سرور های ما نگه داری کنند و در ازای پرداخت یک هزینه مناسب . پس از اتمام دوره کاربری و عدم شارژ تا 30 روز اطلاعات کاربرها بر روی سرورنگه داری و پس از ان در صورت عدم پرداخت هزینه برای همیشه اطلاات از بین خواهد رفت . منتظرنظرات شما هستیم. یا علی

mohsened
September 15th, 2011, 12:51
لطفا آدرس کامل سایت رو بدید .
ممنون

Zhobin
September 15th, 2011, 12:53
لطفا آدرس کامل سایت رو بدید .
ممنون

www.uploadhaa.com

راس ساعت 24 امشب افتتاح خواهد شد . :-)

mohsened
September 15th, 2011, 12:55
www.uploadhaa.com (http://www.uploadhaa.com)

راس ساعت 24 امشب افتتاح خواهد شد . :-)

ممنون بابت لینک .

سیستمی که استفاده می کنید اختصاصی هست ؟

Zhobin
September 15th, 2011, 13:04
خیر. بعضی از قسمت هاش رو دادیم نوشتند. بعضی قسمت های دیگر تلفیقی هستش. یک سیستم کلی رو ایجاد می کنیم و بعد از اون ایشالا سراغ تکمیل کردن میریم تا ببینیم خدا چی می خواد

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

درخواستی که از کاربر ها دارم این هستش که نکته مناسبی اگر توی ذهنشون هست که به بهتر شدن سایت و پروژه ما کمک می کنه حتما اعلام کنند و فقط بیننده این تاپیک نباشند. چون به صورتی یک خدمت رسانی هست است سایت.

mohsened
September 15th, 2011, 13:05
شما بودجه ی خوبی واسه برنامه نویسی سیستم داشتید می تونستید سیستم خوبی رو واسه خودتون داشته باشید اگر خواستید سیستم رو عوض کنید خوشحال میشم باهام تماس بگیرید می تونم کمکتون کنم .

Zhobin
September 15th, 2011, 13:10
شما بودجه ی خوبی واسه برنامه نویسی سیستم داشتید می تونستید سیستم خوبی رو واسه خودتون داشته باشید اگر خواستید سیستم رو عوض کنید خوشحال میشم باهام تماس بگیرید می تونم کمکتون کنم .

فعلا کارهار زیر بنایی انجام بشه. به شما هم عرض کردم. از وجودتون حتما استفاده می کنیم ! من هم دوست دارم با برنامه نویس های مختلفی کار کنم . اینجا باشید و نظرات دوستان رو ببینید. بعدا آشنایی داشته باشید برای ارتقا و ..

mohammad8711
September 16th, 2011, 15:06
افتتاح سایتتون رو تبریک می گم
اسکریپت آماده زیاد هست ، نمونش xfilesharing

Ramin
September 16th, 2011, 15:28
عرض کردید نظر .بنده هم نظر شخصی را مطرح میکنم . گرافیک بسیار ضعیف هست و همچنین سیستم سایت هم زیاد جالب نیست

parsreseller
September 16th, 2011, 16:07
سیستم رو میتونم با 300.000 تومان آماده کنم
100.000 تومان رو پیش میگیرم و مابقی رو پس از ارائه

Zhobin
September 16th, 2011, 17:28
عرض کردید نظر .بنده هم نظر شخصی را مطرح میکنم . گرافیک بسیار ضعیف هست و همچنین سیستم سایت هم زیاد جالب نیست
سلام. راستش طی صحبتی که با برنامه نویس شد قرار بود یک سیستمی برای ما آماده کنند که تمام امکانات درش باشه. ولی اینقدر الان اعصاب من خورد هست ، چون فکر کنم روی باد هوا تکیه دادم .... یک سیستم فوق العاده مزخرف تحویل ما دادند و ...

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:20 PM ----------

سیستم رو میتونم با 300.000 تومان آماده کنم
100.000 تومان رو پیش میگیرم و مابقی رو پس از ارائه

سلامو هر روز که می گذرد برای من ضرر هست . لطفا نمونه کارهاتون رو ارائه بدید

mohsened
September 16th, 2011, 17:33
اگه دوست دارید سیستم خوبی تحویل بگیرید بیشترین هزینه رو بکنید ...

Zhobin
September 16th, 2011, 17:40
فعلا 1300 واسه سرور هزینه کاردم . گفتم کمی کمتر هزینه کنم فعلا یا قسطی چیزی باشه

mohsened
September 16th, 2011, 18:02
خوب شما که اینقدر هزینه کردید باید سیستم رو به کسی که مطمئن هم بود میدادید . میشه بگید این سیستم رو با چه هزینه ای براتون نوشتن ؟
اگر مایل باشید من میتونم سیستمی رو در حد Hotfile یا Fileserve براتون آماده کنم.

Zhobin
September 16th, 2011, 18:29
خوب شما که اینقدر هزینه کردید باید سیستم رو به کسی که مطمئن هم بود میدادید . میشه بگید این سیستم رو با چه هزینه ای براتون نوشتن ؟
اگر مایل باشید من میتونم سیستمی رو در حد Hotfile یا Fileserve براتون آماده کنم.

تشریف بیارید در جیمیل صحبت می کنیم . جی میل بنده : MyZhobin@gmail.com