PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به سند یا جواز کسب برای گرفتن درگاه پرداخت آنلاین

sardarn
September 12th, 2011, 16:01
سلام دوستان
نیاز به کمک یکی از دوستان داشتم.
من می خواستم در گاه پرداخت اینترنتی بانک پارسیان رو بگیرم توی مدارکی که خواستند من دو تا مشکل دارم یکی اینکه گفتند باید جواز کسب بدید که من کارم به صورت شخصی هست و ندارم و دوم اینکه سند محل زندگی به صورت رسمی. که بهشون گفتم این دو تا مشکل رو و جواب دادند:

با سلام
از جواز كسب يكي از دوستان يا آشنايان استفاده كنيد فقط ازشون نامه اي
مبني بر اينكه به شما اجازه استفاده از جواز كسب رو مي دهند بگيريد با
امضاي ايشان
براي سند محل كسب هم به همان طريقي كه براتون در مورد جواز كسب گفتم عمل كنيد

با تشكر

حالا بین دوستان کسی هست که بتونه به من بده یا نه که باید بین اقوام بگردم ببینم کی داره.
اگه کسی با شرایطی هم می ده شرایط رو بگه

ممنون

tehvps
September 12th, 2011, 16:57
من از بانک پاسارگاد گرفتم، اونا هم این مدارک و میخواستن،جواز که ندادم،برای سند هم سند خونه و دادم و قبول کردن

langarneshin
September 12th, 2011, 17:10
داداش به غیر از ملی و پارسیان همه جواز میخوان
یه قرارداد سوری بنویس مال املاک باشه شماره ثبت و اینچیزا نمیخواد فقط قرارداد باشه خونه یا مغازه فرق نمیکنه بده پارسیان حله
خیالت جمع من خودم اینطوری گرفتم همینجوری یه دستگاه کارت خوان هم گرفتم

sardarn
September 12th, 2011, 17:49
داداش به غیر از ملی و پارسیان همه جواز میخوان
یه قرارداد سوری بنویس مال املاک باشه شماره ثبت و اینچیزا نمیخواد فقط قرارداد باشه خونه یا مغازه فرق نمیکنه بده پارسیان حله
خیالت جمع من خودم اینطوری گرفتم همینجوری یه دستگاه کارت خوان هم گرفتم
متوجه نشدم
می شه بیشتر توضیح بدید.می شه یه تصویر از اونی که نوشتید بدید؟

ViToN
September 12th, 2011, 18:35
ببین دوست عزیز کافیست شما برید مسکن سر محلتون و بگید یه قرار داد اجاره لطفا به من بدید .!‌:دی میای خونه شما اسم مالک رو هر چی دوست دارید میزارید در قسمت مستجر هم اسم و مشخصات خودتون رو میزارید یه اسکن میکنید و میفرستید برای بانکتون هیچ مشکلی هم پیش نمیاد ;) موفق باشی

sardarn
September 12th, 2011, 20:14
من سوال کردم گفتند شما باید بیاید بنگاه و دو نفر باشید و امضا کنید تا اونوقت مهر بنگاه زیرش زده بشه و رسمی بشه
دوستان کسی نداره که اسم خودش رو پاک کنه و برای من بفرسته؟

m.hoseynpur
September 12th, 2011, 20:29
دوستان من واسه پارسیان کل مدارکو اماده کردم.بجای سفته هم چک شخصی خودمو 1 تومن نوشتم .سند خونه هم بنامه خودم هست کپی کردم.فقط جواز کسب ندارم.به من گفتند جواز کسب الزامی هست همین امروز تماس گرفتم پرسیدم و گفتند بدون جواز کسب نمیتونیم کاری کنیم.

m3hdi
September 12th, 2011, 20:37
من سوال کردم گفتند شما باید بیاید بنگاه و دو نفر باشید و امضا کنید تا اونوقت مهر بنگاه زیرش زده بشه و رسمی بشه
دوستان کسی نداره که اسم خودش رو پاک کنه و برای من بفرسته؟
دیگه انقدرم بی درو پیکر نیست d:

sardarn
September 12th, 2011, 21:14
دیگه انقدرم بی درو پیکر نیست d:
وقتی از اون نفهمند چرا از اینبفهمند
حساب کن من یکی دیگه گرفتم.همه قسمت هایش رو که پر کرده پاک می کنه و من می نویسم
خب حالا کسی نداره؟

m3hdi
September 12th, 2011, 21:28
وقتی از اون نفهمند چرا از اینبفهمند
حساب کن من یکی دیگه گرفتم.همه قسمت هایش رو که پر کرده پاک می کنه و من می نویسم
خب حالا کسی نداره؟
دوست عزیز فکر کنم شما تاحالا اجاره نامه ندیدی
اجاره نامه دو طرف داره ، یک ملکی یا مغازه ای یا ... قراره اجاره داده بشه ، مگه میشه یک ملک رو یک مفر به دو نفر (حتی در حالت سوری) اجاره بده و هر دو برگ اجاره نامه برای بانک ارسال بشه ؟ و بانک هر دو رو تایید کنه ؟!
مسائل بانکی اینجوری که شما تصور می کنید نیست ، بهتره حضورا مراجعه کنید تا بهتر راهنمایی تون کنن

موفق باشید

sardarn
September 12th, 2011, 21:37
دوست عزیز فکر کنم شما تاحالا اجاره نامه ندیدی
اجاره نامه دو طرف داره ، یک ملکی یا مغازه ای یا ... قراره اجاره داده بشه ، مگه میشه یک ملک رو یک مفر به دو نفر (حتی در حالت سوری) اجاره بده و هر دو برگ اجاره نامه برای بانک ارسال بشه ؟ و بانک هر دو رو تایید کنه ؟!
مسائل بانکی اینجوری که شما تصور می کنید نیست ، بهتره حضورا مراجعه کنید تا بهتر راهنمایی تون کنن

موفق باشید
خب همه اجاره نامه ها که مثل همنفقط قسمت مشخصات اجاره کننده و این چیز هاش فرق می کنه . من می گم اگه کسی داره همه اونها پاک کنه تا من مشخصات خودم رو بنویسم انگار که یکی خودم گرفتم.مشکلی داره؟

langarneshin
September 13th, 2011, 01:05
پارسیان جواز کسب نمیخواذ من خودم هم درگاه و هم کارتخوان با یه اجاره نامه گرفتم
بانک ملی که اصلا هیچی نمیخواد بجر گردش مالی بالا
بانک های دیگه حتما جواز میخوان یا شرکت باشی
بانک سامان اگه شعبه مرکز بفرستی جواز رو قبول میکنه اما شهرستان نه

اگه میخوای بگیری مستقیم بفرست مرکز تهران اگه استان بدی گریتو در میارن مال من 3 ماه طول کشید تا از استان فرستادن تهران اما مرکز بدی 10-15 روزه ردیفه

m.hoseynpur
September 13th, 2011, 02:16
دوستان من واسه پارسیان کل مدارکو اماده کردم.بجای سفته هم چک شخصی خودمو 1 تومن نوشتم .سند خونه هم بنامه خودم هست کپی کردم.فقط جواز کسب ندارم.به من گفتند جواز کسب الزامی هست همین امروز تماس گرفتم...

salar74_a
September 13th, 2011, 03:33
جواز کسب الزامی هست همین امروز تماس گرفتم
بانک ملت یا پاسارگارد استفاده کن مدارک خاصش فقط سند جایی هست که زندگی میکنی ماله همسایتونم بود عیبی نداره :دی

sardarn
September 13th, 2011, 08:55
دوستان می شه بگید دقیقا برای اینکه یک اجاره نامه بگیرم چه چیز هایی باید با خودم ببرم بانک؟
برای برای بنگاه اثبات بشه که چنین خونه ای که قراره اجاره داده بشه لازم هست؟
فقط دونفر شاهد لازم هست؟

---------- Post added at 07:55 AM ---------- Previous post was at 07:32 AM ----------

منظورم این بود که چه چیز هایی ببرم بنگاه نه بانک در بالا اشتباه شد هر کاری هم کردم نشد ویرایش کرد

m.hoseynpur
September 13th, 2011, 09:15
دوستان می شه بگید دقیقا برای اینکه یک اجاره نامه بگیرم چه چیز هایی باید با خودم ببرم بانک؟
برای برای بنگاه اثبات بشه که چنین خونه ای که قراره اجاره داده بشه لازم هست؟
فقط دونفر شاهد لازم هست؟

---------- Post added at 07:55 AM ---------- Previous post was at 07:32 AM ----------

منظورم این بود که چه چیز هایی ببرم بنگاه نه بانک در بالا اشتباه شد هر کاری هم کردم نشد ویرایش کرد

آقا جان برو یه بنگان 10 تا 25 تومن بزار تو جیبش خودش امضاهاشم برات میزنه این کارا چیه اخه

arvin_b
September 19th, 2011, 12:13
برای درگاه پرداخت هم پشنهاد می کنم از درگاه بانک ملت استفاده کن

به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com)

sardarn
September 19th, 2011, 12:17
برای درگاه پرداخت هم پشنهاد می کنم از درگاه بانک ملت استفاده کن

به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com)

ممنون.از ملت دارم می گیرم.در مرحله تست هستم

arvin_b
September 19th, 2011, 12:22
ممنون.از ملت دارم می گیرم.در مرحله تست هستم

مدارک را چه طور تهیه کردی
من هم همین مشکل را دارم

sardarn
September 19th, 2011, 12:24
مدارک را چه طور تهیه کردی
من هم همین مشکل را دارم

برای سند رفتم اجاره نامه گرفتم برای راهنمایی بیشتر یاهو پی ام بده
sardarn84