PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال و راهنمایی در مورد کولو کردن 3 سرور

Warez-Host.IR
September 5th, 2011, 19:02
سلام
به دلایلی تصمیم گرفتیم که سه سرور در سه دیتاسنتر خوب و معتبر کولو کنیم
تصمیم تازه دیروز گرفته شده و من هم جهت راهنمایی از اساتید تاپیک ایجاد کردم تا به اطلاعات خودم در این مورد اضافه کنم و سوالاتی که در ذهن دارم در این رابطه را به کمک دوستان به پاسخ درست برسونم

1 - این کشورها به ترتیب در اولیت هستن : آمریکا , سوئیس , روسیه , هلند , آلمان , فرانسه
خوب حالا به نظر شما ابتدا برای کدام کشورها اقدام کنیم ؟؟

2 - آیا همه دیتاسنتر ها این مورد را انجام میدن ؟؟
به عنوان مثال از سوئیس که در حال حاضر سرویس ارائه میکنیم خیلی راضی هستیم , آیا کسی اطلاعی داره که equinix این مورد را انجام میده یا خیر ؟؟

3 - اگر در بین این کشورها اعلام شده دیتاسنترهای خوبی میشناسید که این تقاضا را با هزینه مناسب انجام میدن , ممنون میشم معرفی کنید

4 - هزینه یک سرور با حدود 30 گیگ رم و 2 پردازنده و ... به صورت متوسط چقدر خواهد بود ؟؟

5 - هزینه ای که دیتاسنتر برای برق , پهنای باند و ... دریافت میکنه به چه صورت هست ؟؟
در یکی از تاپیک های انجمن که در مورد همین موضوع داشتم جستجو می کردم , اگر اشتباه نکنم نوین سرور عزیز فرموده بودن که در دیتاسنتر گیگا سرور کولو کردن و ماهیانه حدود 70 و اندی هزینه برق و پهنای باند میدن یک سرور با 8 گیگ رم داشتن
این پست :
http://www.webhostingtalk.ir/f55/12136/#post118239

6 - برای تامین ای پی ها خود دیتاسنتر به ما ای پی میده یا باید در RIP عضو باشیم و خودمون ای پی تهیه کنیم ؟؟

7 - آیا بین همکاران کسی هست که به این مورد کاملاً آشنا باشه و هزینه های کلی را به ما لطف کنه اعلام کنه ؟؟

8 - اگر توضیحات تکمیلی هست , ممنون میشم اعلام کنید چون در این مورد بنده اطلاعات خوبی نداره و خوشحال میشم از اطلاعات دوستان استفاده کنم

پیشاپیش ممنون از راهنمایی همه دوستان

ایـران وی پی اس
September 5th, 2011, 19:14
از نمایش مشخصات: payaserver - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/24948/) (پایا سرور عزیز) در این مورد می تونید راهنمایی بگیرید ایشون در حال حاضر این کارو انجام میدن

Warez-Host.IR
September 5th, 2011, 19:40
از نمایش مشخصات: payaserver - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/24948/) (پایا سرور عزیز) در این مورد می تونید راهنمایی بگیرید ایشون در حال حاضر این کارو انجام میدن

سلام
تشکر از پاسخ شما
بهشون پیغام خصوصی ارسال میکنم که اگر تونستن لطف کنن در تاپیک شرکت کنن تا از تجربیاتشون استفاده کنیم
منتظر پاسخ دیگر همکاران هم هستیم

موفق باشید

RezaFH
September 5th, 2011, 19:59
رحمان جان شما که همیشه به درست نبودن جای تاپیک به بقیه اعضا گیر میدی، حالا خودت توی بخش سرور اختصاصی تاپیک زدی :d

1- بنظر بنده اولویت رو به این صورت تغییر بدید بهتر هست :
کانادا - انگلیس - سوئیس - هلند

2- همه که نه ولی اکثرا انجام میدن، ضمن اینکه بعضی دیتاسنتر ها فقط کار کولو انجام میدن و سرور ارائه نمیدن !

3- هزینه ها در کانادا و آمریکا معمولا بهتر هست (با توجه به گرانتر بودن یورو و پوند نسبت به دلاره برای ما ارزونتر در میاد)

4- سایتهای زیادی برای فروش سرور هستند و برندهای مختلفی که هر کدام قیمت خودشون رو دارند
همچنین باز هم در اروپا و آمریکا تفاوت قیمت روی سرور هم هست و میشه گفت کم هم نیست
برند سوپر میکرو معمولا توصیه میشه به خاطر کیفیت خوب و قیمت مناسب
در مورد قطعات دیگر سرور هم که میشه تحقیق کرد و یا پرسید (مثل رم، هارد،کارت رید کنترلر و ...)
Apaq Digital Systems Home Page (http://www.apaqdigital.com/)
این سایت نمونه مناسبی هست برای دیدن قیمت تقریبی سرورها
این لینک رو هم ببینید : http://www.apaqdigital.com/main/home/1U.htm

5- هزینه ها هم با توجه به دیتاسنتر، اروپا یا آمریکا بودن، سطح کیفیت و پشتیبانی متفاوت هست
قبلا هم توی یک تاپیک توضیحاتی بود که در بخش نامناسب هست و باید جاش عوض بشه : http://www.webhostingtalk.ir/f182/25759/

6- هر دو مورد میشه ولی تامین آی پی از رایپ ( Ripe ) شاید برای کار کوچیک زیاد بصرفه نباشه (چون حداقل 2650 یورو هزینه اولیه داره)

7- ما تقریبا 4 ماه هست که در حال تحقیق و بررسی و خرید و ... هستیم، اگر سوالی بود، خوشحال میشم جواب بدم :) (توی همین تاپیک میتونید سوال کنید)

8- تاپیکی که لینک دادم و چند دقیقه پیش بالا آوردم رو هم چک کنید، توضیحات زیادی نوشته شده

موفق باشید

Warez-Host.IR
September 5th, 2011, 20:27
سلام
تشکر رضا جان از توضیحاتت

رحمان جان شما که همیشه به درست نبودن جای تاپیک به بقیه اعضا گیر میدی، حالا خودت توی بخش سرور اختصاصی تاپیک زدی :dدرسته حق با شماست و من از مدیریت سایت عذر خواهی میکنم

1 - بنظر بنده اولویت رو به این صورت تغییر بدید بهتر هست :
کانادا - انگلیس - سوئیس - هلنددر مورد انگلیس دیروز با مصطفی صحبت کردم و قیمت گرفتم ولی هزینه نسبت به جاهای دیگه خیلی بالاتر بود , هرچند که در کیفیت کار انگلیس شکی نیست
کانادا هم گزینه خوبی هست و تا امروز بهش فکر نکرده بودیم

2- همه که نه ولی اکثرا انجام میدن، ضمن اینکه بعضی دیتاسنتر ها فقط کار کولو انجام میدن و سرور ارائه نمیدن !پس باید با دیتاسنترهای مختلفی مذاکره کنم و ببینم کدام یک انجام میدن

3- هزینه ها در کانادا و آمریکا معمولا بهتر هست (با توجه به گرانتر بودن یورو و پوند نسبت به دلاره برای ما ارزونتر در میاد)100% درسته برای همین یکی از گزینه ها را آمریکا قرار دادیم

4- سایتهای زیادی برای فروش سرور هستند و برندهای مختلفی که هر کدام قیمت خودشون رو دارند
همچنین باز هم در اروپا و آمریکا تفاوت قیمت روی سرور هم هست و میشه گفت کم هم نیست
برند سوپر میکرو معمولا توصیه میشه به خاطر کیفیت خوب و قیمت مناسب
در مورد قطعات دیگر سرور هم که میشه تحقیق کرد و یا پرسید (مثل رم، هارد،کارت رید کنترلر و ...)
Apaq Digital Systems Home Page (http://www.apaqdigital.com/)
این سایت نمونه مناسبی هست برای دیدن قیمت تقریبی سرورها
این لینک رو هم ببینید : http://www.apaqdigital.com/main/home/1U.htmچند دقیقه دیگه این دو سایت که زحمت کشیدید و لینک دادید را نگاه میکنم و سوالات بعدی را ازتون می پرسم :D

5- هزینه ها هم با توجه به دیتاسنتر، اروپا یا آمریکا بودن، سطح کیفیت و پشتیبانی متفاوت هست
قبلا هم توی یک تاپیک توضیحاتی بود که در بخش نامناسب هست و باید جاش عوض بشه : colocation چیست (http://www.webhostingtalk.ir/f182/25759/)اون تاپیک را تا حدودی مطالعه کردم
در این پست فرمودید که :
http://www.webhostingtalk.ir/f182/25759/#post265761

هزینه پهنای باند در مقادیر بالا کم میشه و اینطور نیست که هزینه پهنای باند مثلا یک گیگابیت 1000 × 10 دلار باشه که بشه 10.000 دلار!
برای مثال هزینه پهنای باند یک گیگابیت در آمریکا بین 1200 تا 2000 دلار هست (عموما) و در اروپا حدود 1000 تا 1500 یورومثلا سرورها باید پورت یک گیگابیت داشته باشند هر سرور هم ما بگیم ماهیانه حداقل 20 ترابایت مصرف داره
با این اوضاع هزینه به چه صورت در آمریکا محاسبه میشه ؟؟
به این دلیل تصمیم گرفتیم برای این سه سرور کولو اقدام کنیم که هزینه ها را کاهش بدیم
شاید در ابتدا یک هزینه رو به بالایی پرداخت کنیم ولی برای بعد بهتر هست

6- هر دو مورد میشه ولی تامین آی پی از رایپ ( Ripe ) شاید برای کار کوچیک زیاد بصرفه نباشه (چون حداقل 2650 یورو هزینه اولیه داره)برای RIP مدتی قبل اقدام کردم و در این تصویر میتونید مشاهده کنید :
http://tarfandestan2.persiangig.com/image/1/RIP_www.Warez-Host.IR_.png

7- ما تقریبا 4 ماه هست که در حال تحقیق و بررسی و خرید و ... هستیم، اگر سوالی بود، خوشحال میشم جواب بدم :) (توی همین تاپیک میتونید سوال کنید)سوال که زیاد دارم مخصوصاً روی بحث قیمت ها و هزینه های که بعد از خرید و ... دیتاسنتر از ما طلب خواهد کرد

8- تاپیکی که لینک دادم و چند دقیقه پیش بالا آوردم رو هم چک کنید، توضیحات زیادی نوشته شدهچشم حتماً

تشکر از پاسخ هات
دیگر دوستان هم اگر اطلاعاتی دارند ممنون میشم راهنمایی کنن
موفق باشید

Warez-Host.IR
September 6th, 2011, 10:41
سلام
اگر کسی نظر سازنده و مفید داره خوشحال میشم اعلام کنه
بین این همه سرویس دهنده فقط رضا و payaserver عزیز فقط توانایی راهنمایی داشتن ؟؟

amirlord
September 6th, 2011, 10:54
سلام
اگر کسی نظر سازنده و مفید داره خوشحال میشم اعلام کنه
بین این همه سرویس دهنده فقط رضا و payaserver عزیز فقط توانایی راهنمایی داشتن ؟؟
وب گستران بندر (علی حاجیانی) در وگاس نپ فول رک دارن . همچنین هیوج سرور در لس آنجلس رک دارن .

Warez-Host.IR
September 6th, 2011, 11:29
وب گستران بندر (علی حاجیانی) در وگاس نپ فول رک دارن . همچنین هیوج سرور در لس آنجلس رک دارن .
هیوج سرور , اکر اشتباه نکنم در یک تاپیک دیدم , گفتن انجام نمیدن , گزینه اول را باید سوال کنم
ممنون

amirlord
September 6th, 2011, 11:46
هیوج سرور , اکر اشتباه نکنم در یک تاپیک دیدم , گفتن انجام نمیدن , گزینه اول را باید سوال کنم
ممنون
همچنین با قائم هاست هم در ارتباط باشید !

the_coder
September 6th, 2011, 12:59
سلام رحمان جان

به عنوان مثال از سوئیس که در حال حاضر سرویس ارائه میکنیم خیلی راضی هستیم , آیا کسی اطلاعی داره که equinix این مورد را انجام میده یا خیر ؟؟equnix یونیت نمیده و حتما باید ازش رک بگیرید
من دیتاسنتر های زیادی بررسی کردم اما چون پهنای باندی که می خواستم بالا بود هزینه کولو از هزینه اجاره بالاتر میرفت (فکر می کنم شمام پهنای باند زیادی مصرف داشته باشی)
giga-international واسه این کار خوبه اما نه برای من و شما ، چون فکر نمی کنم اون شرط استفاده از پورت رو بتونیم رعایت کنیم
و در کل نتیجه گرفتم همون اجاره رو ادامه بدم (برای 3 سرور به صرفه نیست)
باز اگر دوستان میتوینن اطلاعات کامل بدن ، ممنون میشم ما رو هم در جریان بزارن و لطفا اگر قیمت دارن حتما قیمت پهنای باند رو هم ذکر کنند

Warez-Host.IR
September 6th, 2011, 13:24
من دیتاسنتر های زیادی بررسی کردم اما چون پهنای باندی که می خواستم بالا بود هزینه کولو از هزینه اجاره بالاتر میرفت (فکر می کنم شمام پهنای باند زیادی مصرف داشته باشی)
سلام امین جان
درسته مصرف پهنای باند مصرفی ما هم بد نیست متوسط هر سرور ماهیانه بین 25 تا 35 ترابایت هست
با این حدود مصرف چقدر هزینه ماهیانه خواهد داشت ؟؟

و در کل نتیجه گرفتم همون اجاره رو ادامه بدم (برای 3 سرور به صرفه نیست)
برای سه سرور فعلاً میخوایم انجام بدیم , چون هزینه برای تعداد بیشتر در حال حاضر مقدور نیست و تنها می تونیم هزینه سه تا با هم پرداخت کنیم
شما به چه دیتاسنترهایی صحبت کردی ؟؟
شرایط و هزینه ها به چه صورت بود ؟؟

موفق باشی

RezaFH
September 6th, 2011, 15:19
اگر میخواید از دیتاسنتر مستقیما بگیرید، بهتره موارد رو کاملا طی کنید باهاشون
و هم اینکه بهتره مستقیما آفر بگیرید و قیمت ها و شرایط رو بدونید

در غیر این صورت، ممکنه بعضی از دوستان بتونن توی رک خودشون بهتون جا بدن و اجاره بگیرن ولی خب اینم باز ممکنه مشکلات خاص خودش رو داشته باشه که مستقیم گرفتن بهتر خواهد بود
با netelligent کانادا اگر مایل بودید بنظر من مناسب هست (کیفیت و قیمت و پشتیبانی همه مناسب هستن) و تا جایی که میدونم میتونید 3 سرور رو کولو کنید (اگر درست یادم باشه آفرشون رو هم توی یکی از تاپیک ها گزاشته بودم)

در هر حال؛ هر کسی وقتی کولو میکنه، شرایط خودش رو داره و سوالات رو برای شرایط خودش میپرسه
پس شاید کسی نتونه بخوبی جواب شما رو بده یا قیمت و آفر بده بهتون

موفق باشید

Warez-Host.IR
September 8th, 2011, 21:08
سلام رضا جان
در مورد آمریکا که یکی از دوستان قرار شده دوشنبه باهاشون هماهنگ کنم
سوئیس هم که هنوز خبر ندادن و هلند هم قرار شده 724server عزیز خبر بدن
آلمان هم با هتزنر خودم صحبت کردم اینطوری گفتن :

Unit Rack Space = 1
IP Address = 1
Traffic 5000 = GB
Backup Space 100 = GB

این میشه ماهیانه 39 یورو ماهیانه

هزینه ای پی ها هم به اینصورت اعلام کردن :
/26 (62 usable IPs) - 43,40 Euro/Month

البته این روی پورت 100 هست و ما درخواست پورت 1000 دادیم
که به تومان ماهیانه 68 هزار تومان اضافه میشه به هزینه اصلی
بعد اگر اشتباه نکنم روی پورت 1000 هم 15 ترابایت پهنای باند میدن (( که هنوز مطمعاً نیستم و منتظرم پاسخ بدن ))

هزینه پهنای باند اضافه را هم اینطوری اعلام کردن :
Additional traffic per TB 6,90 Euro

بعد میمونه سخت افزار اصلی که خودشون فروش ندارن و خودمون باید خرید کنیم و منتقل کنیم

بقیه موارد را هم که به پاسخ رسیدم همینجا اعلام میکنم
موفق باشید

HyperServer
September 8th, 2011, 22:41

HugeServer رک نداره عزیز...

کیج گرفتند و به زودی تبدیل به .... میشه !

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

سلام رحمان عزیز ...

equinix سوئیس رو ما صحبت داشتیم که اصلا در حد یونیت کار نمیکنه !

در مورد کل قضیه هم بهتون پیشنهاد میکنم اصلا برای 3 سرور سمت کولو نرید....
چون کولو موقعی به صرفه خواهد بود که حداقل یک نصفه رک بگیری...
شما هزینه ای که میخواهی ماهانه بابت جا و برق و ... بدی + هزینه سخت افزار + شیپ + خواب سرمایه ....از هزینه ماهانه سرور بیشتر میشه برات

RezaFH
September 9th, 2011, 00:29
سلام رضا جان
در مورد آمریکا که یکی از دوستان قرار شده دوشنبه باهاشون هماهنگ کنم
سوئیس هم که هنوز خبر ندادن و هلند هم قرار شده 724server عزیز خبر بدن
آلمان هم با هتزنر خودم صحبت کردم اینطوری گفتن :

Unit Rack Space = 1
IP Address = 1
Traffic 5000 = GB
Backup Space 100 = GB

این میشه ماهیانه 39 یورو ماهیانه

هزینه ای پی ها هم به اینصورت اعلام کردن :
/26 (62 usable IPs) - 43,40 Euro/Month

البته این روی پورت 100 هست و ما درخواست پورت 1000 دادیم
که به تومان ماهیانه 68 هزار تومان اضافه میشه به هزینه اصلی
بعد اگر اشتباه نکنم روی پورت 1000 هم 15 ترابایت پهنای باند میدن (( که هنوز مطمعاً نیستم و منتظرم پاسخ بدن ))

هزینه پهنای باند اضافه را هم اینطوری اعلام کردن :
Additional traffic per TB 6,90 Euro

بعد میمونه سخت افزار اصلی که خودشون فروش ندارن و خودمون باید خرید کنیم و منتقل کنیم

بقیه موارد را هم که به پاسخ رسیدم همینجا اعلام میکنم
موفق باشید

در مورد هزینه برق چیزی نگفتن ؟ و اینکه چقدر میدن برای هر سرور ؟
گاهی هزینه هایی هستن که اصولا بهش هزینه های پنهان گفته میشه و خیلی باید مواظب این مورد باشید !
مثلا همین هزینه برق یا Remote Hands یا KVM و نصب و غیره
ممکنه بیان برای شما برق 0.2 آمپر در نظر بگیرن که مجبور باشید خودتون بیشتر تهیه کنید (برای یک سرور نسبتا قوی با برق 220 ولت حدود 1 آمپر برق نیاز دارید)
و شاید بیان بگن هزینه برق برای هر آمپر 45 یورو هست !
یا هزینه Remote Hands مثلا حدود 100 یورو در ساعت هست و برای هر کاری باید پرداخت بشه!
خلاصه اینکه همه چیز رو کامل بپرسید و چیزی رو از قلم نندازید

Colocation and Data Centers - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=44)
Where to buy Supermicro servers? - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1076477)

این دو تا لینک رو هم ببینید و حتما دنبال کنید (بخش کولوکیشن wht.com )
تا دلتون بخواد هم آفر از همه جای دنیا هست و موارد مهمی که باید بدونید

---------- Post added at 12:29 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

... چیه دوست عزیز؟! :)

یونیت < رک < کیج < دیتاسنتر !

Warez-Host.IR
September 9th, 2011, 10:01
سلام رحمان عزیز ...

equinix سوئیس رو ما صحبت داشتیم که اصلا در حد یونیت کار نمیکنه !

در مورد کل قضیه هم بهتون پیشنهاد میکنم اصلا برای 3 سرور سمت کولو نرید....
چون کولو موقعی به صرفه خواهد بود که حداقل یک نصفه رک بگیری...
شما هزینه ای که میخواهی ماهانه بابت جا و برق و ... بدی + هزینه سخت افزار + شیپ + خواب سرمایه ....از هزینه ماهانه سرور بیشتر میشه برات
سلام
این مورد برای سرورهای 12 تا 16 و شاید 24 گیگ رم صادق باشه ولی زمانی که سرور با سخت افزار بالا نیاز داشته باشیم هزینه ها برای اجاره ماهیانه خیلی خیلی بالاتر میره و به نوعی به صرفه نیست
مثلاً من اگر بخوام یک سرور با 48 گیگ رم و 2 پردازنده 6 هسته ای اجاره کنم حداقل ماهیانه باید 800 تا 900 هزار تومان هزینه کنم
ولی اگر همین را یک بار خرید کنم و کولو کنم نهایت این هست که ماهیانه هزینه برق , پهنای باند مصرفی و ... با 450 هزار تومان هم نمی رسه و در دراز مدت به صرفه هست
شاید در ابتدا برای خرید هر سرور 2 تا 3.5 میلیون هزینه کنیم ولی از بعضی جهات در ماه های بعد همون هزینه بازگشت میشه
همچنین یکی از سرورهایی که میخوایم کوکلو کنیم و از نظر سخت افزاری میخوایم قدرتمند باشه برای هاست اشتراکی هست , که به صورت فول وارز به کاربران تقدیم کنیم نه اینکه به کاربر بگیم تا شکایت نشه کاری نداریم یا اینجا نیمه وارز هاست هست
در کل اینو بدونید که اگر این مورد سودی نداشته باشه و ... 100% انجام نمی دم
چیزی هم نیست که بگیم خرید میکنیم اگر خوب نبود دیگه ادامه نمی دیم
برای همین مجبوریم خوب تحقیق کنیم و هزینه ها را برآورد کنیم تا بعداً پشیمون نشیم

در مورد هزینه برق چیزی نگفتن ؟ و اینکه چقدر میدن برای هر سرور ؟
گاهی هزینه هایی هستن که اصولا بهش هزینه های پنهان گفته میشه و خیلی باید مواظب این مورد باشید !
مثلا همین هزینه برق یا Remote Hands یا KVM و نصب و غیره
ممکنه بیان برای شما برق 0.2 آمپر در نظر بگیرن که مجبور باشید خودتون بیشتر تهیه کنید (برای یک سرور نسبتا قوی با برق 220 ولت حدود 1 آمپر برق نیاز دارید)
و شاید بیان بگن هزینه برق برای هر آمپر 45 یورو هست !
یا هزینه Remote Hands مثلا حدود 100 یورو در ساعت هست و برای هر کاری باید پرداخت بشه!
خلاصه اینکه همه چیز رو کامل بپرسید و چیزی رو از قلم نندازید

Colocation and Data Centers - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=44)
Where to buy Supermicro servers? - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1076477)

این دو تا لینک رو هم ببینید و حتما دنبال کنید (بخش کولوکیشن wht.com )
تا دلتون بخواد هم آفر از همه جای دنیا هست و موارد مهمی که باید بدونید

سلام
در مورد هزینه برق و ... به زودی همینجا اعلام میکنم
هلند را هم احتمالاً تا فردا همه چیز را سوال میکنیم و دقیق در همین تاپیک توضیح میدم
دو لینک بالا را هم نگاه میکنم , احتمالاً سوالاتی پیش میاد که مزاحمت میشم

تشکر که در بحث تاپیک شرکتی میکنی
موفق باشی

Warez-Host.IR
September 12th, 2011, 17:03
سلام خدمت دوستان
امروز قیمت هلند را هم گرفتم به اینصورت بود
بهشون اعلام کردیم که یک سرو با این حدود مشخصات داریم و می خوایم کولو کنیم :

Ram = 30GB yd 34GB

HDD = 4 * 1TB
Cpu = 2 * 4Core
Port = 1GB

هزینه ای که اعلام کردن برای پهنای باند و برق و ... به اینصوت بود :
80 یورو در ماه برای برق و ...
هر ترابایت پهنای باند هم 20 یورو در ماه

دیتاسنترهای دیگه را هم تا چند روز دیگه اعلام میکنم

موفق باشید

s.w.a.t
September 12th, 2011, 17:19
سلام خدمت دوستان
امروز قیمت هلند را هم گرفتم به اینصورت بود
بهشون اعلام کردیم که یک سرو با این حدود مشخصات داریم و می خوایم کولو کنیم :

Ram = 30GB yd 34GB

HDD = 4 * 1TB
Cpu = 2 * 4Core
Port = 1GB

هزینه ای که اعلام کردن برای پهنای باند و برق و ... به اینصوت بود :
80 یورو در ماه برای برق و ...
هر ترابایت پهنای باند هم 20 یورو در ماه

دیتاسنترهای دیگه را هم تا چند روز دیگه اعلام میکنم

موفق باشید

رحمان جان فکر کنم شما اجازه پاپلیک کردن آفرهای دیتاسنترها رو ندارید.
چون quotation که به هر شخص یا شرکت میدن متفاوت هستش
موفق باشی

Warez-Host.IR
September 12th, 2011, 17:28
رحمان جان فکر کنم شما اجازه پاپلیک کردن آفرهای دیتاسنترها رو ندارید.
چون quotation که به هر شخص یا شرکت میدن متفاوت هستش
موفق باشی

سلام
مصطفی جان من این اطلاعات را اینجا قرار میدن که دیگر دوستان و همکاران اگر یک زمان نیاز داشتن حدود قیمت دستشون بیاد به این پست ها مراجعه کنند
همچنین این آفرها و قیمت ها فکر نکنم به صورت شخصی ارائه بشه و اینها همون چیزی هست که عموماً برای همه ارسال میکنن
بعضی ها هم به صورت پابلیک در سایتشون قیمت ها را ارائه کردن
باز هم اگر از دید شما مدیریت محترم :d مشکلی داره قرار نمی دم

موفق باشی

s.w.a.t
September 12th, 2011, 17:39
سلام
مصطفی جان من این اطلاعات را اینجا قرار میدن که دیگر دوستان و همکاران اگر یک زمان نیاز داشتن حدود قیمت دستشون بیاد به این پست ها مراجعه کنند
همچنین این آفرها و قیمت ها فکر نکنم به صورت شخصی ارائه بشه و اینها همون چیزی هست که عموماً برای همه ارسال میکنن
بعضی ها هم به صورت پابلیک در سایتشون قیمت ها را ارائه کردن
باز هم اگر از دید شما مدیریت محترم :d مشکلی داره قرار نمی دم

موفق باشی

رحمان جان چرا قیمتها تفاوت داره.
اون قیمتی که میگید جنرال هست تو سایت اعلام شده قیمتی که به مشتری میدن(مشتری داریم تا مشتری) متفاوت هست. من یه زمان یه تحقیق کرده بودم از همین دیتاسنتر های اروپایی قیمتی که من گرفتم نصف قیمتی بود که تو سایتشون زده بودن و به بقیه مشتریها میدادن. ;)

به هرحال فکر کنم از دید دیتاسنتر مشکل داشته باشه :)
موفق باشی

Warez-Host.IR
September 12th, 2011, 17:48
سلام
در مورد آفرهایی که دیتاسنتر ارائه میکه به صورت خصوصی برای سرورهای اختصاصی , این مورد را به شخصه دیدم ولی در این مورد اطلاعی ندارم
مشکلی نیست , در مورد بقیه دیتاسنترها قرار نمی دم

موفق باشی

Hostpolis
September 12th, 2011, 18:12
سلام،

فکر می کنم تا الان پاسخ به سوالاتتون رو گرفته باشید. اما خوشحال میشم اگر تمایل داشتید همه سوالات رو تلفنی خدمتتون پاسخ بدم.