PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از مکس نت ای دی اس ال داره؟

dertgtr
September 5th, 2011, 18:21
من از این ای اس پی مزخرف adsl دارم اعصابم رو خرد کردن پینگ بعضی وقت ها به 1600 می رسه سایت ها فقط رفرش میشن باید مودم رو خاموش روشن کنم تا یه سایتی باز بشه بعد دوباره باید خاموش روشن کنم مودم رو . چون اگر این کار رو نکنم سایت ها تو فایرفاکس فقط رفرش میشن و هیچ سایتی باز نمیشه . بیشتر اوقات هم اینترنت ندارم ! پول یه سال رو پرداخت کردم ولی ...
فقط بلدن پول بگیرن !
دوستان به نظر شما چیکار کنم ؟
زنک هم می زنم کسی گوشی رو بر نمی داره !

tar.gz
September 5th, 2011, 18:43
من از این ای اس پی مزخرف adsl دارم اعصابم رو خرد کردن پینگ بعضی وقت ها به 1600 می رسه سایت ها فقط رفرش میشن باید مودم رو خاموش روشن کنم تا یه سایتی باز بشه بعد دوباره باید خاموش روشن کنم مودم رو . چون اگر این کار رو نکنم سایت ها تو فایرفاکس فقط رفرش میشن و هیچ سایتی باز نمیشه . بیشتر اوقات هم اینترنت ندارم ! پول یه سال رو پرداخت کردم ولی ...
فقط بلدن پول بگیرن !
اشتباه شما همون پرداخت یک سالتون بوده.
در مورد ماکس نت میتونید از اینجا سوال کنید:
Adsl / شهر تبريز - P30World Forums (http://forum.p30world.com/showthread.php?t=220031)

Sir.DarKNesS
September 5th, 2011, 19:10
هه اینجا پینگ بره بالا همه جلو isp هستند اون موقع تو پول یک سال رو دادی ؟
الان پینگ 160e اسپید دانلود 210
256 پارس انلاین درسته شهرستان هستیم اما نمایندگی پارس انلاین اومد بهش گفتم خیلی رک پینگ بره بالا قعطی داشته باشه پرت مارو ببندید پول رو برگشت بزنید
شما هم برو ای اس پی پولتو پس بگیر

dertgtr
September 5th, 2011, 19:33
اشتباه شما همون پرداخت یک سالتون بوده.
در مورد ماکس نت میتونید از اینجا سوال کنید:
Adsl / شهر تبريز - P30World Forums (http://forum.p30world.com/showthread.php?t=220031)

من چون کارم با نت جوریه که باید همیشه وصل باشم به نت مجبور بودن یه ساله بگیرم چون وقتی ای اس پی تغییر می کنه یه هفته زمان می بره حداقل تخلیه از یه ای اس پی به دومی
برای همین همیشه یه ساله گرفتم الان سه ساله یه ساله می گیرم به همین دلیل

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

هه اینجا پینگ بره بالا همه جلو isp هستند اون موقع تو پول یک سال رو دادی ؟
الان پینگ 160e اسپید دانلود 210
256 پارس انلاین درسته شهرستان هستیم اما نمایندگی پارس انلاین اومد بهش گفتم خیلی رک پینگ بره بالا قعطی داشته باشه پرت مارو ببندید پول رو برگشت بزنید
شما هم برو ای اس پی پولتو پس بگیر

خوب پول رو پس نمیده که ! من اگر بتونم باقی پولم رو پس بگیرم باید شکر خدا کنم !

Yashost!ng
September 5th, 2011, 20:03
سلام
من از مکس نت 128 نامحدود دارم و راضی هستم 4 ماهه هم دارم استفاده میکنم سرعت دانلود هم 30 الی 40 هست.
البته از شاتل هم 2مگ دارم که خیلی راضی هستم بهترین isp هست به نظر من

چرا عزیز اگر به شرکت حضوری مراجعه کنید قانونا باید مابقی پول شما رو حساب کنند و پس بدن بهتون من یک بار از همارا مابقی رو گرفتم

موفق باشید

dertgtr
September 18th, 2011, 14:37
سلام
من از مکس نت 128 نامحدود دارم و راضی هستم 4 ماهه هم دارم استفاده میکنم سرعت دانلود هم 30 الی 40 هست.
البته از شاتل هم 2مگ دارم که خیلی راضی هستم بهترین isp هست به نظر من

چرا عزیز اگر به شرکت حضوری مراجعه کنید قانونا باید مابقی پول شما رو حساب کنند و پس بدن بهتون من یک بار از همارا مابقی رو گرفتم

موفق باشید

شمایی که از مکس نت ای دی اس ال دارید نت شما هم مثل نت من افتضاحه الان ؟ قبلش رو کاری ندارم الان رو میگم
الان ای پی من از 46 هست قبلا آی پی 109 میدادن . از وقتی ای پی 46 میدن قطع و وصل ! مدام ! یعنی یه فایل یه مگی که می خوام دانلود کنم مثلا تا 10 کیلوبایت میره بعد میشه 0 بایت یه دقیقه ای روی همین 0 بایت می مونه بعد دوباره 10 الی 15 کیلوبایت میشه . این وضعیت نت منه می تونم از روند دانلود این فایل یه مگی فیلم بگیرم بزارم تا همه کیفیت افتضاح مکس نت رو ببینید

salmani
September 18th, 2011, 15:04
سلام من از ماکس نت 128 دارم خیلی هم راضی هستم

dertgtr
September 18th, 2011, 15:59
سلام من از ماکس نت 128 دارم خیلی هم راضی هستم اول ای پی شما 109 هست یا 46 ؟ شما ساکن تبریز هستید یا ارومیه؟ چون فرق می کنه . الان مکس نت اومده به ارومیه ای پی 46 داده چرا نمی دونم ! این ای پی 46 کیفیتش صفره با مسئول فنی اش که صحبت می کنم قبول می کنه و میگه باید بررسی بشه که چرا کیفیت ای پی 46 خرابه !

aghaee
September 18th, 2011, 16:09
فقط بلدن پول بگیرن !

مکس نت! به نظرم حرف نداره
تو شهر بـنــ... (کباب) که نمایندگی داره، واقعا خدماتش خوبه

dertgtr
September 18th, 2011, 16:17
مکس نت! به نظرم حرف نداره تو شهر بـنــ... (کباب) که نمایندگی داره، واقعا خدماتش خوبه شماها که میگشید عالیه برای اینکه اهل تبریز هستید نه ارومیه الان مکس نت در ارومیه نمایندگی زده من بحثم رو ارومیه هست نه تبریز ! بخونید : http://forum.p30world.com/showthread.php?p=6405051#post6405051 تا آخرش بخونید !

aghaee
September 19th, 2011, 09:55
ببین عزیز توی شهر ما سه تا نمایندگی معتبر از شرکت های ارائه دهنده adsl هست

مکس نت
هماراسیستم تبریز
و یکیش هم اسمش خاطرم نیست

خودم از همارا استفاده می کنم، بدک نیست رو هم رفته راضی هستم
منتها هست از دوستانم که adsl مکس نت دارن، با 128 دانلود 25 الی 35 دارن
در حالی که من دانلودم با 128 حدودا 14 الی 20 هست!

با تشکر