PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی یه vps عالی

soheilsan
September 12th, 2011, 20:42
سلام دوستان خواش دارم تجربیات ارزشمند ود را در اختیارم بگذارید. من نیاز به یک vps دارم که دارای شرایط زیر باشه: 1. رم 5112 یا 1 گیگ 2. پورت سرور حداقل 1 گیگ واقعی 3. هارد مهم نیست 4.سرعت دانلودم روی سرور زیر 60 مگ نیاد 5.پینگ واسم خیلی مهمه بالای 400 نره حالا تا حد امکان ttl بالای 100 نره من تجربه کافی ندارن واسه همین می خواهم از تجربه شما استفاده کنم. به من گفتند سویس خیلی مناسبه. البته می خواهم سرورم از یکی از کشور های امریکا یا آلمان یا سویس یا انگلس باشه. لطفن راهنمایی کنید که از کجا باید vps بگیرم.

Warez-Host.IR
September 12th, 2011, 21:02
سلام دوستان خواش دارم تجربیات ارزشمند ود را در اختیارم بگذارید. من نیاز به یک vps دارم که دارای شرایط زیر باشه: 1. رم 5112 یا 1 گیگ 2. پورت سرور حداقل 1 گیگ واقعی 3. هارد مهم نیست 4.سرعت دانلودم روی سرور زیر 60 مگ نیاد 5.پینگ واسم خیلی مهمه بالای 400 نره حالا تا حد امکان ttl بالای 100 نره من تجربه کافی ندارن واسه همین می خواهم از تجربه شما استفاده کنم. به من گفتند سویس خیلی مناسبه. البته می خواهم سرورم از یکی از کشور های امریکا یا آلمان یا سویس یا انگلس باشه. لطفن راهنمایی کنید که از کجا باید vps بگیرم.

سلام
1 - رم انتخابی هست و متناسب با نیاز هر فرد
2 - پورت 90% سرورهای اختصاصی که همکارن برای ارائه سرورمجازی تهیه میکنن 1 گیگابیت است که این بین سرورهای مجازی به اشتراک گذاشته میشه
3 - اختیاری هست
4 - توقعی که دارید بالا هست , پورت یک گیگ روی سرور اصلی در بهترین حالت زمانی که سرورمجازی هم روش نباشه نهابیت بین 80 تا 95 بیشتر نمیده (( پورت اختصاصی هزینه بالایی داره ))
بحث پورتهای یک گیگابیتی که دیتاسنترهای میدن و زیادی اشتراکی هست را هم کار نداریم در بهترین حالت را در نظر میگیریم
شما اگر بخواید کمتر از 60 مگ سرعت دانلود نداشته باشید باید یک سرور اختصاصی برای کار خودتون تهیه کنید , در غیر اینصورت سرور مجازی چنین سرعت تظمینی به شما نمیده
حتی اگر پورت 100 اختصاصی نیز تهیه کنید باز هم به شما بین 9 تا 12 مگ دانلود خواهد داد
5 - پینگ در اروپا متوسط بین 200 تا 240 هست
6 - انتخاب کشور و دیتاسنتر نیز بستگی به کار شما و ... داره

سوال من از شما :
برای این سرور چقدر بودجه در نظر گرفتید ؟؟

موفق باشید

m_dg_farari
September 12th, 2011, 21:31
جناب کلا شما فقط در نظر داری 60 مگابایت دانلود بده؟
میدونید که سرعت دانلود به مشخصه های بسیار زیادی بستگی داره؟
فاصله ی دو سرور. پورت سرور مقابل . تعداد کانکشن های قابل اتصال به سرور مقابل. سرعت محدود شده برای هر کانکشن. و.... ! اصلا دنبال یک سرعت ثابت برای دانلود (اینطور که شما گفتید از همه جا!!!) اصلا نباشید!
مدیا فایر به هیچ عنوان بیش از 1.2 مگابایت در ثانیه دانلود نمیده. تقصیر فروشنده ی سرور مجازی شماست!؟!؟!؟!؟!؟ 90% سایت های دانلود ایرانی سرعت دانلود و سرعت کانکشن های قابل اتصال رو نهایتا 2 مگابایت بر ثانیه میذارن (منظورم "سایت" ها هست! نه اینایی که اسم خودشون رو میذارن سایت!!! ) تقصید فروشنده ی سرور مجازی شماست؟
تازه ما بهترین حالت رو که در نظر بگیریم که شما اصلا دارین از یه سرور داخل همون دیتا سنتری که وی پی اس شما هست دانلود میکنید! 60 مگابایت دانلود!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ اونم پایین تر نیاد!؟!؟!؟!؟!؟! یعنی یعنی 480 مگابیت پورت 100% مختص شما! که چنین چیزی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست. (اگر در پیغام خصوصی آفر دریافت کردید در این باره 100% مطمئن باشید بعد از گذشت کمتر از 1 ماه کارتون به بخش انتقادات میکشه...)
این نکته رو بگم ، حتی اگر از Equinix که یکی از بهترین دیتا سنتر های اروپا هست هم سرور اختصاصی داشته باشید چنین پورتی به صورت تضمینی خیلی بعید هست! (با در نظر گرفتن همه ی شرایط)

soheilsan
September 13th, 2011, 10:38
والا من از چیزی هایی که شما می فرمایید زیاد سر در نمی یارم فقط می دونم از آمریکا تا هفته پیش با ای پی 184.164.147.17 سرور مجازی داشتم که سرعت دانلودم زیر 40 مگ نمی اومد تحت هیچ شرایطی و در مواقع عادی با 52 الی 56 مگ دانلود داشتم. فقط اول پینگش 366 بود اواخر شده بود 540 . در حال حاضر هم که اصلان دان شده و بالا نمی یاد. و متاسفانه بر روی پنل یکی دیگه گرفته بودم که در حال حاضر این دوستمون هم پاسخ نمی ده و مجبورم یه سرور دیگه بگیرم.در مورد انتخاب کشورهم یک کشوری باشه که پینگش به ایران از بقیه کمتر باشه؟
معرفی کنید. در مورد بودجه هم با این شرایط از دیتا سنتری که داشتم ماهی 28 دلار می دادم.

m_dg_farari
September 13th, 2011, 11:57
بازهم جای تعجب هست.... به هر صورت دانلود بستگی به خیلی چیزا داره که دوباره وارد معقولش نمیشم.
پینگ خوب به ایران به ترتیب:
ترکیه - سوئیس - انگلستان - هلند