PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایرانیک تعطیله؟

bepad
September 10th, 2011, 11:08
سلام

دوستان از عصر دیروز یک دامنه ثبت و پرداخت کردیم هنوز تایید نشده اسم هم بدون مشکله قبلا ثبت بوده!خواستم ببینم برای شما هم هنوز تایید نکردن اگر دامنه ای توی این فاصله ثبت کردید؟

و دلیل این همه تاخیر واقعا چیه!

ممنون

GharbHost
September 10th, 2011, 11:15
سلام

دوستان از عصر دیروز یک دامنه ثبت و پرداخت کردیم هنوز تایید نشده اسم هم بدون مشکله قبلا ثبت بوده!خواستم ببینم برای شما هم هنوز تایید نکردن اگر دامنه ای توی این فاصله ثبت کردید؟

و دلیل این همه تاخیر واقعا چیه!

ممنون

مهران جان فکر کنم انتظار صبر کردن، بیشتر از این هم ازشون میشه داشت، من خودم بیشتر از این ها هم تجربه کردم.

bepad
September 10th, 2011, 11:18
اره متاسفانه اپراتورشون هم انلاین نیست این مدل تایید دامنه واقعا خیلی اشتباه هست ثبت کننده های بین المللی هم اینقدر گیر نمیدن

sardarn
September 10th, 2011, 11:23
اره متاسفانه اپراتورشون هم انلاین نیست این مدل تایید دامنه واقعا خیلی اشتباه هست ثبت کننده های بین المللی هم اینقدر گیر نمیدن

من هم یکی پرداخت کردم اما هنوز ثبت نکردن

agarb98
این روزها خیلی طول میدن واسه تایید

GharbHost
چیزی که من تجربه کردم اینه که باید بیشتر صبر کنی .

Sajad
September 10th, 2011, 11:25
اخیرا تمام دامنه هایی که ثبت کردم زودترین زمانی که تایید شده 30 ساعت بوده

bepad
September 10th, 2011, 11:33
دوستان ایا امکانش هست یه اعتراضی چیزی کنیم به این عملکرد بد ایرانیک اینطور که نمیشه این از ثبت کردنشون اونم از انتقال دامنه باید ده تا مدرک بفرستی((خوبه نمیخواد بریم حظوری تعهد بدیم:)))

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:31 AM ----------

اقا واقعا راست میگن رسانه تاثیر داره ها!!!!!! دامنم الان تایید شد((از این به بعد گیر دادن میایم پست میزنیم نگاه شاید کردن یادشون اومد ما منتظریم))

info_dlsong
September 10th, 2011, 11:36
با سلام
متاسفانه نحوه ثبت در این مرکز خیلی ابتدایی هست
از دو سال پیش تا الان هم چندین بار سیاست های کلی شون رو تغییر دادن
چه میشه کرد.... اینجا ایرانه دیگه :-؟؟
بنده هم چند دامنه آخر رو که ثبت کردم حدود 30~40 ساعت طول کشید
ارادتمند

Mehdi92
September 10th, 2011, 11:48
سلام
مال من هم مشکل داشت از دو روز پیش هنوز بیست دقیقه پیش تایید شد.

m3hdi
September 10th, 2011, 12:04
دیروز جمعه بود ، امروز اولین روز کاری هست :)

iFire
September 10th, 2011, 12:04
بله منم 3 روزه 7 تا دامنه ثبت کردم ولی هنوز ثبت نشدن !!!
واقعا دلیلش چیه؟!!!