PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد هاست دانلود ؟

s0heyl
September 12th, 2011, 19:57
دوستان می خواستم بدونم برای هاست دانلود کدوم یکی از این شرکت ها خدماتشون بهتره اگه تجربه دارید :
سرورمون باید وارز باشه .

کروکی هاست
Webmihanhost
hostdl
tehranwbhost

برامون کیفیت و پشتیبانی خیلی مهمه قیمت زیاد مهم نیست
یک سوال دیگه اینکه چرا تو قسمت برخی از مشتریان Hostdl تقریبا اکثر سایت های دانلود ایرانی هستند همشون از همین هاست سرویس میگیرن ؟

یک سوال دیگه اینکه برای اینکه بک اپ داشته باشیم از فایل هامون روی یک سرور یا سایت دیگه چکار میشه کرد ؟ رو یک سرویس فایل هاستینگ معروف میشه ؟ مثل Rapidshare ?

alborzhost
September 12th, 2011, 21:37
سلام

اگه زیاد به کیفیت اهمیت میدید یک سرور مجازی تهیه کنید.
برای بک آپ گیری اگه اطلاعاتتون زیاد نیست همین سایت های اشتراکی ولی اگه زیاد هست بهتر هست 2 تا سرور مجازی تهیه کنید که بشه
بک آپ ها رو تو یکی دیگه نگه داشت.

s0heyl
September 12th, 2011, 22:10
از این گزینه هایی که گفتم کدوم بهتره وی پی اس نمی خواهیم تهیه کنیم با تشکر .

alborzhost
September 13th, 2011, 02:25
فکر کنم هاست دی ال با سایر موارد آشنایی ندارم.

PENOIL
September 13th, 2011, 03:49
هاست دی ال تایید میشه

Sir.DarKNesS
September 13th, 2011, 12:26
برای چه سایتی میخوای ؟ فیلم موزیک سافت؟

s0heyl
September 13th, 2011, 13:12
برای برنامه میخواهیم .

Ahoora_SS
September 14th, 2011, 11:45
از بچه های این انجمن با کیفیت بالا میتونید تهیه کنید با قیمت مناسب تر :) (سوابق هم قابل برسیه)

اکثر کسانی که در این ضمینه موفق هستند خود بک آپ روزانه دارند ولی خودتون هم همیشه از دیتا بیس سایت یا کل سیستم سی پنل میتونید بک آپ بگیرید و ریموت آپلود کنید ( در بسیاری از سایت هایی که لینک مستقیم ارائه میدهدند

Mehdi_Enter
September 14th, 2011, 20:46
برات خیلی گرون در میاد .. اینحور باشه .

به نظر من سرور مجازی تهیه کن با هارد 400 گیگ یه VPS بگیر و Iis نصب کن .. بدون مشکل .. کارتو انجام بده

سرور مجازی خیلی خوبه به کاره تو به نظر شخصی من