PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درمورد سرور مجازی....

vahid03
September 8th, 2011, 11:18
سلام دوستان من اطلاعات کمی در مورد سرور مجازی دارم مثلا الان من یه هاست 2 گیگی دارم با پهنای 100 گیگ ماهانه

الانم میخوام سرور مجازی بگیرم ولی مشکلم اینجاست که من دقیقا نمیدوم فضایی که هاستینگها ارائه میدن چقدره

10 گيگابایت هارد ســرور
300 گيگابایت پهناي باند ماهيانه
128 مگابايت حافظه رم DDR3
پورت 1000Mbp سرور
يك عدد آدرس آيپي (IPv4)
مجازی ساز : VMware ESXI
کنسول مدیریتی دارد
پشتیبانی 24 ساعته

الان این یه پلنه از یه شرکت هاست خب این 10 گیگ هارد سرور که میگه همون 2 گیگ سرور اشتراکی هست یا فرق میکنه؟@-)

Ahmad110
September 8th, 2011, 11:25
سلام
بله مقدار فضاي اختصاص داده به شما 10 گيگ هستش . اما به اين موضوع هم توجه كنيد كه رم اختصاص داده شده براي بالا آوردن يه سايت خيلي كمه و مقدار سي پي يو و مدل ان براي شما قيد نشده . در كل اين آفر مناسب هاست كردن سايت شما نيست .

vahid03
September 8th, 2011, 11:30
به نظر شما چقدر باشه بهتره.....

Milad-H
September 8th, 2011, 11:52
بسته به میزان بازدید سایت شما و پنل که میخواید نصب کنید داره
مثل حداقل رم برای نصب WHM/CPanel
512 مگابایت
و برای دایرکت ادمین و کالکسو 256 است

Ahmad110
September 8th, 2011, 11:53

بستگي به اين داره كه چه كنترل پنلي بخوايد نصب كنيد . در كل هزينه يه سرور مجازي بسيار گرونتر از سرويس هاستينگ در مياد . به علاوه اينكه بايد به منيج كردن سرور و پنل هم مسلط باشيد تا از حملات احتمالي جلوگيري كنيد .
براي كنترل پنل دايركت ادمين حداقل 512 مگابايت رم و سي پنل بين 1 تا 2 گيگ نياز داره . به علاوه سرعت سي پي يو سرور اصلي و مقدار پردازنده اختصاص داده به شما هم مهمه .