PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی فرمی که اطلاعات رو به outloock ببره

sm_pakdel
September 11th, 2011, 18:37
دوستان من asp بلد نیستم کمی پی اچ پی بلدم الان کارم گیره یه فرمی میخوام که وقتی دکمه زده میشه outloock باز بشه و محتویات فرم هم در داخل outloock آماده ارسال باشه

امکانش هست ؟
کسی میتونه کمک کنه؟

ehsanx
September 11th, 2011, 22:09
همه چیزی که می‌خوای این نیست، اما خیلیش هست و ساده هم هست.
آدرس لینکت رو بزار
mailto:you@domain.com?subject=salam

sm_pakdel
September 11th, 2011, 22:14
فکر نمی کنم این دستور محتوی رو در outlook قرا ر بده
قرار میده؟

ehsanx
September 11th, 2011, 23:30
فکر نمی کنم این دستور محتوی رو در outlook قرا ر بده
قرار میده؟
میده به نرم‌افزار اصلی ایمیل روی اون سیستم (که روی ویندوز معمولا outlook هست)

در ضمن اون دکمه تشکر رو هم گذاشتن برای تشکر از کسی براتون وقت میذاره!

sm_pakdel
September 11th, 2011, 23:54
نمی دونستم اومدید اینجا تشکر جمع کنید

به ادمین میگم ادرس کاربرای خاصی مثل شما رو بده تا با گل و شرینی برسیم خدمتتون برای تشکر

ehsanx
September 12th, 2011, 00:12
لطف کنید گل و شیرینتون رو ببرید توی بقیه صفحه‌ها که چند صفحه وقت ملت رو گرفتید و آخرش هم مثل ...

از تشکر تو چیزی به من نمیرسه، شعور خودت رو نشون میدی!

sm_pakdel
September 12th, 2011, 02:34
تو نه شما با بزرگترت درست صحبت کن
در ضمن بی شعور کسیه که با کمال پر رویی میاد میگه از من تشکر کنید
به زور که نیاوردمت جواب بدی

از وقتی اومدم تو این انجمن تنها کسی که به خودش اجازه داده به گه از من تشکر کنید تو بودی
قبل از تو 78 بار از بقیه دوستان که چند صد میلیون برابر تو علم داشتن تشکر کردم بدون اینکه حتی یکیشون ادعای تورو داشته باشه

خودت اومدی با اختیار خودت جواب دادی پس بیخود میکنی اینطوری برخورد میکنی قبل از اینکه چیزی بگی از نویسنده پست بپرس ببین اگه ازت تشکر میکنن جواب بده

یا من به ادمین میگم خودش تعداد تشکرهای تورو بالاتر از همه بزاره که اینجوری تشکر گدایی نکنییییییییییی

واقعا خیلی پررویی که تو روی مردم نگاه میکنی میگی از من تشکر کنید تا حالا به همچین چیزی بر نخورده بودم

amirlord
September 12th, 2011, 02:42
حالا بیخیال !
با یک فرم ساده و گرفتن پارامتر و مساوی قرار دادن مقدار پارامتر و متغیر و در آخر چاپ کردن متغیر ها در جای مناسب اوکی میشه . الان سرم درد میکنه مخم کار نمیده :d فردا صبح اومدم برات کدش رو می نویسم .

sm_pakdel
September 12th, 2011, 02:56
امیر راست میگه بی خیال قد این حرفا نیستی

امیر جان دسدت درد نکنه
منتظر هستم