PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Vps خارجی؟

parsbin
August 22nd, 2009, 22:46
سلام
یک VPS با سی پنل برای کار هاستینگ میخوام.حتما سرویس دهنده خارجی باشه.
غیر از eukhost بدلیل قیمت بالاش و vplsland که شنیدم با بعضی ها بدلیل ایرانی بودن مشکل داشته لطفا سرویس دهنده ای رو که با ایران مشکلی نداره و ساپورتش مناسبه و خصوصا قیمتش هم مناسبه معرفی کنین.
خواهشا فقط سرویس دهنده خارجی معرفی کنین.
ممنون

Elessar
August 22nd, 2009, 23:06
Hostineuro (http://www.hostineuro.com/)

parsbin
August 23rd, 2009, 00:58
این ساپورتش اصلا جواب نمیده.
قیمتش هم همچین ارزون نیست.22 درصد مالیات میخوره.

goldstar
August 23rd, 2009, 01:07
حدود بودجه تان رو مشخص میکنید دوست عزیز؟
و مشخصاتی که نیاز دارین

parsbin
August 23rd, 2009, 01:14
40 تومان در ماه
حداقل 512 مگ رم و 15 گیگ هارد
سی پنل

حداقل چیزایی که نیاز دارم.

goldstar
August 23rd, 2009, 02:36
سلام
پیشنهاد من :
www.bodhost.com
با اینکه آمریکایی هست اما مطمئن هستم هیچ مشکلی پیش نمیاد! البته اگر میترسین میتونین از انگلیسی همین سایت بگیرین : www.bodhost.co.uk
کاملا مدیریت شده + سی پنل آمریکاییش 43 تومان حدودا میشه و انگلیسی 52 تومان
اما واقعا خدماتشون عالیه

parsbin
August 23rd, 2009, 02:59
ممنون
به bodhost رسیده بودم.پشتیبانیش خیلی عالی بود.
....
این hostineuro.com هم جوابم رو داد بالاخره. گفت با ایران هیچ مشکلی ندارن.مالیات هم تعلق نمیگیره به ایران.
بعبارتی 40 گیگ هارد با 1000 گیگ پهنای باند و سی پنل 29 یورو میده در حدود همون 43 تومان.
در نتیجه دقیقا دوبرابر پلان مشابه Bodhost هستش.
این رو تایید میکنین؟ مشکلی ندارن اینا؟

goldstar
August 23rd, 2009, 03:06
به نظر من از bodhost بگیر
چون کاملا مدیریت شده است و میتونم بگم جز برترین vps دهنده هاست. ساپورتشم عالیه
اگر چیز با کیفیت میخوای دنبال رم زیاد و پهنای زیاد و .... نباش
من میتونم برات وی پی اس از دیتا سنتر خوب آمریکا پیدا کنم ماهی 28 تومن با همین مشخصاتی که گفتی اما ساپورت عالی و مدیریت کامل رو هر جایی نمیشه پیدا کرد

parsbin
August 23rd, 2009, 03:26
موافقم.
رویوهایی که از hostineuro خوندم البته اکثرا مثبت بودش.به نظر میرسه یک سرویس دهنده معمولی با پشتیبانی معمولی هستن.
ولی این رو هم در نظر باید گرفت احتمالا منابع سرور کم بیارم با پلن Bodhost
بد نیست به نظرم یک ماه از hostineuro برای تست هم که شده خرید کنم.

Elessar
August 23rd, 2009, 06:15
می خواید یه نگاهی هم به TeamVPS (http://www.teamvps.com/) بندازید.
من در مورد مشکل با ایران نمی دونم، اما رویوهایی که ازش دیدم، بد نبود.

parsbin
August 23rd, 2009, 11:35
می خواید یه نگاهی هم به TeamVPS (http://www.teamvps.com/) بندازید.
من در مورد مشکل با ایران نمی دونم، اما رویوهایی که ازش دیدم، بد نبود.

این هم قیمتهاش خیلی عالیه اگر به ایران سرویس بده البته.
رویوهاش هم درسته. اکثرا مثبت هستش مثلا http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=876171

کسی کار کرده با اینا؟
در مواردی که به ایران سرویس نمیدن چطور میشه ازشون سرویس گرفت؟

mehrank
August 23rd, 2009, 12:50
سلام

http://www.serverpoint.com/

سرور خوب پشتبانی خوب با ایران هم مشکلی نداشتند

Arashdn
August 23rd, 2009, 12:51
میتونی از ایکس ال هاست هم بگیری
www.xlhost.com (http://www.xlhost.com/)
مدیرش ایرانیه و مشکلی با تحریم ندارن
حتی شماره حساب بانک سامانم دارن

parsbin
August 23rd, 2009, 15:24
xlhost
فکر میکنم قیمت هاش زیادی بالاست.

Arashdn
August 23rd, 2009, 19:15
نه قیمتاش نسبتا خوبه

goldstar
August 23rd, 2009, 20:14
قیمتهای به نظر من هم خیلی بالاست!
فکر هم نکنم فول منیج باشه

parsbin
August 23rd, 2009, 21:05
دوستان نظری ندارین دیگه؟
با نوجه به قیمت مناسب و این که با ایران مشکلی ندارن و سرور اروپایی هستش اگر چه زیاد شناخته شده نیست و پشتیبانی همچین مطلوبی ندارن تصمیم گرفتم از http://hostineuro.com/index.php خرید کنم.
کسی خرید انجام میده؟
29 یورو هستش.

Elessar
August 23rd, 2009, 23:08
دوستان نظری ندارین دیگه؟
با نوجه به قیمت مناسب و این که با ایران مشکلی ندارن و سرور اروپایی هستش اگر چه زیاد شناخته شده نیست و پشتیبانی همچین مطلوبی ندارن تصمیم گرفتم از http://hostineuro.com/index.php خرید کنم.
کسی خرید انجام میده؟
29 یورو هستش.

در مورد teamvps تحقیق کردید؟ چون قیمت اون مناسب تره.

من خودم یک سرویس روی hostineuro دارم. کیفیتش مناسب هست. پشتیبانی هم در طول روز حداکثر با 1-2 ساعت تاخیر تیکت های فنی رو جواب میده. و البته در طول شب جواب نمیده!
یکی دوتا هم نکته هست در موردش: از چند ماه پیش که مشکل امنیتی توی hypervm بوجود اومد، کلا پنلهای hypervm رو از روی همه vpc ها کنسل کردند! یعنی چیزی که به شما تحویل میدند فقط دسترسی ssh به root در داخل خود vps هست نه بیشتر. باید کارها رو به اون طریق انجام بدید. شما برای ربیلد یا چیزهای این شکلی باید تیکت بزنید تا خودشون واستون انجام بدند. که البته همیشه انجام میدند. و یا سیستم عاملی که مدنظرتون هست رو باید بگید خودشون نصب کنند.
یک پنل خیلی خیلی ساده و مخصوص خودشون درحال آماده کردن هستند، که فعلا فقط امکان reboot/start/stop/rootpass رو داره! به همین ترتیب از امکانات static برای چک کردن ترافیک یا وضعیت مصرف ram یا cpu و یا چیزهایی شبیه این که توی hypervm بود و کلا امکانات یک پنلی مثل اون محروم میشید و باید خودتون واسش جایگزین نصب کنید.

parsbin
August 23rd, 2009, 23:21
بله
teamvps رو تحقیق کردم. رویو هایی که خوندم اکثرا مثبت بود.تیکت دادم بهشون.گفتن اگر آدرس رو ایران بدین بهتون سرویس نمیدیم.جواب دادم میتونم آدرس رو یک کشور دیگه بدم؟! هنوز جواب ندادن.
ولی ترجیح میدم از همین سرور hostineuro خرید کنم این طوری خیالم راحت تره.

شما که از اینا سرویس دارین اول این که هزینه نصب سی پنل و اینا که نداره درسته؟ بعد تیکت که زدم گفت مالیات به شما تعلق نمیگیره.
پشتیبانی چطوره؟ مثلا اگر فایروالی چیزی بخوایم نصب میکنن بصورت رایگان؟ سرور از لحاظ امنیتی کانفیگ شده تحویل میدن؟
موقع خرید آدرس خارج از ایران بدم بهتر نیست؟ من از نوع خرید لایسنس سی پنل اطلاع ندارم.اونها که خرید میکنن آدرس ما رو میدن به سی پنل؟ از لحاظ تحریم منظورمه.

همینا دیگه http://my.blackmice.com/images/icons/icon10.gif

Elessar
August 23rd, 2009, 23:36
بله
teamvps رو تحقیق کردم. رویو هایی که خوندم اکثرا مثبت بود.تیکت دادم بهشون.گفتن اگر آدرس رو ایران بدین بهتون سرویس نمیدیم.جواب دادم میتونم آدرس رو یک کشور دیگه بدم؟! هنوز جواب ندادن.
ولی ترجیح میدم از همین سرور hostineuro خرید کنم این طوری خیالم راحت تره.

شما که از اینا سرویس دارین اول این که هزینه نصب سی پنل و اینا که نداره درسته؟ بعد تیکت که زدم گفت مالیات به شما تعلق نمیگیره.
پشتیبانی چطوره؟ مثلا اگر فایروالی چیزی بخوایم نصب میکنن بصورت رایگان؟ سرور از لحاظ امنیتی کانفیگ شده تحویل میدن؟
موقع خرید آدرس خارج از ایران بدم بهتر نیست؟ من از نوع خرید لایسنس سی پنل اطلاع ندارم.اونها که خرید میکنن آدرس ما رو میدن به سی پنل؟ از لحاظ تحریم منظورمه.

همینا دیگه http://my.blackmice.com/images/icons/icon10.gif

فکر می کنم خودشون واستون سی پنل رو نصب نمی کنند. خودتون باید ایمیجش رو بگیرید و نصب و کانفیگ کنید. لااقل تجربه ی یکی از دوستانم اینطوری بوده.
تا الان واسه من پیش نیومده که واسشون تیکت بزنم در مورد فایروال یا چیزهای اینشکلی (خودم نصب کردم تا الان) واسه همین متاسفانه نمی دونم اینکارو می کنند یا نه. سرور نیمه کانفیگ شده ست، فکر می کنم حداقل های معمول رعایت شده (مثلا روی node یک سری فایروال و antidos نصب هست) ولی خودتون هم باید در این مورد کارهای لازم رو بکنید. من تا الان مشکل امنیتی نداشتم، البته بجز اینکه خودم فایروال نصب کردم و مدام پچهای مورد نیاز رو اپدیت کردم، سایت پرترافیکی هم ندارم که خیلی نگران حمله یا مشکل امنیتی باشم.
من واسه خرید خود vps آدرس ایران رو دادم. خودشون گفتند که مشکلی نداره، الان هم حدود 1 سال هست اونجا هستم مشکلی نبوده.
متاسفانه در مورد خرید cpanel از اینجا خیلی نمی دونم، روی vps ام نصب نکردم و از lxadmin استفاده می کنم، اما اینطور که متوجه شدم، cpanel رو واستون فقط بصورت ماهیانه می خرند! شما باید ماهیانه پرداخت کنید. البته علتش روهم نمی دونم.

parsbin
August 24th, 2009, 13:38
جواب Teamvps :

Hello,

If the address of the person who is buying the VPS is inside Iran then we cannot accept the order and our credit card processor cannot process the payment due to current U.S. Government restrictions.

البته با زبون بی زبونی میگه آدرس رو یک جای دیگه بده.
ولی انقدر ارزون میده اطمینانی نیست بهش.

parsbin
August 24th, 2009, 23:26
دوستان
موقع خرید vps یا سرور همون آدرسی که موقع خرید به دیتاسنتر میدیم رو برای خرید سی پنل استفاده میکنند؟
برای جلوگیری از تحریم آدرس غیر از ایران مثلا یک کشور پرت عین پاکستانی چیزی میشه داد؟
متوجه بشن طوری میشه؟

parsbin
September 14th, 2009, 01:49
vps برای هاستینگ تهیه کردم
الان یک vps وارز ساپورت نیاز دارم.
سرویس دهنده خارجی که vps یا سررور اختصاصی وارز ساپورت ارائه بده قیمتها و پشتیبانیش هم مناسب باشه چی هست؟

Roka
September 14th, 2009, 02:12
جناب parsbin میشه بپرسم چه دلیلی داره که این همه مشتاقید از خارجیا خرید کنید ؟

همه سرور رو از دیتاسنتر میگیرند و یه تعداد نرم افزار روش نصب میکنند و خدمت شما ارائه میکنند !!!

حالا ایرانی باشه یا خارجی چه فرقی داره ؟

البته شاید دلیل شخصی باشه ! ولی اگه دلیلی دارید که به ما مربوط میشه لطفاً بیان کنید شاید بتونیم مشکل رو حل کنیم !
آخه این سرویسی که شما میخواید اکثر دوستانی که اینجا هستند میتونند خیلی راحت در اختیارتون بگذارند !!!

parsbin
September 14th, 2009, 02:29
خوب
من دو سه ساله تو کار هاستینگم
با سه چهار تا سرویس دهنده خارجی و سه چهار تا هم ایرانی کار کردم.
با خارجی ها تا حالا هیچ مشکلی نداشتم.هر وقت مشکلی داشتم با کمال میل حل کردن.آدم خیالش راحته یکی هست دلش بسوزه لااقل برای اعتبار خودش هم که شده.
ولی متاسفانه ایرانی ها
شما داخل همین فروم ببینین بخاطر سهل انگاری چند تا وی پی اس یا ددیکیت سرور ایرانی ها پریده.نمونش یکی از بچه های اینجا مثلا با مستر کارت مشکل دار خرید کرده بوده کلی از ددیکیت ها پاک شده بود.یا موقع پشتیبانی بسیار ضعیف عمل میشه وقتی هم عمل میشه انقدر اخم و تخم و اینا هست آدم پشیمون میشه.
یا از لحاظ تخصص.مثلا من یک vps از یک ایرانی دارم الان.مشکلاتی داره که ایشون نمیتونه حلش کنه.به زور هزار تا فروم حلش کردم.

در نتیجه وقتی هزینه خارجی پایین تر یا در شرایطی مساوی هست خوب چرا از ایرانی بگیرم؟
البته جسارت نشه نسبت به دوستان.سرویس های حرفه ای هم وجود داره.
مطمئن باشین اگر تجربه ام نشون میداد که شرایط برابره یا حتی نزدیک هم هم هست بدون تردید از ایرانی خرید میکردم ولی... وقتی کیفیت هنوز خوب نیست لزومی نداره ضرر بدیم.

goldstar
September 14th, 2009, 02:45
ایشون به هر حال حرف بیراهی هم نزدند
در صورتی که مشکلی برای سرور ایرانی پیش بیاد ( با توجه به اینکه ساپورت اکثرشون هم 24 ساعته نیست) و تا بخوام با دیتا سنتر مکاتبه کنند یا برن دنبال راه حل و .... یک زمانی تلف میشه و شاید مشکل هم حل نشه
اما دیتا سنتر خارجی خیالشون راحته که ساپورتشون بهتر از ایرانی هاست و هرچی هم بشه دیگه با خود طرف هست!

Elessar
September 14th, 2009, 07:09
یکی از دلایلی که خود من رو برای استفاده از سرور یا vps خارجی مجاب کرده، احساس امنیت روانی از تداوم برقراری سرویسهاشون هست. من وقتی سابقه چندین ساله یک شرکت خارجی رو میبینم، بطور نسبی خیالم راحت هست که مثلا اگه مشکلی برام پیش اومد و مدتی در دسترس نبودم، سرویسم همچنان برقرار می مونه و شرکت ارئه کننده دچار تغییر شغل نمیشه! و چون خیلی واسم پیش اومده و میبینم که درصد نسبتا قابل توجهی از دوستان سرویس دهنده ی ایرانی، این کار براشون جنبه ی کار دوم، سوم یا حتی یک کار تجربی و جانبی رو داره، نه یک شغل دائمی و تمام وقت و خیلی محتمل هست که با تغییر شرایطشون سرویس دهیشون دچار مشکل بشه یا مثلا اون رو به کس دیگه ای واگذار کنند.
هرچند که هستند دوستانی که بصورت جدی و تمام وقت به خدمات دادن می پردازند.
بهرحال فعلا خود من با یک سرویس دهنده و شرکت با سابقه ی خارجی احساس امنیت بیشتری می کنم.

parsbin
September 14th, 2009, 15:14
خوب حالا چیزی سراغ دارین؟
:)

HugeServer
September 14th, 2009, 18:35
توی wht خارجی افر زیاد میدن
اونجا یه سری بزن راحت می تونی پیدا کنی
البته قبلش تحقیق کن

goldstar
September 14th, 2009, 19:30
سلام
آیا شما میتونین از آمریکا هم تهیه کنید؟ یا فقط اروپا میخواهید

parsbin
September 14th, 2009, 23:56
هیچ فرقی نداره
اصلا سایت فارسی بالا نمیارم روش
فقط پشتیبانیش و کیفیتش مناسب باشه

pardishosting
September 15th, 2009, 00:52
من وی پی اس می دم به شما

با پشتیبانی 24 ساعته به زبان انگلیسی + یک ماه بازگشت وجه بدون قید و شرط + مدیریت شده
اگه تمایل دارید بگید تا مشخصات رو اعلام کنم

parsbin
September 16th, 2009, 00:12
به چه شکل به زبان انگلیسی؟
یعنی پشتیبان کیه؟
مضخصات رو هم لطفا اعلام کنین.
میتونم برای دانلود تورنت و اینا استفاده کنم یا سایت وارز بالا بیارم روش دیگه؟

pardishosting
September 16th, 2009, 01:48
- پشتیبانی به زبان انگلیسی هست ، تیکت می زنید به بخش ساپورت جواب می دند.
- سایت وارز تا زمانی که از شما شکایت نشه مشکلی ندارید.
- رم 384 مگابایت
- فضا 15 گیگ
- ترافیک 300 گیگ
- مدیریت شده

در ضمن فکر نمی کنم کار جالبی باشه که از سرور مدیریت شده فایل تورنت دانلود کنید ، با این حال به نظر مشکلی نیست.

parsbin
September 16th, 2009, 03:24
لطفا هزینه و سرویس دهنده مربوطه رو معرفی کنین
بعد برای چی مناسب نیست دانلود از تورنت؟

goldstar
September 16th, 2009, 03:28
فکر میکنم برای اینکه مدیر سرور که آمریکایی هست میبینه !
شما اگر وی پی اس خوب میخواین من سایت زیر رو به شما پیشنهاد میدم. شرکت قدیمی هست و ساپورت خیلی خوبی داره. قیمتش هم از نظرم مناسبه
http://www.a2hosting.com/services/vps-hosting/

persiancity
November 2nd, 2009, 19:50
کسی با vpslink کار کرده؟ مشکلی ندارن؟