PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با کادر iframe در IE

mbdiran
September 10th, 2011, 08:54
سلام
من میخوام یه صفحه را در سایتم نمایش بدهم و از کد زیر استفاده کردم:

<iframe src="http://site.com" width="240" height="auto" style="border:none;"></iframe>
در فایرفاکس و کروم کادر این قسمت حذف شده ولی در اینترنت اکسپلورر 7 یه کادر سایه دار می افته:
3219
چه جوری این را حذف کنم؟!!!!
با تشکر

bepad
September 10th, 2011, 08:56
سلام

در اکسپلور عمدتا همینطوری اما یک کد border اضافه کن و 0 بزار شاید درست شد

موفق باشید

mbdiran
September 10th, 2011, 09:24
امتحان کردم ولی نشده!
راه حل دیگه ای به جز استفاده iframe هست تا قسمتی از صفحه یا صفحه کامل سایت دیگری را در سایت خودمون نمایش بدیم؟

bepad
September 10th, 2011, 09:32
با استفاده از کد نویسی هم میشه مثلا الان خیلی جاها میان وبگذر رو مخفی میزارن خوب وبگذر لود میشه اما کلا معلوم نیست اگه اینو خواستی بگید اگرم وقت کردم براتون یه کد میسازم البته خودتونم میتونید

mbdiran
September 10th, 2011, 22:11
اینو هم نیاز دارم
ببین من از وردپرس استفاده می کنم
برای موضوع بندی سایت هم از قابلیت شبکه وردپرس ( ساب دامین ) استفاده کردم:

site.com
mobile.site.com
computer.site.com
حالا بخاطر همین کارم در سیستم آمارگیر سایت مشکل پیدا کردم!
میخوام وقتی موضوعات ( ساب دامین ها ) بازدید میشه ، سایت اصلی هم بصورت مخفی لود بشه تا آمار سایتم پایین نمایش داده نشه!
از طرفی هم میخوام آمار سایت اصلی در موضوعات ( ساب دامین ها ) نمایش داده بشه ولی کادر دورش نیافته تا قالب سایت زشت نشه!
اینم کد php آمار گیرم:

<?php cystats_counthits(today); ?>
ممنون میشم راهنماییم کنید!
با تشکر فراوان

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

کادر را تونستم حذف کنم:

<iframe frameborder="0" src="http://site.com" width="240" height="auto"></iframe>

mbdiran
September 11th, 2011, 15:17
... خیلی جاها میان وبگذر رو مخفی میزارن خوب وبگذر لود میشه اما کلا معلوم نیست اگه اینو خواستی بگید اگرم وقت کردم براتون یه کد میسازم البته خودتونم میتونید

اینو میتونی برام بذاری؟
با تشکر