PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريد بك لينك و مزاياي آن

yekmobile.com
September 8th, 2011, 15:09
سلام
دوستان ميخواستم بك لينك بخرم چند تا هم مقاله خونده بودم نوشته بود رنك گوگل و ورودي گوگل و بالا ميبره و متاسفانه سايت هاي ايراني و ديدم قيمت بالايي ميفروشن و تصميم گرفتم از سايت هاي خارجي خريداري كنم.
دوستان و اساتيد محترم كسي ميتونه كمكم كنه :
1 - آيا خريد بك لينك از سايت خارجي با ايراني فرقي داره
2 - كسي هست پرداخت كنه واسم با پي يال
3-سايت واسه اينكار كسي از دوستان ميشناسه خودم اين دو تا رو گير اوردم

Buy Backlinks - The Backlink Builders (http://www.thebacklinkbuilders.com/)
Monster Backlinks ™ | Up to 9,000 Backlink Package (http://www.monsterbacklinks.com/3000_profiles.html)

yekmobile.com
September 9th, 2011, 13:39
دوستان كسي اطلاعاتي در اين زمينه نداره

GharbHost
September 9th, 2011, 13:51
سلام، بک لینک توی سایت های خارجی فکر نکنم فرقی داشته باشه. به هرحال باعث افزایش رنک گوگل میشه. (تا جایی که من اطلاع دارم)
توی گوگل جستجو کن بک لینک ارزان گیرمیاد. اما باید از جای مطمئن بگیری.

Sir.DarKNesS
September 9th, 2011, 15:27
خوب فرقی نداره اما مهم اینه که تو چه سایت های بک لینک بخوری
قیمت ها بستگی به پیج رانک های سایت هایی که قرار توشون بک لینک بخوری تاثیر داره

GharbHost
September 9th, 2011, 15:34
من فکر میکنم میشه دو نوع بک لینک داشت، دوستان اگه حرافم اشتباهه تصحیح کنید.

1 ) یا بک لینک های زیادی با یک رنک بگیری، مثلا 20 تا رنک 5 یا ....
2) یا اینکه دو تا رنک متفاوت نزدیک هم ، مثلا چندتا بک لینک با رنک 6 و چندتای دیگه با رنک 5

بک لینک ها هم حداقل 3 ماه تمدید کنید.

behrooz_iri
September 9th, 2011, 15:40
اون چیزی که در بک لینک بسیار اهمیت داره کیفیت اون هست سعی کنید با سایتی مشابه فعالیت خودتون کار کنید و بعلاوه اینکه سایت هایی که زیاد لینک میدن ارزش لینکشون به مراتب پایین تر است به نظر من یک سایت با pr 4 و 2 لینک خروجی بهتر از یک سایت با pr 6 با 10 لینک خروجی است و همچنین لینک یکطرفه بسیار کارا تر از لینک دو طرفه است

GharbHost
September 9th, 2011, 15:42
اون چیزی که در بک لینک بسیار اهمیت داره کیفیت اون هست سعی کنید با سایتی مشابه فعالیت خودتون کار کنید و بعلاوه اینکه سایت هایی که زیاد لینک میدن ارزش لینکشون به مراتب پایین تر است به نظر من یک سایت با pr 4 و 2 لینک خروجی بهتر از یک سایت با pr 6 با 10 لینک خروجی است و همچنین لینک یکطرفه بسیار کارا تر از لینک دو طرفه است

این مطلب کاملا درسته. ممنون

yekmobile.com
September 10th, 2011, 01:51
خوب سايت با خروجي كم از كجا گير بيارم اين لينك هايي و كه دادم بنظرتون مطمئن هستن ؟ چون قيمتشونم پايينه.
سايت فارسي هم كه رنك بالا باشه و خروجيشونم كم باشه گير نمياد .
پارس تولز مثلا يكيشونه كه رنك 5 داره شونصد تا هم خرئجي داره