PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر homepage.tpl و نمایش cart.php در ایندکس

Warez-Host.IR
September 8th, 2011, 19:16
سلام دوستان
در سیستم WHMCS قصد داریم زمانی که مثلاً آدرس سایت وارد شد SiteName.COM در قسمت homepage.tpl محتوای cart.php نمایش داده بشه
بعضی از سایتها هستن که ایندکس را ریدایرکت کردن به این صورت SiteName.COM/cart.php که به نظر من زیاد جالب نیست
خوب حالا دوستانی که اطلاع دارن به چه صورت و یا با اضافه کردن چه کدی در قسمت homepage قالب محتوای cart.php را نمایش بدیم ؟؟
اول میخواستم کل محتوای کدها cart.php را جایگزین فایل مذکور کنم که به جای نمایش اونها این محتوا نمایش داده بشه که متوجه شدم شدنی نیست
حالا اگر کد خاصی در این سیستم سراغ دارید برای این مورد ممنون میشم معرفی کنید

تشکر از همه
موفق باشید

Warez-Host.IR
September 10th, 2011, 12:33
سلام
کسی روش خاصی سراغ نداره ؟؟

Talahost.Com
September 10th, 2011, 13:34
سلام با whmcs کار نکردم ولی فکر می کنم موتور قالبش smarty باشه. در این صورت باید بگردید و در فایلی که homepage.tpl را display می کنه، cart.php را include کنید. البته با توجه به کد بودن whmcs و اینکه ممکنه قبل از cart.php لازم باشه توابع دیگری فراخوانی بشن، شاید یکم کارتون مشکل بشه. موفق باشید

Warez-Host.IR
September 11th, 2011, 09:22
سلام با whmcs کار نکردم ولی فکر می کنم موتور قالبش smarty باشه. در این صورت باید بگردید و در فایلی که homepage.tpl را display می کنه، cart.php را include کنید. البته با توجه به کد بودن whmcs و اینکه ممکنه قبل از cart.php لازم باشه توابع دیگری فراخوانی بشن، شاید یکم کارتون مشکل بشه. موفق باشید

سلام
تشکر از توضیحت
یه کم تست کنم , انجام که دادم همینجا توضیح میدم

موفق باشی