PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال از آفر داران Xlhost

1Mizban
August 22nd, 2009, 12:08
سلام
یه چند تا سوال داشتم از دوستانی که از xl آفر میدند
1 ) سروری که خریداری میشه به نام خودمون با ایمیل خودمون است یا خیر به نام و ایمیل شما ؟

2) درخواست های پشتیبانی و پرداخت ها با شما ست یا دیتا سنتر هم قبول میکنه مثلا کارو اگه براش درخواست پشتیبانی ارسال کنی قبول نمیکنه اگه غیر مستقیم خرید کرده باشید.
3 ) اگه غیر مسقیم خرید بشه امکان اینکه آفری با ما داده بشه هست یا نه آفر ها برای طرف واسطه است ؟
4) به نظر این همه سرور ایرانی روی یک دیتا سنتر بعدا از نظر تحریم مشکل ساز نمیشه خصوصا اینکه همه با مشخصات ایران خرید میکنند ؟
5 ) از یکی شنیدیم شماره حساب ایران هم دارند ؟
ممنون

AfraServer
August 22nd, 2009, 12:18
ممنون

بانک سامان دارند

P-CO
August 22nd, 2009, 13:02
ببینید، هرجایی که شما برید!!! خرید زیاد که ازشون بکنید اینها بهتون یک سری آفرها و Discount های خاصی میدن. مثلاً از نظر مالی تخفیف میدن یا مثلاً جریمه ی دیرکرد ازتون نمیگیرن و ...

Roka
August 22nd, 2009, 13:23
سلام
یه چند تا سوال داشتم از دوستانی که از xl آفر میدند
1 ) سروری که خریداری میشه به نام خودمون با ایمیل خودمون است یا خیر به نام و ایمیل شما ؟

2) درخواست های پشتیبانی و پرداخت ها با شما ست یا دیتا سنتر هم قبول میکنه مثلا کارو اگه براش درخواست پشتیبانی ارسال کنی قبول نمیکنه اگه غیر مستقیم خرید کرده باشید.
3 ) اگه غیر مسقیم خرید بشه امکان اینکه آفری با ما داده بشه هست یا نه آفر ها برای طرف واسطه است ؟
4) به نظر این همه سرور ایرانی روی یک دیتا سنتر بعدا از نظر تحریم مشکل ساز نمیشه خصوصا اینکه همه با مشخصات ایران خرید میکنند ؟
ممنون

از نظر من سرور ( Dedicated ) رو خودتون بگیرید بهتر هست تا کس دیگه ای !!!!
این همه مشکلات پیش اومده که چندین موردش تو همین سایت اعلام شده و کلی دردسر ......
دردسر درست نکن برا خودت . فردا هر مشکلی برا رابط پیش بیاد هر بلائی ممکنه سر شما هم بیاد ....

در مورد سئوالات :
خودتون میرید تو سایت با مشخصات کاملت سفارش میدی . بعد میری بانک سامان به حساب صاحب شرکت پول میریزی و شماره تراکنش رو تیکت میفرستی یا ایمیل میزنی

در مورد تحریم هم خیالت راحت
www.whois.sc/xlhost.com
بازدید کننده های این سایت رو ببین . بیشترش ایرانی ها هستند ....
همچنین صاحب شرکت ایرانی هست . مطمئن باش تو بدترین حالت ( که شخص اوباما بخواد بره شرکت و سرور ها رو ببنده:107: ) به شما اطلاع میدند که این مشکل هست و بک آپ بگیرید
که تو این چند مدتی که من باهاشون کار میکنم چنین مشکلی نبوده و نیست !!!!

اگه میخوای از امریکا بگیری . از xlhost بگیر و فقط و فقط خودت بگیر !!!!! حالا بقیه دیتاسنتر ها مشکل انگلیسی بلد بودن و حساب بانکی خارج از ایران هست . ولی اینجا این مشکلات هم نیست .....

افر هم در صورت خرید بالا مطمئنن میدند ( هر دیتاسنتری )

موفق باشید

1Mizban
August 22nd, 2009, 13:29
ممنون از جوابتون
من فعلا قصد خریدی ندارم
فقط جواب اون سوال ها برام مهمه
چون بعدا مثلا خودم میخوام سرور بفروشم میخوام بدونم مستقیم بگیریم یا نه از واسطه
آحه قیمت هایی که واسطه ها میدند خیلی خوبه

Arashdn
August 22nd, 2009, 13:41
1- به نام آفر دهنده
2- میکنه
3- برای واسطه
4- تحریم نمیشه
5- بانک سامان دارن

Fazaha
August 22nd, 2009, 14:36
ساپورت سرور های کارو :
با توجه به همکاری فضاها و نیکان هاست ،
برای بهبود پشتیبانی ، شما هم می توتنید به نیکان هاست تیکت بزنید و هم فضاها

پشتیبانی شرکت ما به صورت 20 ساعت تضمین شده در شبانه روز در خدمت شماست (24 ساعته هست که ما حداقل 20 ساعت رو تضمین می دیم!)