PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hetzner یا Giga internatinal ?

sebastian
September 6th, 2011, 22:05
به نظر شما بین دیتاسنتر های Hetzner و giga international کدوم یک برای سرور اختصاصی میزبانی وب بهتر هستش؟
در ضمن من شنیده بودم که گیگا به دلیل مشکلات تحریم با کاربرهای ایرانی رفتار خوبی ندارند ولی در عین حال مثل اینکه گیگا پشتیبانی و آپتایم بهتری نسبت به Hetzner داره
حالا میخواستم نظرات شما رو برای انتخاب یکی از این دیتاسنتر ها بدونم

Maya
September 6th, 2011, 22:07
به نظر بنده hetzner بهتر است
این 2 دیتاسنتر آلمان هستند ربطی به تحریم ندارند !

GharbHost
September 6th, 2011, 22:12
من نظرم hetzner

قیمت هاش با توجه به سرویسی که میده عالیه، کیفیت هم خوبه.

web2
September 6th, 2011, 22:14
Hetzner

smartieuser
September 6th, 2011, 23:06
به نظر شما بین دیتاسنتر های Hetzner و giga international کدوم یک برای سرور اختصاصی میزبانی وب بهتر هستش؟
Hetzner

در ضمن من شنیده بودم که گیگا به دلیل مشکلات تحریم با کاربرهای ایرانی رفتار خوبی ندارند ولی در عین حال مثل اینکه گیگا پشتیبانی و آپتایم بهتری نسبت به Hetzner داره
حالا میخواستم نظرات شما رو برای انتخاب یکی از این دیتاسنتر ها بدونم
دقیقا به همین دلیل من هتزنر رو پیشنهاد میکنم(دلایل رو توی کادر بالا مشخص کردم). دوستانی که با گیگا کار کردن میدونن که اصلا دیتاسنتر معتبری نیست و برخی دوستان که حرفه ای ترن کاملا میدونن که شبکه این دیتاسنتر یک کمی خیلی خیلی عجیبه !!!! :D

sebastian
September 6th, 2011, 23:09
Hetzner

دقیقا به همین دلیل من هتزنر رو پیشنهاد میکنم(دلایل رو توی کادر بالا مشخص کردم). دوستانی که با گیگا کار کردن میدونن که اصلا دیتاسنتر معتبری نیست و برخی دوستان که حرفه ای ترن کاملا میدونن که شبکه این دیتاسنتر یک کمی خیلی خیلی عجیبه !!!! :D

میشه توضیح بدید که منظورتون از عجیب بودن شبکه ی داخلی گیگا چیه؟

smartieuser
September 6th, 2011, 23:24
http://www.webhostingtalk.ir/f55/9791/#post96198

بیا دوست عزیز

irlogo
September 7th, 2011, 00:33
گیگا هم شرایط خوب و بد خودشو داره
هتزنر مصمم تر هست

sebastian
September 7th, 2011, 00:52
http://www.webhostingtalk.ir/f55/9791/#post96198

بیا دوست عزیز

این تاپیک رو خوندم که نشون میده همونطوری که گفته بودید یکم غیر عادی به نظر میرسن:دی
یه مورد دیگه و این که hetzner مشکل کپی رایت برای اسکریپت های نال نداره؟

tehvps
September 7th, 2011, 00:56
نظر منم هتزنر هستش و با توجه به پینگ تایم پایینی که نسبت به ایران داره برای میزبانی وب عالیه

Yashost!ng
September 7th, 2011, 01:00
به نظر شخص بنده هم هتزنر خوبه ,کیفیت و اپتایم خوبی داره مخصوصا اگه از نماینده هتزنر که تو همین انجمن نیز فعاله خرید کنید میشه گفت زیاد حساس نیستند به این چیزا و اذیت نمیشید

تا زمانی هم شکایت نشه از اسکریپت نال شده شما مشکلی پیش نمیاد حتی دیتاسنتر های امریکایی هم همینطور هستند

amirlord
September 7th, 2011, 10:09
Giga internatinal
پورت بسیار بهتری نسبت به هتزنر داره ! آپتایم هم که در یک حد هستند . من با هر دو کار کردم و اگر مشکل خاصی ندارید گیگا رو پیشنهاد میکنم ! در ضمن پارسال گیگا یه تغییر اساسی توی مشتری هاش داد و میشه گفت ایرانی هارو اخراج کرد ! :d و در کل کیفیت نسبت به پارسال بسیار پیشرفت کرده . پیشنهاد میشه با واسطه خریداری کنید از کشور خارجی تا به مشکلی بر نخورید !

smartieuser
September 7th, 2011, 12:54
اگر برای تهیه سرور از هتزنر به مشکلی خوردید من درخدمتم.
Y! : smartieuser

Arashdn
September 7th, 2011, 13:51
گیگا داغونه ...
هتزنر پیشنهاد میشه .....
پورت و اپتایم خیلی بهتری داره .....

sebastian
September 7th, 2011, 14:54
نماینده ی hetzner تو ایران کی هستش؟

smartieuser
September 7th, 2011, 15:13
کلا این دیتاسنتر نماینده ای نداره. همه دوستان فقط فروشنده هستند. ;)
کدوم سرویس رو مدنظر دارید ؟