PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی از سویس

soheilsan
September 14th, 2011, 11:28
سلام دوستان الان چند روزه دنبال یه سرور مجازی خوب می گردم. حرف و حدیث ها زیاده. دوستان در همین انجمن گفتند از نظر سرعت ping به ایران سوئیس از همه بهتره حتی از امریکا. می خواستم بدونم دوستان سرور سوئیس را تایید می کنند؟ از نظر کیفیت ،آپ تایم و... من زیاد وارد نیستم.اگر ممکنه بفرمایید وضعیت سرویس سوئیس چطوریاست؟ واسه کار معمولی می خواهم . من از گیگا آلمان داشتم خیلی اذیت کرد هی دان می شد.ممنون میشم سویس را آنالیز کنید یا لینک بدید.

itjavani
September 14th, 2011, 11:43
سلام دوستان الان چند روزه دنبال یه سرور مجازی خوب می گردم. حرف و حدیث ها زیاده. دوستان در همین انجمن گفتند از نظر سرعت ping به ایران سوئیس از همه بهتره حتی از امریکا. می خواستم بدونم دوستان سرور سوئیس را تایید می کنند؟ از نظر کیفیت ،آپ تایم و... من زیاد وارد نیستم.اگر ممکنه بفرمایید وضعیت سرویس سوئیس چطوریاست؟ واسه کار معمولی می خواهم . من از گیگا آلمان داشتم خیلی اذیت کرد هی دان می شد.ممنون میشم سویس را آنالیز کنید یا لینک بدید.

سرورهای سوئیس که از Equinix ارائه میشه کیفیت بسیار خوبی داره ، ولی کیفیت وی پی اس ها فقط ربطی به سرور نداره، فردی که مجازی سازی میکنه هم میتونه در کیفیت دخیل باشه!
ممکنه OverSell بکنه و کیفیت بیاد پایین! ممکنه برای اینکه پول این ماه سرورشو در بیاره سرور واسه دیداس بده حال به عواقب قضیه نگاه نمیکنه! ممکنه بیاد سرور واسه اسپم بده ,...
از باب سرعت و کیفیت و آپتایم خیالتون راحت باشه جزو بهترین هاست با توجه به قیمت.شما تمرکزتو بزار روی اینکه از چه شرکت یا فردی سرویس بگیری ...

soheilsan
September 14th, 2011, 12:20
دوست عزیز خیالمو راحت کردی. ممنون فقط یه سوال از لحلظ کانفیگ خیلم راحته. فقط چه فاکتور هایی رو باید لحاظ کنم تا سرور با کیفیت باشه و مشکلی پیش نیاد؟