PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سواستفاده اينترنتي بانك صادرات از اعتماد مشتريانش؟

shahmoradi
September 13th, 2011, 08:48
امروز متوجه شدم بانک صادرات جدیداً برای هر بار مشاهده صورت حساب بانک از طریق اینترنت بدون هشدار و اطلاع قبلی از حساب شما پول برداشت می کند!
ماجرا از اين قرار است كه در واقع شما برای هر بار ورود به سایت و مشاهده موجودی یا صورت حساب ۲۵ تومان پرداخت میکنید و از آنجا که تایم اوت صفحات بانکداری اینترنتی این بانک کوتاه هست گاهی پیش می آید که مجددا نیاز به ورود و در واقع پرداخت ۲۵ تومان دیگر داشته باشید.
آیا این مسئله در قوانین بانکداری و در زمانی که مشتری برای ثبت نام برای استفاده از این خدمات اقدام میکند قید شده است قاعدتا خیر! و این بانک و شاید بانکهای دیگر به خود این اجازه را داده اند به این بهانه از حساب مشتری بدون اطلاع قبلی پول برداشت کنند. به همین سادگی شما برای کاری که در واقع به سود بانک نیز هست( چرا که بانکداری اینترنتی هزینه خدمات برای بانکها را به شدت کاهش میدهد) به زور هزینه پرداخت میکنید. این بانک نه در صفحه بانکداری اینترنتی و نه در سایت اصلی خود تا این لحظه هیچ خبری در این زمینه منتشر نکرده است.
آياعدم اطلاع قبلی به مشتریان و برداشت کارمزد بدون اطلاع قبلی نقض حقوق مشتری و سوء استفاده از اعتمادی نيست که مشتری به بانک دارد؟

amirizadi
September 13th, 2011, 10:29
تازه متوجه شدی دوست عزیز
حدودا 15 روزه این قانون را اعمال کردن
حتی تلفنبانک هم هر بار تماس میگیریم 25 تومان کم میکنه
واقعا که مسخره هست هم با پولهای مردم کار میکنند هم کارمزدشو میگیرن
این سرویس ها جز خدمات بانکی هست و مبلغی بابتش نباید گرفته بشه
من که بانک صادرات را کنار گذاشتم به شما هم توصیه میکنم همین کار را بکنید

itjavani
September 13th, 2011, 12:17
به هر حال باید جبران 3000 میلیارد تومن اختلاس رو یه جوری بکنن دیگه!

behrooz_iri
September 13th, 2011, 12:27
هااااااااا حرف سیاسی از خودت در وکردی ؟؟؟؟

itjavani
September 13th, 2011, 12:31
هااااااااا حرف سیاسی از خودت در وکردی ؟؟؟؟

یارانه یک ماه ایرانی‌ها در جیب اختلاس‌گر بزرگ (http://www.tabnak.ir/fa/news/189784/%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%E2%80%8C%D9%8 7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B3%E2%80%8C%DA%A F%D8%B1-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF)

اشتباهی که اختلاس 3000 میلیاردی را رو کرد (http://www.tabnak.ir/fa/news/189942/%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B3-3000-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D8%AF)

SainaWeb.Com
September 13th, 2011, 13:00
سلام . من اینو تو وبلاگ علیرضا شیرازی ( فکر کنم بشناسیدش) خوندم . باورم نشد . رفتم کل صورتحساب خودم و پدرم رو گرفتم دیدم درسته . واقا برای این بانک متاسفم. شدیدا توصیه میکنم فقط با ملت و سامان کار کنید

irlogo
September 13th, 2011, 21:52
خوب البته این که بدون اطلاع رسانی قبلی این کار انجام شده خیلی خیلی بده و واقعا اعتبار بانک زیر سوال می ره
اما اگر از قبل اطلاع رسانی می کرد به نظر من مشکلی نداشت، انسان مختار به تصمیم گیری هست!
شاید شما بانک های آمریکایی و اروپایی را نیز تست کرده اید که با هر لاگین حدود 1 دلار باید کارمزد بپردازید!!

shahmoradi
September 13th, 2011, 22:30
سلام . من اینو تو وبلاگ علیرضا شیرازی ( فکر کنم بشناسیدش) خوندم . باورم نشد . رفتم کل صورتحساب خودم و پدرم رو گرفتم دیدم درسته . واقا برای این بانک متاسفم. شدیدا توصیه میکنم فقط با ملت و سامان کار کنید
اقای عیلرضا شیرازی مدیر و مالک سرویس دهنده بلاگفا و سایت پارسیک
اره می شناسمش ایشون هم دنبال اینجور مطالب هستن و تمام پست های وبلاگش مربوط به مسایل کشور میشه
یکی نیست به ایشون بگه که اقا تو چی کار داری به این چیزا به بلاگفا برس

fanoos
September 13th, 2011, 23:18
فقط بانک صادراته یا احتمال داره بقیه بانک ها هم به تبعیت این کار رو انجام بدن؟

da6276
September 13th, 2011, 23:36
کاش فقط همین بود
همراه بانکش هم همینطور شده و برای هر بار استفاده از سیستم همراه بانک و دریافت موجودی و صورت حساب و ... مبلغ 45 تومن از حساب کم میشه
واقعا که دیگه شورشو در اوردن
اینم از بانکداری اسلامی
ملت بااون همه امکانات و بنام بودن خدمات الکترونیکش این کارو نمیکنن

saeed25
September 14th, 2011, 00:24
بسمه تعالی
به اطلاع امت همیشه در صحنه حاضر و شجاع ایران می رساند که اخیرا جناح انحرافی در پی زیر سوال بردن و خدشه دار کردن چهره بانک صادرات ،امین مردم،در میان امیت شهیید پپرور ایران می باشد.
از این روی به اطلاع می رسانیم خبر رسانی ها در باره این سایت کذب محص می باشد و هدف آنها خراب کردن چهره بانکداری اسلامی نزد امت ایران می باشد.
همچنین همه اخبار ها از مبادی رسمی بانک ،سایت،و دفاتر اطلاع رسانی به آگاهی ملت شهید پرور ایران خواهد رسید.
همچنین از قوه قضاییه نیز خواستاریم تا عوامل این جبهه انحرافی را تحت پیگرد قرارا داده و به سزای عملشان و اشد مجازات برساند.
و سمع الله لمن حمده!
و من الله توفیق!

Mohammad_reza
September 14th, 2011, 00:28
دوستان شدیدا بانک پاسارگاد رو توصیه می کنم ! کارمزد هم کم نمی کنه امکانات فوق العاده ای هم داخل اینترنت بانکش هست
موفق باشید

The Godfather
September 14th, 2011, 02:57
به نظر من باید بانک های دولتی رو بوسید بذارید کنار
در حال حاضر بهترین بانک ها به نظر من :
پاسارگاد ، پارسیان و سامان هستند . خود من به تازگی از پاسارگاد عابربانک گرفتم ، هم امکاناتش عالیه هم این مشکلاتو نداره

---------- Post added at 02:57 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

بسمه تعالی
به اطلاع امت همیشه در صحنه حاضر و شجاع ایران می رساند که اخیرا جناح انحرافی در پی زیر سوال بردن و خدشه دار کردن چهره بانک صادرات ،امین مردم،در میان امیت شهیید پپرور ایران می باشد.
از این روی به اطلاع می رسانیم خبر رسانی ها در باره این سایت کذب محص می باشد و هدف آنها خراب کردن چهره بانکداری اسلامی نزد امت ایران می باشد.
همچنین همه اخبار ها از مبادی رسمی بانک ،سایت،و دفاتر اطلاع رسانی به آگاهی ملت شهید پرور ایران خواهد رسید.
همچنین از قوه قضاییه نیز خواستاریم تا عوامل این جبهه انحرافی را تحت پیگرد قرارا داده و به سزای عملشان و اشد مجازات برساند.
و سمع الله لمن حمده!
و من الله توفیق!

ببخشید شما نماینده رسمی بانک صادرات هستید ؟ :d یا به طنز نوشتید ؟
چون من این رو حتی توی گوگل هم سرچ کردم ، جز این انجمن در هیچ جای دیگری هم نوشته نشده بود که بگم کپی کردید !

agarb98
September 14th, 2011, 09:09
البته در حال حاضر بانک صادرات ولی درنوبت های بعدی بانک های دیگر هر این طرح رو اجرا خواهند کرد

da6276
September 14th, 2011, 16:29
به نظر من باید بانک های دولتی رو بوسید بذارید کنار
در حال حاضر بهترین بانک ها به نظر من :
پاسارگاد ، پارسیان و سامان هستند . خود من به تازگی از پاسارگاد عابربانک گرفتم ، هم امکاناتش عالیه هم این مشکلاتو نداره

---------- Post added at 02:57 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

ببخشید شما نماینده رسمی بانک صادرات هستید ؟ :d یا به طنز نوشتید ؟
چون من این رو حتی توی گوگل هم سرچ کردم ، جز این انجمن در هیچ جای دیگری هم نوشته نشده بود که بگم کپی کردید !

:d

mdf092
September 14th, 2011, 17:03
به نظر من که در حرف و حدیثهای اخیر هم درباره پولهای کلان، بانک صادرات منظون اصلی است. فقط کافیه که یه کم به اخبارهای منتشر شده بیشتر دقت کنیم

faranetwork
September 14th, 2011, 18:26
صادرات کلا واسه هر کاری کارمزد میگیره..من ملت دارم خیلی خوبه..تازه ملت مثل اینکه یک سودی هم روزانه میده..امروز چک میکنم بعد فردا هم موجودی رو چک میکنم اضافه بر واریزی میبینم 10 هزار تومان هم اضافه هست ...سود هم مثل اینکه هست

parsreseller
September 14th, 2011, 20:42
صادرات کلا واسه هر کاری کارمزد میگیره..من ملت دارم خیلی خوبه..تازه ملت مثل اینکه یک سودی هم روزانه میده..امروز چک میکنم بعد فردا هم موجودی رو چک میکنم اضافه بر واریزی میبینم 10 هزار تومان هم اضافه هست ...سود هم مثل اینکه هست

:دی شما حسابت جادویی نیست؟ امروز نگاه میکنی 5 تومن بود فردا میشه 15 تومن :دی
من اقتصاد نوین و پاسارگاد دارم هر 2تاش خوبه

whtir
September 14th, 2011, 20:49
خب مگه پولی که بابت انتقال وجه در سایر بانکها (شاید همه بانکها) بین کارتهای شتاب از حساب مشترک گرامی! کسر میشه خوب و خوشاینده؟!
500 تومن بین کارتهای شتاب با بانک اصلی متفات و 250 تومن بین کارتهای با بانک اصلی یکسان!

Sir.DarKNesS
September 14th, 2011, 21:31
خب مگه پولی که بابت انتقال وجه در سایر بانکها (شاید همه بانکها) بین کارتهای شتاب از حساب مشترک گرامی! کسر میشه خوب و خوشاینده؟!
500 تومن بین کارتهای شتاب با بانک اصلی متفات و 250 تومن بین کارتهای با بانک اصلی یکسان!
فکر کنم ملت به ملت رایگانه
فکر کنما (:|

ehsanx
September 14th, 2011, 22:17
بهترین اینترنت بانک مال سپه هست! با امکان انتقال به کارت و حساب بانک‌های دیگه! (ساتنا - رایگان) خوش دست و یوزر فرندلی هست. کیفیت شعبات هم که میدونید مزخرفه!
بعد از اون ملت و پارسیانه.
ملت برای هر کار ساده کلی مسخره بازی داره، خیلی راحت هم میشه اکانت یکی رو dos کرد!!! با امکان انتقال به حساب بانک‌های دیگه (ساتنا) انتقال وجه هم ۲۵ تومن میگیره. اینترنت بانکش هم نسبتا یوزرفرندلی هست.
نرم‌افزار پارسیان و سامان یکی هست. این نرم‌افزار قدیمی‌ترین نرم‌افزار اینترنت بانک تو ایرانه. طراح و برنامه‌نویساش کمی تا قسمتی با کاربرا پدر کشتگی داشتن!
مزیت پارسیان نسبت به سامان اینه که در یه پنل جدا امکان ساتنا هم داره.
با پاسارگاد کار نکردم.
ملی از همه امن‌تره، فقط با توکن کار میکنه (۱۶ هزار تومن هزینه توکن) البته گزارش حساب رو رایگان میشه گرفت.
بقیه بانک‌ها که عمدتا به درد نمی‌خورن. (اگه بانک خوب میشناسید معرفی کنید)

:-)

ali2k
September 15th, 2011, 01:02
واقعا مسخره اس بابت خدمات الکترونیکی که دیگه پول نمیگیرن ! بانک از خداش هم باشه که ما بهش مراجعه کنیم ! واقعا که ...
بانک پاسارگاد بنظر من از نظر خدمات اینترنتی خوبه :) کلا امکانات جالبی داره ...

الان خدا رو شکر می کنم که توی 6 تا بانک حساب دارم و هیچوقت توی صادرات که سر کوچه محل زندگیم شعبه داره حساب باز نکردم !

shahmoradi
September 15th, 2011, 11:15
برای انتقال پول از طریق کارت ملی به کارت ملی رایگان است خودم چند بار این کارو کردم

mohsened
September 15th, 2011, 11:30
فقط بانک صادرات ؟ یا بقیه بانک ها هم همینطوری هستن ؟ مثل پاسارگاد