PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاح حساب پی پال وریفای شده و معتبر + مدارک

StarSoheil
September 7th, 2011, 16:17
همان طور که می دونید افرادی که در ایران زندگی می کنند ( و نه ایرانی ها ) به دلیل تحریم از حق افتتاح یک حساب پی پال برای انجام خریدهای اینترنتی خود و یا دریافت درآمدهای اینترنتی محروم اند. از 3 سال پیش که بنده بعنوان فروشنده دلار پی پال در این عرصه فعال بودم و طی این مدت اشخاص و شرکت های متعددی برای انجام پرداخت های خود به ما رجوع می کردند ، در این بین بسیاری از مشتریان از ما تقاضای افتتاح یک حساب معتبر و وریفای شده پی پال می کردند و با پاسخ منفی مواجه می شدند ، اگرچه در آن زمان هم مثل خیلی از دوستان دیگر امکان افتتاح حساب را داشتیم ولی بدلیل یک سری مسائل و بررسی بیشتر جوانب کار از ارائه چنین خدماتی امتناع می کردیم. حال همان طور که 3 ماه پیش در ایمیلی که برای همه مشتریان ارسال شده بود عرض کردم توانستیم امکانی را برای دوستان و وب مسترهای مقیم ایران فراهم کنیم که آنها هم بتوانند خود صاحب یک حساب معتبر و وریفای پیپال شوند و با رعایت یک سری نکات هر لحظه دغدغه ای بابت لیمیت شدن اکانتشان نداشته باشند. در زیر یک سری سوالاتی که شاید مدنظر اکثریت دوستان باشد طرح و به آن پاسخ داده شده است که میتوانید مطالعه کنید.

Paypal چیست؟!
پی پال یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است. پی پال بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند.

با داشتن حساب Paypal چه کارهایی میتوان انجام داد؟!
شما با داشتن این اکانت میتوانید قریب به 95% خریدهای اینترنتی خود را انجام دهید. خرید از سایت eBay گرفته تا شارژ پنل دامین ، خرید هاست یا سرور ، خرید سرویس ، انتقال پول به حساب شخصی دیگر و ...

من در ایران زندگی میکنم. به نظر شما آیا این اکانت به درد من میخورد؟!
با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی به سمت باز کردن و تهیه یک حساب پی پال بروید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و در واقع به آن حساب نیاز مبرم داشته باشید. برای مثال افتتاح این حساب برای دوستانی که فقط یک بار در ماه بیشتر از اینترنت خرید ندارند مناسب و به صرفه نیست. این دوستان بهتر است خریدشان را از طریق فروشندگان معتبر پی پال انجام دهند. ولی دوستانی که میخواهند با این حساب کار کنند برای مثال از این به بعد درآمدهایی که از طریق اینترنت کسب می کنند در حساب خودشان دریافت کنند و یا خریدهایی که در نت انجام می دهند بدون نیاز به واسطه باشد این حساب میتواند برایشان مفید واقع شود.

آیا حساب به نام شخص حقیقی باز می شود ؟!
بله ، در صورتی که شما شخصا پاسپورت داشته باشید حساب به نام خود شما باز می شود. فقط اینکه باید سن شما 18 سال تمام باشد. در صورتی که پاسپورت نداشتید باید پاسپورت یکی از آشنایان نزدیک را فراهم کنید. در صورتی که نتوانید اسکن پاسپورت خود و یا شخص مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید امکان افتتاح حساب وجود ندارد.

آیا شما مدارکی را برای از لیمیت خارج کردن حساب در اختیار ما قرار می دهید؟!
بله ، ما به ازای هر حسابی که باز می شود اسکن مدارک آن را هم برای شخص ارسال می کنیم تا اگر زمانی به هر دلیلی ( غیر از نقض قوانین پی پال ) حساب شما لیمیت شد شما بتوانید با ارائه آن مدارک به پی پال حساب خود را از لیمیت خارج کنید.

شما چه خدماتی را برای افتتاح حساب پی پال ارائه می دهید؟!
خدماتی که ما جهت افتتاح حساب پی پال ارائه میکنیم شامل موارد زیر است:

افتتاح حساب پی پال وریفای به نام شخص شما و یا یکی از آشنایان شما که دارای پاسپورت می باشد.
اختصاص یک آدرس خارج از کشور ( امارات یا مالزی ) بسته به نوع انتخاب شما
اختصاص یک عدد آی پی اختصاصی دو ماهه برای اکانت مالزی و یک عدد ریموت دسکتاپ یک ماهه برای اکانت امارات
اضافه کردن یک VCC یکساله با شارژ 5 دلار به اکانت شما جهت وریفای کردن اکانت
انجام دو پرداخت ( Transaction ) ارسال و دریافت دلار در اکانت شما جهت اطمینان از کارکرد اکانت بدون مشکل
ارائه مدارک جهت درآوردن اکانت از لیمیت در صورت لیمیت شدن توسط پی پال

مدت زمان افتتاح حساب پی پال چقدر است؟
ما سعی می کنیم حساب ها را در کمتر از 24 ساعت آماده کرده و تحویل دهیم ولی نهایت زمان آن 72 ساعت می باشد.

تفاوت حساب پی پال امارات با مالزی در چیست؟!
در حال حاضر ما اکانت های پی پال را از دو کشور باز می کنیم. یکی امارات و دیگری مالزی. تفاوت این دو کشور در یک چیز است و آن هم ارز بالانس پی پال شماست. برای مثال ارز حساب پی پال امارات به دلار امریکا هست ولی ارز حساب پی پال مالزی به رینگیت هست. خب مسلم هست که اکانت امارات بهتر هستش. چون عمده کار شما در محیط اینترنت با دلار امریکا هست به همین خاطر مثلا اگر ارز بالانس پی پال شما بصورت پیش فرض دلار امریکا باشد دیگر هزینه ای بابت تبدیل ارز نخواهید پرداخت. ولی برای اکانت مالزی ابتدا باید رینگیت به دلار امریکا تبدیل شود که چون Exchange Rate پی پال از بازار بالاتر است در این میان شما مبلغی را باید برای آن پرداخت کنید ، همچنین دلارهایی که دریافت می کنید به رینگیت مالزی در حساب شما ذخیره می شوند.

هزینه افتتاح حساب پی پال چقدر است؟!
هزینه افتتاح حساب Premier مالزی : 95 تومان
هزینه افتتاح حساب Premier امارات : 140 تومان

موارد مورد نیاز جهت ارسال:
1. اسکن پاسپورت خود یا شخصی که میخواهید به نام او حساب باز شود.
2. ایمیلی که میخواهید جهت حساب پی پال استفاده شود. ( ارسال نام کاربری و رمز عبور ایمیل )
3. اطلاعات وجه واریزی
4. سفارش خود مبنی بر تعیین نوع اکانت ( امارات یا مالزی )

رفع مسئولیت:
به دلیل اینکه ما نمی توانیم کنترلی بر روی اکانت ها داشته باشیم و اینکه ممکن است از این اکانت ها کارهایی در جهت خلاف قوانین پی پال صورت پذیرد ما در قبال اکانت شما هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیریم اما به دوستانی که واقعا قصدی جز رفع نیازشان ندارند و کارهایشان را مطابق با قوانین پی پال انجام می دهند این اطمینان را می دهیم در صورتی که به نکات و توصیه هایی که هنگام تحویل اکانت به آنها گفته می شود عمل کنند هیچ گونه مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. توجه کنید که لیمیت شدن اکانت شما میتواند دستی یا توسط ربات پی پال بصورت اتوماتیک صورت پذیرد که در هر دو حالت اگر خلافی از شما سر نزده باشد و فقط نیاز به ارائه مدارک جهت تاییدیه به پی پال باشد شما با ارائه مدارکی که در اختیارتان قرار داده می شود میتوانید بدون هیچ دغدغه و استرسی اکانت خود را از لیمیت خارج کنید.

طریقه سفارش:
شما پس از واریز وجه فرم سفارش را با مراجعه به سایت Payment24.ir (http://payment24.ir/) پر کرده و ارسال می کنید. پس از بررسی به شما ایمیلی جهت اخذ اسکن پاسپورت داده شده و جهت افتتاح حساب پی پال شما اقدام می شود.

mohsen1
September 7th, 2011, 21:03
سلام.
ممنون از خدماتتون .
در صورتی که برای تایید اکانت یا تایید پرداخت نیاز به تماس از سمت پی پال باشه می تونید کمکی کنید؟

web2
September 7th, 2011, 21:22
سلام

حداکثر شارژ و اینکه برای شارژ می تونیم روی خودتون حساب باز کنیم ؟

aghdaee
September 7th, 2011, 21:29
سلام
دوستان کسی تایید میکنه ایشون رو؟

mohsen1
September 7th, 2011, 21:37
استارتر کاملا معتبر هستند و پرداخت های زیادی برای دوستان انجام دادن و اگه اشتباه نکنم الان مالزی ساکن هستن.

nasa_de
September 8th, 2011, 01:33
بنده از دو کشور ویزا کارت دارم.
چطور میتونم با ویزا کارت خودم وریفای کنم؟
هزینه چقدر خواهد بود؟

saeidj
September 8th, 2011, 03:09
دوست گرامی چطوری بدون حساب اکانت پی پال میسازید؟ اگر هم با حساب هست چطور حساب باز می کنید تو کشور های دیگه با ویزا به سختی حساب باز می کنند چه برسته بدون ویزا. خواهش می کنم بیشتر توضیح بدید

donsaeed
September 8th, 2011, 03:18
من ایشونو تایید میکنم بالای 10بار سند مانی پی پال ... و مشکل بوده حل کرده

mohsen1
September 8th, 2011, 06:29
من ایشونو تایید میکنم بالای 10بار سند مانی پی پال ... و مشکل بوده حل کرده

اونوقت کی شما رو تایید می کنه؟ (:|

http://www.webhostingtalk.ir/f172/27992/

donsaeed
September 8th, 2011, 06:53
اونوقت کی شما رو تایید می کنه؟ (:|

http://www.webhostingtalk.ir/f172/27992/

می گم میخواید تو تاپیک بحث راه بندازیم کی نفر قبلی رو تایید میکنه ؟
بهتره لینکی که ارائه میدید کامل مطاله کنید تا خواسته و سوال بی مورد نپرسید !!!

خیلی قبل تر جواب شمارو واسه تاییده ها و کاراگاه بازی ها رو دادن ... :111:

معرفی سرویس دهندگان معتبر خدمات ارزی (http://www.webhostingtalk.ir/f172/27992/index2.html#post276393) "پست 17"

StarSoheil
September 8th, 2011, 12:38
سلام.
ممنون از خدماتتون .
در صورتی که برای تایید اکانت یا تایید پرداخت نیاز به تماس از سمت پی پال باشه می تونید کمکی کنید؟
سلام
ما اكانت را وريفاى شده و با انجام دو پرداخت دريافت و ارسال مانى جهت اطمينان كامل از كاركرد اكانت به مشترى تحويل ميديم. جداى از اينها مدارك كامل هم تحويلتون داده ميشه كه اگر زمانى اكانت ليميت شد بدون نياز به ما بتونيد به راحتى اكانت رو از ليميت خارج كنيد٠

سلام

حداکثر شارژ و اینکه برای شارژ می تونیم روی خودتون حساب باز کنیم ؟
شما تا زمانى كه در بالانس اكانت دلار داشته باشيد هيچ گونه ليميتى نخواهيد داشت٠ براى تهيه دلار هم بله ميتونيد از طريق ما يا ساير فروشندگان معتبر دلار كه شناخته شده باشند تهيه كنيد

irmpmn
September 8th, 2011, 14:12
مشکل اینجاست که پرداخت آنلاین ندارید
یه سوال هم دارم اینکه چطور شارژ میشه کرد ؟
با تشکر

nasa_de
September 8th, 2011, 15:11
جناب لطفا به سوال بنده در صفحه یک نیز پاسخ بدید.

StarSoheil
September 8th, 2011, 20:30
بنده از دو کشور ویزا کارت دارم.
چطور میتونم با ویزا کارت خودم وریفای کنم؟
هزینه چقدر خواهد بود؟
تمام موارد مربوط به اکانت رو خودمون فراهم می کنیم از اضافه کردن ویزا به حساب گرفته تا ... به همین خاطر شما اگر میخواین باید یک اکانت کامل خریداری کنید.

دوست گرامی چطوری بدون حساب اکانت پی پال میسازید؟ اگر هم با حساب هست چطور حساب باز می کنید تو کشور های دیگه با ویزا به سختی حساب باز می کنند چه برسته بدون ویزا. خواهش می کنم بیشتر توضیح بدید
اکانت پی پال به دو طریق وریفای میشه. یکی با استفاده از اتصال به حساب بانکی و دیگری با اتصال به ویزا یا مستر کارت که ما از روش دوم با اضافه کردن یک vcc با همان نام و مشخصات مربوط به اکانت حساب رو وریفای می کنیم.

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

مشکل اینجاست که پرداخت آنلاین ندارید
یه سوال هم دارم اینکه چطور شارژ میشه کرد ؟
با تشکر
در رابطه با قسمت اول متوجه منظورتون نشدم که پرداخت آنلاین چه ارتباطی به این قضیه داره.

شما میتوانید دلارتون رو از خود ما یا سایر فروشندگان معتبر دلار تهیه کنید.

MiRr0r
September 8th, 2011, 21:42
ایشون کاملا تایید میشه.

تا حالا بیش از 15000 دلار از طریق پی پال و ویزا کارت برام واریز کردند.

موفق باشید

aryav2002
September 9th, 2011, 15:36
ایشون کارشون عالیه!
من هم خودم باهشون آشنا هستم و هم دوست هام همه از ایشون خرید کردن و راضی بودن

3 تا سوال!
اول اینکه تفاوت پی پل در امارات و مالزی چیه؟
دوم اینکه اگه لیمیت بشه و یه موقع به تلفنی چیزی نیاز داشته باشه که بخواد یه نفر مستقیم باهاشون صحبت کنه تکلیف چیه؟
و سوم اینکه این حسابارو می تونیم به ویزا کارت یا مستر کارت خودمون وصل کنیم؟ یعنی به یه حساب وصلش کنیم که مال خودمونه؟

ممنون سهیل جان

StarSoheil
September 10th, 2011, 12:13
ایشون کارشون عالیه!
من هم خودم باهشون آشنا هستم و هم دوست هام همه از ایشون خرید کردن و راضی بودن

3 تا سوال!
اول اینکه تفاوت پی پل در امارات و مالزی چیه؟
دوم اینکه اگه لیمیت بشه و یه موقع به تلفنی چیزی نیاز داشته باشه که بخواد یه نفر مستقیم باهاشون صحبت کنه تکلیف چیه؟
و سوم اینکه این حسابارو می تونیم به ویزا کارت یا مستر کارت خودمون وصل کنیم؟ یعنی به یه حساب وصلش کنیم که مال خودمونه؟

ممنون سهیل جان
در حال حاضر ما اکانت های پی پال را از دو کشور باز می کنیم. یکی امارات و دیگری مالزی. تفاوت این دو کشور در یک چیز است و آن هم ارز بالانس پی پال شماست. برای مثال ارز حساب پی پال امارات به دلار امریکا هست ولی ارز حساب پی پال مالزی به رینگیت هست. خب مسلم هست که اکانت امارات بهتر هستش. چون عمده کار شما در محیط اینترنت با دلار امریکا هست به همین خاطر مثلا اگر ارز بالانس پی پال شما بصورت پیش فرض دلار امریکا باشد دیگر هزینه ای بابت تبدیل ارز نخواهید پرداخت. ولی برای اکانت مالزی ابتدا باید رینگیت به دلار امریکا تبدیل شود که چون Exchange Rate پی پال از بازار بالاتر است در این میان شما مبلغی را باید برای آن پرداخت کنید ، همچنین دلارهایی که دریافت می کنید به رینگیت مالزی در حساب شما ذخیره می شوند.

2. معمولا کار به تلفن نمی کشه ولی اگر بر فرض %1 کشید شما میتونید با اسکایپ با پی پال تماس حاصل کنید و مهم نیست حتما از شماره ای که در اکانت پی پال وارد شده تماس بگیرید. فقط موقع تماس ازتون میپرسن اون شماره چی بوده و شما پاسخ میدین.

3. شما اگر در خارج از کشور توانایی باز کردن حساب بانکی به نام خودتون رو دارید پس نیاز نیست از ما اکانت تهیه کنید ، میتونید خودتون اکانت پی پال رو باز کنید.

arvin_b
September 10th, 2011, 13:33
سلام
برای هر نفر یک حساب جدا افتتاح میشه وبا اون حساب اکانت پی پال را وریفای می کنید یا با یک حساب همه را وریفای می کنید؟
نرخ الان دلار؟
در صورت خرید دلار حدود 600 تخفیف هم میدید؟

باتشکر

StarSoheil
September 10th, 2011, 15:31
سلام
برای هر نفر یک حساب جدا افتتاح میشه وبا اون حساب اکانت پی پال را وریفای می کنید یا با یک حساب همه را وریفای می کنید؟
نرخ الان دلار؟
در صورت خرید دلار حدود 600 تخفیف هم میدید؟

باتشکر
سلام
من دقیقا متوجه منظورتون نشدم فقط میتونم این رو بگم که تمامی موارد از اکانت پی پال گرفته تا جزئیات کارت اعتباری و آدرس هر اکانت یکتا هست.

متاسفانه برای خریدهای کمتر از 5000 دلار تخفیف نداریم. نرخ روز دلار رو هم با مراجعه به سایت payment24.ir میتونید مشاهده کنید.

Talahost.Com
September 10th, 2011, 17:01
سلام
من پاسپورت دارم ولی مربوط به ایران هست! یعنی جمهوری اسلامی ایران و ... روش نوشته شده..
حساب pp دارم ولی با مشخصات یکی از آشنایان هست.
می تونم با مشخصات خودم اکانت داشته باشم؟ و اینکه شما چه اطلاعاتی برای خارج کردن از لیمیت ارسال می کنید؟

StarSoheil
September 10th, 2011, 18:43
سلام
من پاسپورت دارم ولی مربوط به ایران هست! یعنی جمهوری اسلامی ایران و ... روش نوشته شده..
حساب pp دارم ولی با مشخصات یکی از آشنایان هست.
می تونم با مشخصات خودم اکانت داشته باشم؟ و اینکه شما چه اطلاعاتی برای خارج کردن از لیمیت ارسال می کنید؟
سلام
بله ، منظور ما هم از پاسپورت همون پاسپورت ایران هست و نه کشور دیگه. با نام خودتون به شرطی که پاسپورت داشته باشید میتونید ولی آدرس رو حتما باید یک آدرس معتبر خارج از کشور داشته باشید و نه آدرس کشورهای مورد تحریم از جمله ایران.

Talahost.Com
September 10th, 2011, 19:17
جواب این سوال رو ندادید:

و اینکه شما چه اطلاعاتی برای خارج کردن از لیمیت ارسال می کنید؟

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

اگه کسی پاسپورت و آدرس معتبر خارج از کشور داشته باشه چه نیازی هست که بیاد از شما اکانت بگیره؟

StarSoheil
September 10th, 2011, 19:52
جواب این سوال رو ندادید:

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:16 PM ----------

اگه کسی پاسپورت و آدرس معتبر خارج از کشور داشته باشه چه نیازی هست که بیاد از شما اکانت بگیره؟
Billing Address که میتونه قبض برق ، آب و تلفن باشه.

بله اگر کسی بتونه یک آدرس معتبر خارج از کشور به همراه Billing Address اون و یک Credit Card با همون آدرس و یک dedi ip و یک photo id داشته باشه میتونه خودش جهت باز کردن حساب اقدام کنه.

Talahost.Com
September 10th, 2011, 21:17
Billing Address که میتونه قبض برق ، آب و تلفن باشه.

بله اگر کسی بتونه یک آدرس معتبر خارج از کشور به همراه Billing Address اون و یک Credit Card با همون آدرس و یک dedi ip و یک photo id داشته باشه میتونه خودش جهت باز کردن حساب اقدام کنه.

سلام
ممنون از پاسختون.
یعنی شما به تعداد کل کاربرانی که خرید می کنند قبض و آدرس متفاوت و معتبر دارید؟

itjavani
September 10th, 2011, 23:48

2. معمولا کار به تلفن نمی کشه ولی اگر بر فرض %1 کشید شما میتونید با اسکایپ با پی پال تماس حاصل کنید و مهم نیست حتما از شماره ای که در اکانت پی پال وارد شده تماس بگیرید. فقط موقع تماس ازتون میپرسن اون شماره چی بوده و شما پاسخ میدین.

3. شما اگر در خارج از کشور توانایی باز کردن حساب بانکی به نام خودتون رو دارید پس نیاز نیست از ما اکانت تهیه کنید ، میتونید خودتون اکانت پی پال رو باز کنید.

در مورد ، مورد دوم یک سوال دارم! تلفنی که در اکانت پی پال ثبت میشه کی پاسخگو هست؟! میدونید که پی پال هر چند وقت یک بار باهاتون تماس میگیره و آخرین تراکنش رو ازتون میپرسه و باهاتون خوش و بش میکنه! این مورد چطور حل شده، مسلما برای هر اکانت تلفن اختصاصی در نظر گرفته نشده ، این همه اکانت که مد نظر برای فروش گرفته با چند عدد تلفن برنامه ریزی کردید؟!
در مورد پاسپورت هم به نظر من نیازی نیست، چون پاسپورت ایرانی در پی پال قابل قبول نیست مگر اینکه شما نشون بدی که در اون کشوری که اکانت باز کردید زندگی میکنید و حداقل گواهینامه لوکال اون کشور یا ای دی کارت شما رو میخواد که نشون بده شما در اون کشور زندگی میکنید و مقیم اونجا هستید! اون وقت اگر خدای نکرده مشکلی بربخوره اکانت نمیتونید پاسپورت ایرانی بفرستید، برای باز کردن اکانت هم دلیلی نمیبینم پاسپورت ارسال بشه ، بر طبق قوانین فقط کپی پاسپورت برای یک سری جاهای خاص مثل دیتاسنتر ها و مراکز مالی مثل بانک ها باید ارسال کرد، در غیر اینصورت برای هر فردی نباید ارسال کرد!البته جسارت نباشه فقط برام کلا سوال بود!
با یک اسکن پاسپورت و کردیت کارت هکی و یک چیز دیگه میشه از هند طلا خرید و...(محض اطلاع دوستان که ارائه کردن پاسپورتشون به هر کسی خیلی عادیه واسشون!حواستون باشه)
در مورد اسکایپ هم که شما بهتر میدونید پی پال کاملا متوجه میشه که شما از اسکایپ تماس گرفتید و علت تماس از پی پال رو ازتون میپرسه!یه جورایی اسکایپ برادر پی پال ه از جیک و پیک هم با خبرند!
در صورتی که راه حلی برای موضوعات مطرح شده دارید خوش حال میشم بدونم!
(ایشون در زمینه پرداخت خیلی کارشون عالیه! سوالات من فقط بیشتر جهت کسب اطلاعات تکمیلی هست در صورتی که من توجیح بشم حتما خودم یک اکانت میخرم)

StarSoheil
September 11th, 2011, 19:43
سلام
ممنون از پاسختون.
یعنی شما به تعداد کل کاربرانی که خرید می کنند قبض و آدرس متفاوت و معتبر دارید؟
بله.

در مورد ، مورد دوم یک سوال دارم! تلفنی که در اکانت پی پال ثبت میشه کی پاسخگو هست؟! میدونید که پی پال هر چند وقت یک بار باهاتون تماس میگیره و آخرین تراکنش رو ازتون میپرسه و باهاتون خوش و بش میکنه! این مورد چطور حل شده، مسلما برای هر اکانت تلفن اختصاصی در نظر گرفته نشده ، این همه اکانت که مد نظر برای فروش گرفته با چند عدد تلفن برنامه ریزی کردید؟!
در مورد پاسپورت هم به نظر من نیازی نیست، چون پاسپورت ایرانی در پی پال قابل قبول نیست مگر اینکه شما نشون بدی که در اون کشوری که اکانت باز کردید زندگی میکنید و حداقل گواهینامه لوکال اون کشور یا ای دی کارت شما رو میخواد که نشون بده شما در اون کشور زندگی میکنید و مقیم اونجا هستید! اون وقت اگر خدای نکرده مشکلی بربخوره اکانت نمیتونید پاسپورت ایرانی بفرستید، برای باز کردن اکانت هم دلیلی نمیبینم پاسپورت ارسال بشه ، بر طبق قوانین فقط کپی پاسپورت برای یک سری جاهای خاص مثل دیتاسنتر ها و مراکز مالی مثل بانک ها باید ارسال کرد، در غیر اینصورت برای هر فردی نباید ارسال کرد!البته جسارت نباشه فقط برام کلا سوال بود!
با یک اسکن پاسپورت و کردیت کارت هکی و یک چیز دیگه میشه از هند طلا خرید و...(محض اطلاع دوستان که ارائه کردن پاسپورتشون به هر کسی خیلی عادیه واسشون!حواستون باشه)
در مورد اسکایپ هم که شما بهتر میدونید پی پال کاملا متوجه میشه که شما از اسکایپ تماس گرفتید و علت تماس از پی پال رو ازتون میپرسه!یه جورایی اسکایپ برادر پی پال ه از جیک و پیک هم با خبرند!
(ایشون در زمینه پرداخت خیلی کارشون عالیه! سوالات من فقط بیشتر جهت کسب اطلاعات تکمیلی هست در صورتی که من توجیح بشم حتما خودم یک اکانت میخرم)
والا بنده اولین باره دارم چنین چیزی رو از شما میشنوم. توی این چند سال حتی یکبار هم چنین چیزی سابقه نداشته. تلفن هایی که وارد میشه وجود خارجی نداره اما اگر کسی بخواد میتونیم براش سیم کارت مالزی رو بگیریم ولی خرجش بالا میره. چون علاوه بر هزینه سیم کارت باید یک اکانت اسکایپ هم تهیه بشه و شماره تلفن با اسکایپ ست بشه.

در رابطه با پاسپورت هم همین طور. در کل من پیشنهاد میکنم تا زمانی که از چیزی اطلاعی ندارید با اطمینان اون رو بیان نکنید چون موجب گمراهی بقیه خواهد شد. همون طور که در پست اول تاپیک ذکر کردم اگر دقت کنید گفتم پی پال با ایرانی مشکل نداره بلکه با ایران مشکل داره. پس پاسپورت ایران برای Photo ID اوکی هست. اگر بر فرض %1 اون رو قبول نکرد میتونیم یک Photo ID مربوط به امارات یا مالزی در اختیار اون شخص قرار بدیم.

در رابطه با اینکه اسکن پاسپورت افراد رو می گیریم به این دلیل هست که مشخصات کامل افراد از نام گرفته تا سال تولد در پاسپورت قید شده و اینها باید بطور دقیق در اکانت وارد بشه ، اگر یک میم یا واو کم و زیاد بشه ایجاد مشکل میکنه. ( ما هم هر کسی نیستیم ، فکر میکنم به اندازه کافی بین دوستان شناخته شده باشیم که به ما اعتماد داشته باشند ولی اگر شما راجب شخص خودتون این نظر رو دارین اون بحث دیگه هست. )

در رابطه با اسکایپ هم پی پال هیچ گونه مشکلی با این قضیه نداره که شما به جای شماره ای که در اکانت وارد کردین از طریق اسکایپ تماس بگیرید. فقط تنها چیزی که ابتدای کار از شما پرسیده میشه یک شماره امنیتی هست که همون لحظه در اکانت بهتون داده میشه و اون شماره تلفنی که در اکانت وارد شده.

موفق باشید

MihanNet
September 13th, 2011, 01:19
سلام
دوستان کسی تایید میکنه ایشون رو؟

من 4 ساله باهاش کار می کنم و یه بار هم مشکلی در پرداخت ها نداشته و شدیدا تایید میشه

تو pt چندین ساله در همین زمینه فعالیت می کنه و تا اونجا که من یادمه کسی ازش ناراضی نبوده

تقریبا 20 روز پیش پی پال مالزی واسم باز کرده و چندین تراکنش باهاش انجام دادم (در کل بیش از 500 دلار ) و تا الان مشکلی به وجود نیومده

خوشبختانه دانش و تجربه کافی در زمینه پی پال دارند که اگر مشکلی به وجود اومد چیکار کنه

fanoos
September 13th, 2011, 02:46
منم الان امارت هستم و سه سالی هست پی پل دارم تا حالا یه بار هم زنگ نزدن و خوش و بش نکردن!! نمیدونم شما اینو از کی شنیدین.

nasa_de
September 13th, 2011, 02:53
من 4 ساله باهاش کار می کنم و یه بار هم مشکلی در پرداخت ها نداشته و شدیدا تایید میشه

تو pt چندین ساله در همین زمینه فعالیت می کنه و تا اونجا که من یادمه کسی ازش ناراضی نبوده

تقریبا 20 روز پیش پی پال مالزی واسم باز کرده و چندین تراکنش باهاش انجام دادم (در کل بیش از 500 دلار ) و تا الان مشکلی به وجود نیومده

خوشبختانه دانش و تجربه کافی در زمینه پی پال دارند که اگر مشکلی به وجود اومد چیکار کنه

لطفا آدرس صفحه pt رو لطف کنید.

itjavani
September 13th, 2011, 22:17
منم الان امارت هستم و سه سالی هست پی پل دارم تا حالا یه بار هم زنگ نزدن و خوش و بش نکردن!! نمیدونم شما اینو از کی شنیدین.

نمیدونم شما روزی یکبار تراکنش دارید یا سالی یکبار؟!
ولی اگر یک روز 10-15تا تراکنش 100 دلاری پشت سر هم بزنی پی پال بهتون زنگ میزنه! برای شما که امارات اکانت داری پی پال از دفتر لوگزامبورگ که مسئولیت بخش خاورمیانه رو داره تماس میگیره!( یکبار امتحان ضرر نداره )

fanoos
September 13th, 2011, 22:55
نمیدونم شما روزی یکبار تراکنش دارید یا سالی یکبار؟!
ولی اگر یک روز 10-15تا تراکنش 100 دلاری پشت سر هم بزنی پی پال بهتون زنگ میزنه! برای شما که امارات اکانت داری پی پال از دفتر لوگزامبورگ که مسئولیت بخش خاورمیانه رو داره تماس میگیره!( یکبار امتحان ضرر نداره )
آره خوب من شاید هفته ای 3-4 تا تراکنش داشته باشم ولی خوب نگرانی بابت تلفن هم ندارم. خوشحال هم میشم زنگ بزنن:101:

MihanNet
September 13th, 2011, 22:59
لطفا آدرس صفحه pt رو لطف کنید.

افتتاح حساب پی پال وریفای شده و معتبر + مدارک (http://forum.persiantools.com/t213853.html)

StarSoheil
September 13th, 2011, 23:04
والا ما این رو الان 3 ساله هر روز داریم امتحان می کنیم ولی نمیدونم چرا کسی حالی از ما نمی پرسه. ما روزی 10 الی 15 پرداخت داریم با متوسط 1500 تا 2000 دلار. تا روزی 35 تراکنش هم داشتیم ولی بازم کسی احوالی ازمون نپرسید/

hostiran
September 14th, 2011, 11:58
ما ازشون هم پی پال گرفتیم هم funds گرفتیم کارشون عالی بود. هم سرعت و راهنمایی هاشون عالی بود. امیدوارم موفق باشن.

mndt
September 18th, 2011, 15:35
ما ازشون هم پی پال گرفتیم هم funds گرفتیم کارشون عالی بود. هم سرعت و راهنمایی هاشون عالی بود. امیدوارم موفق باشن.

منظور از funds‌چي هست؟

mciran
September 24th, 2011, 04:43
من تا به حال با ایشون کار نکردم ولی‌ چون خودم تو این کار هستم، حرفای این آقا را کاملا تأیید می‌کنم. خودم برای چند دوست پیپال باز کردم و مسترکارت هم ارائه دادم. هیچ مشکلی‌ پیش نیومده، و نزدیک ۶ سال هم هست که خودم پیپال دارم تا حالا هیچ کس به من زنگ نزده و می‌تونم بگم در عرض یک ماه بالای ۳۰۰۰ یورو باهاش کار کردم، هیچ کس هم نپرسیده که چه خبره، تنها سوالی که دارم اینکه، کسانی‌ که پیپال بیزینس بخوان، پیپال به صورت پیش‌فرض یک لیمیت ۲۵۰۰ اوری روی حساب داره، که وقتی‌ بخوایید این لیمیت را بردارید از شما تقاضای یک سری مدارک شرکت می‌کنه، و مسلّماّ تو حساب‌هایی‌ با قابلیت‌های کمتر امکان دریافت پول از نظر لیمیت کمتر است. سهیل جان شما این را هم حل می‌کنید؟
امیدوارم دوستان از ارسال این پست من ناراحت نشوند و یا به حساب اسپم نذارند، ولی‌ چون همین مشکل در روز‌های اولی‌ که اومدم تو این انجمن برای منم پیش اومد و سوالات زیادی از من کردن، خواستم تجربیی که دارمو اینجا بنویسم.

StarSoheil
September 28th, 2011, 18:57
منظور از funds‌چي هست؟
$

من تا به حال با ایشون کار نکردم ولی‌ چون خودم تو این کار هستم، حرفای این آقا را کاملا تأیید می‌کنم. خودم برای چند دوست پیپال باز کردم و مسترکارت هم ارائه دادم. هیچ مشکلی‌ پیش نیومده، و نزدیک ۶ سال هم هست که خودم پیپال دارم تا حالا هیچ کس به من زنگ نزده و می‌تونم بگم در عرض یک ماه بالای ۳۰۰۰ یورو باهاش کار کردم، هیچ کس هم نپرسیده که چه خبره، تنها سوالی که دارم اینکه، کسانی‌ که پیپال بیزینس بخوان، پیپال به صورت پیش‌فرض یک لیمیت ۲۵۰۰ اوری روی حساب داره، که وقتی‌ بخوایید این لیمیت را بردارید از شما تقاضای یک سری مدارک شرکت می‌کنه، و مسلّماّ تو حساب‌هایی‌ با قابلیت‌های کمتر امکان دریافت پول از نظر لیمیت کمتر است. سهیل جان شما این را هم حل می‌کنید؟
امیدوارم دوستان از ارسال این پست من ناراحت نشوند و یا به حساب اسپم نذارند، ولی‌ چون همین مشکل در روز‌های اولی‌ که اومدم تو این انجمن برای منم پیش اومد و سوالات زیادی از من کردن، خواستم تجربیی که دارمو اینجا بنویسم.
بابت تاخیر در پاسخ عذر میخوام چون چند روز خیلی busy بودم. کلا حساب های امارات بعد از اینکه به کردیت کارت متصل شدند لیمیت از روشون کامل برداشته میشه و شما ایمیلی رو از پی پال دریافت میکنید تحت این عنوان که میتوانید بصورت نامحدود ارسال و دریافت داشته باشید.

موفق باشید

StarSoheil
December 19th, 2011, 13:26
نحوه تماس با دفتر پی پال
خیلی از دوستان در این مورد سوال داشتن برای همین تصمیم گرفتم اینجا برای دوستانی که اکانتشون به مشکل برخورده یک توضیحی در رابطه با نحوه چگونگی تماس تلفنی با دفتر پی پال بدم. شما در صورتی که به زبان ( Speaking ) تسلط نسبی دارید میتونید جهت تسریع در رفع مشکلتون با پی پال تماس بگیرید. توجه داشته باشید که تماس تلفنی به نسبت ارتباط از طریق ایمیل از انعطاف بسیار بیشتری جهت حل مشکل شما برخورداره. برای این کار ابتدا در اکانت خودتون لاگین می کنید و به قسمت تماس با ما رفته و گزینه تماس تلفنی را انتخاب می کنید. در صفحه ای که باز میشه پی پال به شما یک کد میده که این کد رو یادداشت کنید. همچنین شماره تلفنی که میتونید باهاش تماس بگیرید در اون صفحه قید شده. توجه کنید که بسته به اینکه اکانت از چه کشوری باشه این شماره تلفن میتونه فرق کنه. دوستانی که از ما اکانت امارات تهیه کرده اند توجه داشته باشند جهت تماس تلفنی باید با دفتر امریکا تماس بگیرند و کسانی که اکانت مالزی دریافت کرده اند باید با دفتر پی پال در مالزی تماس بگیرند. یکی از حسن های اکانت امارات همین مورد هست که پی پال جهت تماس تلفنی شما را به دفتر امریکا ارجاع میدهد. از این جهت که مثلا کمتر میتوانند شما را برای یک سری مسائل سوال پیچ کنند چون کسی که در امریکا هست قاعدتا ذهنیتی نسبت به یک سری موارد در امارات ندارد بر خلاف مالزی که پی پال یک دفتر در مالزی دارد. ولی دفتر پی پال در مالزی ممکن است جهت مدارکی که باید ارائه کنید بیشتر فو*** کند.

پس قبل از تماس دو مورد را یادداشت می کنید. یکی پین کدی که بصورت تصادفی برای اکانت شما تولید شده و دیگری شماره تلفنی که در اکانت خود وارد کرده اید. توجه داشته باشید که مهم نیست حتما از همان شماره تلفنی که وارد کرده اید تماس بگیرید بلکه میتوانید از طریق اسکایپ تماس گرفته و در صورتی که کارمند پی پال از شما سوال کرد چرا با آن شماره تلفن تماس نگرفته اید بگویید که در حال حاضر در سفر هستید و با اسکایپ تماس گرفته اید. فقط آنها جهت تاییدیه شماره تلفن شما و اون پین کد رو خواهند پرسید. بعد از تماس اپراتور از شما میخواهد اون پین کدی که بهتون داده شده رو وارد کرده یا بگویید ، در این مرحله اگر پین کد را با موفقیت وارد کردید که هیچ اگر نه شما را به یکی از کارمندان وصل می کند و او این پین کد را تلفنی از شما می پرسد. همچنین اپراتور از شما میخواهد که هدف خود از تماس با دفتر پی پال رو بطور خلاصه ذکر کنید. مثلا اگر اکانت شما لیمیت شده بعد از درخواست اپراتور با تلفظ درست بگویید An account limitation . بعد از این مرحله شما به شخص دیگری وصل می شوید. ابتدا باید اکانت پی پال خود را که همان ایمیل شماست به آن شخص بدهید و باید حتما آن را هجی کنید. مثلا برای ایمیل StarSoheil[at]yahoo[.]com باید به شکل زیر بگویید:
S like same - T like tell - A like Apple & ...

و در آخر بعد از آخرین کلمه یکبار بصورت کامل آن را بیان کنید آنگاه کارمند پی پال دوباره آن کلمات را یکی یکی هجی کرده و شما باید تایید کنید که اشتباهی رخ نداده. بعد از تمامی این مراحل تازه شما میتوانید مشکل خود را بیان کنید و توضیحات لازم را بصورت شمرده و کاملا مودبانه به آنها بگویید.

نکته: از تاریخ 22 دسامبر یک سری تغییرات گسترده در قوانین پی پال در حال روی دادن هست که مهم ترین آن مربوط به کارمزد ارسال دلار از روش مس پیمنت هستش که از اون تاریخ به بعد پی پال جهت ارسال مس پی به یک شخص 40 دلار و به گروهی از اشخاص 8 دلار کارمزد می گیرد که این کارمزد قبلا 1 دلار بود.

radium
January 27th, 2012, 22:56
این سهیل خان کارش رو خوب بلده
اصلا تخصص paypal داره :دی
من راضیم و توصیه میکنم ایشون رو

danx88
April 4th, 2012, 14:36
ایشون در گذشته چندین بار برای من پرداخت و خرید با پی پال رو انجام دادن که همیشه سروقت و دقیق بوده.
به تازگی هم یک ویزا کارت و یک اکانت پی پال امارات برام ایجاد کردند که اون هم به سرعت و به درستی انجام شد.

StarSoheil
April 13th, 2012, 03:10
دوستانی که اکانت های پی پال و ریموت دسکتاپ خود را از ما تهیه کرده بودند در صورت تمایل میتوانند از این پس ریموت خودشان را از آقای صالحی ( dreamdata.net ) تهیه کنند. طی هماهنگی که صورت گرفت ایشون یک سرور مختص کسانی که با پی پال کار می کنند با قیمت مناسب و سرعت بالا تهیه کرده اند. این پست صرفا جهت اطلاع رسانی به عزیزانی بود که از بابت هزینه یا تغییر آی پی نگران بودند ولاغیر.

موفق باشید

dreamdata
April 13th, 2012, 03:27
تشکر میکنم از آقای شهیدیان عزیز StarSoheil - در خدمت دوستان هستم... میتونید پیغام خصوصی کنید نحوه ارتباط رو شرح بدم . شاد باشید.

StarSoheil
May 30th, 2012, 22:09
از حدود یک سال پیش که سرویس افتتاح حساب پی پال را ارائه کردیم تا الان برای 40 نفر از افراد اکانت پی پال ایجاد کردیم. از بین این تعداد 9 اکانت بدلایل مختلف لیمیت شد که 5 اکانت از لیمیت خارج شد و 4 اکانت هم توسط صاحبین آن پیگیری نشد. تصمیم گرفتیم که یک نظرسنجی از مشتریان خود پیرامون این سرویس انجام بدیم که فکر میکنم آمارش برای سایر دوستان هم مفید باشه. هر روز یکی دو تا از نظرسنجی ها رو اینجا قرار میدم.
==============

خانم فروتن

هدف شما از افتتاح حساب پی پال چه بود ؟
فروش محصولات دیجیتالی، من یک برنامه نویس دروپال و طراح رابط کاربری هستم. متاسفانه داخل ایران سطح رفاهی برنامه نویسان بسیار پایین است ولی من در مدت بسیار کمی حدود 1 ماه تونستم مبلغ 4000 دلار آمریکا با فروش تنها یکی از محصولاتم بدست بیارم.

چه مدت از ایجاد اکانت شما گذشته است ؟
حدود یک ماه و نیم

میانگین سقف تراکنش دلار ارسالی و دریافتی در اکانت طی این بازه چه مقدار بوده است ؟
حدود 5 هزار دلار

آیا طی این مدت اکانت شما لیمیت شده است ؟
خیر چون تمامی مشتری های بنده شرکت های معتبر و ثبت شده هستند.

برای لاگین در اکانت خود از ریموت استفاده می کنید یا وی پی ان ؟
از VPS خودم.

آیا در این مدت از خدمات و پشتیبانی Payment24 رضایت کافی داشتید ؟
تا حالا مشکل خاصی رخ نداده که من بخوام راجع به این موضوع نظر بدم ولی با توجه به اینکه در زمینه ی افتتاح حساب من رو بسیار راهنمایی کردند، احتمالا پشتیبانی خوبی هم داشته باشند.

اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید بفرمایید
---

StarSoheil
May 31st, 2012, 12:23
آقای رضایی

انجام پرداخت های اینترنتی مورد نظر

تقریبا نه ماه از ایجاد اکانت بنده گذشته است

میانگین سقف تراکنش دلار ارسالی و دریافتی در اکانت طی این بازه چه مقدار بوده است ؟
بیشترین مقدار دریافت و ارسال در یک بار 400 دلار بوده

خیر

از ریموتی که خود شما در اختیار بنده قرار داده اید

آیا در این مدت از خدمات و پشتیبانی پیمنت 24 رضایت کافی داشتید ؟
از خدمات پشتیبانی کاملا رضایت داشتم و در کوتاه ترین زمان ممکن درخواستم انجام شده

کیفیت کاری خوبی دارید و از عملکرد شما راضی هستم. مشکل خاصی وجود نداره به جز مقداری بالا بودن قیمت فروش دلار

StarSoheil
June 1st, 2012, 23:51
آقای شهباز

هدف ما مستفل شدن در زمینه پرداخت سرور های شرکت بود

فکر کنم تفریبا 5 ماه

نزدیک به 2200 دلار

خیر

از ریموت سرور خودمان

بله

------

StarSoheil
June 3rd, 2012, 01:45
آقای طاهرنژاد

با توجه به اینکه پرداخت های مختلف به حساب های مختلف داشتم و مبالغ ریز بود ، برایم سخت بود هر کدام را جدا به جدا سفارش دهم. با افتتاح حساب ماه به ماه آنرا شارژ میکنم و در طول ماه پرداخت ها انجام میشه.

8 ماه

3500$

خوشبختانه خیر

rdp

بله، خدمات رضایت بخش بوده و انشالا خواهد بود.

ملزومات کار را بطور کامل دارید. چیزی نمیمونه برای پیشنهاد.

StarSoheil
June 3rd, 2012, 21:10
آقای نوروزی

دریافت پول از سود تبلیغات اینترنتی

از شهریور 90

حدود 280 تا 120 دریافت- ارسال از 29 تا 60 دلار در ماه

خیر

فقط *****5 که خودم در سرور ایجاد کردم با یک آی پی لاگین شدم.

اولین خدمت شما آخرین خدمت بود همین که حساب پی پال معتبر دادید ممنون

اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید بفرمایید:
این آخری هم پیشنهاد هم سوال اگر جواب بدین: اگر میتونستین حساب ویزا که دلار دریافت کنه و خرید اینترنتی بشه کرد خیلی عالی بود.

StarSoheil
June 4th, 2012, 19:10
آقای جوکار

خرید برای هاست و دامین و سرویس های اینترنتی

یک و نیم ماه

نزدیک به 400 دلار

خیر

ریموت

بله فقط نرخ دلار کمی بالاست

---

mohsened
June 4th, 2012, 19:38
سلام

من یه اکانت پی پال می خوام که قابلیت این رو داشته باشه که بتونم یک gateway از پی پال توی سایتم قرار بدم (سایت فارسی نیست) . باید از حساب بیزنس استفاده کنم یا از حساب های معمولی هم میشه استفاده کرد ؟ دریافت ماهیانه حداقل 5000 دلار هست .

StarSoheil
June 6th, 2012, 16:44
آقای رضایی

انجام پرداخت های اینترنتی مورد نظر

تقریبا نه ماه از ایجاد اکانت بنده گذشته است

بیشترین مقدار دریافت و ارسال در یک بار 400 دلار بوده

خیر

از ریموتی که خود شما در اختیار بنده قرار داده اید

از خدمات پشتیبانی کاملا رضایت داشتم و در کوتاه ترین زمان ممکن درخواستم انجام شده

کیفیت کاری خوبی دارید و از عملکرد شما راضی هستم. مشکل خاصی وجود نداره به جز مقداری بالا بودن قیمت فروش دلار

StarSoheil
June 6th, 2012, 16:46
سلام

من یه اکانت پی پال می خوام که قابلیت این رو داشته باشه که بتونم یک gateway از پی پال توی سایتم قرار بدم (سایت فارسی نیست) . باید از حساب بیزنس استفاده کنم یا از حساب های معمولی هم میشه استفاده کرد ؟ دریافت ماهیانه حداقل 5000 دلار هست .
سلام
خیر با استفاده از حساب پرسنال هم میتونید در سایت ازش استفاده کنید ، ولی مسلما حساب بیزینس بهتره.

sellpad
June 6th, 2012, 23:30
این اقا معتبر نیست و باسه 1000 تومان هم کار شما رو لنگ میکنه
تا حالا چند بار به ما ضرر زدن
به حرفشون گوش نکنین

StarSoheil
June 7th, 2012, 01:35
اتفاقا خیلی خوب شد اون تاپیک رو زدین به آقای سیروس هم گفتم برش گردونن ولی پاک شده بود. اگه همون موقع مدیر بخش اون تاپیک رو پاک نکرده بود اونوقت طوری شخصیت شما رو برای همه روشن میکردم که الان به خودت اجازه ندی از این طرفا رد بشی چه برسه به اینکه برای بقیه تعیین تکلیف کنی.

StarSoheil
June 9th, 2012, 18:42
آقای *** ( به درخواست خودشان نام ستاره دار شد )

خريد و فروش دلار پيپال

7 ماه

مجموعا حدود 12 هزار دلار

آیا طی این مدت اکانت شما لیمیت شده است ؟ اگر بله
دلیل لیمیت شدن اکانت شما چه بوده ؟
بله . دريافت تعداد زياد به صورت گيفت

آیا توانستید اکانت خود را با ارئه مدارکی که در اختیارتان گذاشته شده بود از لیمیت خارج کنید ؟
احتمالا مي شده ولي مدرك آدرس را نخواست و اعلام كرد كه به دلايل امنيتي ليميت شده و تصميم هم غير قابل تجديد نظر است.

ريموت

كاملا. چون به ايميلهاي ارسالي در كوتاهترين زمان پاسخ داده است.

-----

kamkar
June 9th, 2012, 22:40
من که تعجب میکنم...
بارها خرید ارزی داشتم، حتی اگر عجله هم داشتم فقط ایشون تونسته به سرعت حلش کنه...
هیچ وقت دچار مشکل نشدم.
اگر قابل بدونن کارشون رو تایید میکنم.

StarSoheil
June 11th, 2012, 00:13
خانم موسوی

کار کردن در فضای اینترنتی و خرید کتابها و مقالات الکترونیکی

حدود 3 ماه

فکر می کنم میانگین 50 دلار

بله

دلیل لیمیت شدن اکانت شما چه بوده ؟
نمیدونم. فکر می کنم از وی پی ان استفاده کردم. ولی قبض آب و برق درخواست داده بودند

آیا توانستید اکانت خود را با ارئه مدارکی که در اختیارتان گذاشته شده بود از لیمیت خارج کنید ؟
بله....واقعا تعجب کردم ولی به راحتی مدرک ارائه شده را قبول کردند و زود از لیمیت خارج شد

از ******فایر استفاده می کنم

بله ... بسیار راضی هستم و خوشحالم که اکانتمو از این سایت گرفتم....البته در بخش ارسال نظر سایت هم نوشتم.. پشتیبانی عالی و بسیار مطمئن

zakiyh
May 25th, 2013, 00:52
سلام
من یک حساب پی پال وریفای شده میخوام
کسی میتونه بهم کمک کنه؟