PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف بالای رم!!! خواهشا کمک کنید

mahdi66
September 4th, 2011, 17:50
سلام
من یه vps دارم با سیستم centos و رم 2گیگ و فضای 100گیگ
مصرف رم سرویس من بسیار بالاست
من قبلا فایلهای دانلودم روی یک vps ویندوز بود با رم 256 اما حالا فایلهام رو به این vps انتقال دادم که باعث شده رم زیادی مصرف بشه و سایت رو دان کنه
برام خیلی عجیبه که فایلها بیشتر از یک گیگ رم مصرف میکنه حالا میخواستم بدونم باید چیکار کنم که مصرف رم پایین بیاد
چون الان فکر میکنم بخاطر اینکه فایلها روی دایرکت ادمین قرار داره اینجوریه
چیکار کنم که فایلها بصورت مستقل دانلود بشن؟ یعنی یک آیپی جدا بگیرم یا یک پورت جدا برای اینکه فقط فایلهام رو اون آیپی دانلود بشه تا کاری به دایرکت ادمین نداشته باشه و فشاری به رم نیاره
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید
مثل iis که میشد چندتا وب سایت با آیپی های مختلف روش نصب کرد!
آیا این امکان هست؟

mohsen1
September 4th, 2011, 18:03
دستور top رو اجرا کنید و shift+m رو بزنید و خروجی را اینجا بیارید.

poshtiban
September 4th, 2011, 18:05
سلام
من یه vps دارم با سیستم centos و رم 2گیگ و فضای 100گیگ
مصرف رم سرویس من بسیار بالاست
من قبلا فایلهای دانلودم روی یک vps ویندوز بود با رم 256 اما حالا فایلهام رو به این vps انتقال دادم که باعث شده رم زیادی مصرف بشه و سایت رو دان کنه
برام خیلی عجیبه که فایلها بیشتر از یک گیگ رم مصرف میکنه حالا میخواستم بدونم باید چیکار کنم که مصرف رم پایین بیاد
چون الان فکر میکنم بخاطر اینکه فایلها روی دایرکت ادمین قرار داره اینجوریه
چیکار کنم که فایلها بصورت مستقل دانلود بشن؟ یعنی یک آیپی جدا بگیرم یا یک پورت جدا برای اینکه فقط فایلهام رو اون آیپی دانلود بشه تا کاری به دایرکت ادمین نداشته باشه و فشاری به رم نیاره
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید
مثل iis که میشد چندتا وب سایت با آیپی های مختلف روش نصب کرد!
آیا این امکان هست؟

امکان این کار به این صوزتی که مد نظر شماست نیست.
اگر شما فقط روی این vps ۱ سایت دارید و فقط برای هاست دانلود مورد استفاذه قرار می گیره شما احتیاج به کنترل پنل ندارید و فقط با یک وب سرور ساده و کانفیگ درست تا حد زیادی مصرف رم و cpu شما پایین میاد...

mahdi66
September 5th, 2011, 13:00
دستور top رو اجرا کنید و shift+m رو بزنید و خروجی را اینجا بیارید.

من مبتدی هستم منظورتون رو نفهمیدم
این دستور رو کجا اجرا کنم؟

در ضمن من روی این سرور یک سایت هم دارم

ViToN
September 5th, 2011, 13:05
وارد SSH بشید :
و دستور

رو بزنید سپس shift + m و خروجی را قرار بدید