PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپلود سنتر مطمئن

0060
September 4th, 2011, 11:35
سلام میخوام از سرویسهای ویژه ( پولی ) یه اپلود سنتر استفاده کنم واسه اپلود فیلم سریال به نظرتون کدومش مناسبتره ؟

همشون امکان ریموت اپلود دارن درسته ؟؟

پارس اسپیس

آپلود باز

آپلود فا

مدیافایر

tehvps
September 4th, 2011, 11:46
من نظرم روی پارس اسپیس هستش،سرعت دانلود و آپلود خوبی داره

0060
September 4th, 2011, 11:51
من نظرم روی پارس اسپیس هستش،سرعت دانلود و آپلود خوبی داره

آره خوبه ولی توی امکاناتش ریموت آپلود ندیدم نمیدونم این امکان داره یا نه

javadhey
September 4th, 2011, 12:48
پارسااسپیس خیلی بهتره... امکان ریموت آپلود داره و اینکه می تونید به کسانی که فایل شما را دانلود می کنند لینک مستقیم بدید،

0060
September 4th, 2011, 13:04
به درد کار من میخوره ؟ فیلم و سریال بریزم توش حذف نمیکنن از خودشون پرسیدم جواب درست حسابی ندادن

sardarn
September 4th, 2011, 13:07
به درد کار من میخوره ؟ فیلم و سریال بریزم توش حذف نمیکنن از خودشون پرسیدم جواب درست حسابی ندادن

امکان trainbit دارن برای ریموت اپلود

javadhey
September 4th, 2011, 13:13
ترانبیت برای لیچ هست .... که هزینه اون جداست!
به فیلم و سریال که من تا حالا آپ کردم هیچ گیری ندادن! حدود 200گیگ آپ کردم!

0060
September 4th, 2011, 13:24
ممنون از دوستان پس برم همون پارس اسپیس بگیرم :53::53:

sebastian
September 4th, 2011, 13:29
سلام میخوام از سرویسهای ویژه ( پولی ) یه اپلود سنتر استفاده کنم واسه اپلود فیلم سریال به نظرتون کدومش مناسبتره ؟

همشون امکان ریموت اپلود دارن درسته ؟؟

پارس اسپیس

آپلود باز

آپلود فا

مدیافایر

پارسا اسپیس اصلا خوب نیست
یادمه 3 سال پیش فایل هام رو روی پارسا اسپیس آپلود میکردم بعد از اون مدتی که سیستم سایتش رو عوض کرد همه ی لینکهام not found شدند. کلی هم ایمیل زدم بهشون ولی دریغ از یک جواب برای ایمیل
حتی شاید اگه بخواین اون لینک ها رو از سیستم براتون پیدا کنم که خودتون مشاهده کنید

AmirHosein
September 4th, 2011, 14:04
HipFile - Premium File Hosting (http://www.hipfile.com)
من راضیم ازش تورنت لیچ ریموت آپلود و... خیلی خوبه

AriyaDownload
September 4th, 2011, 14:19
پارسا اسپیس اصلا خوب نیست
یادمه 3 سال پیش فایل هام رو روی پارسا اسپیس آپلود میکردم بعد از اون مدتی که سیستم سایتش رو عوض کرد همه ی لینکهام not found شدند. کلی هم ایمیل زدم بهشون ولی دریغ از یک جواب برای ایمیل
حتی شاید اگه بخواین اون لینک ها رو از سیستم براتون پیدا کنم که خودتون مشاهده کنید

کاملا موافقم
من کاربر پریمیوم پارس اسپیس هستم
با اینکه پریمیوم هستم دیدم پند روز پیش واسم میل اومده گفته فایل هاتون تا چند روزه دیگه پاک می شن و گفته پریمیوم کنید
هر چی هم میل می دیم که جواب نمی دن
اگه اپلودسنتر خوب می یخوایی
مدیافایر خوبه
مخصوصا اگه پریمیوم رو فعال کنی
چون هم بهت ریموت اپلود می ده
هم اینکه به کاربران سایتت می تونی تا یه پهنای باندی لینک مستقیم بدی

هیپ فایل رو هم دارم تست می کنم
به نظرم این اپلودسنتر هم خوب هست
فقط تنها بدی که دیدم ازش اینکه از اسکریپت رایگان استفاده می کنه و مدیریت خوبی رویه فایل های اپلود شده نداری
وگرنه تا الان چیزه خاصی ازش ندیدم سرعت دانلودش خوبه من تا 4 مگ ازش دانلود داشتم (کاربر عادی)
درضمن مدیریت خیلی هم فعال هست

در کل رویه مدیافایر نظرم قطعی هست ولی دارم هیپ فایل رو هم تست می کنم
شاید یه اکانت پریمیوم ارش گرفتم :d
تا الان که این هیپ فایل خوب بوده

AmirHosein
September 4th, 2011, 14:37
کاملا موافقم
من کاربر پریمیوم پارس اسپیس هستم
با اینکه پریمیوم هستم دیدم پند روز پیش واسم میل اومده گفته فایل هاتون تا چند روزه دیگه پاک می شن و گفته پریمیوم کنید
هر چی هم میل می دیم که جواب نمی دن
اگه اپلودسنتر خوب می یخوایی
مدیافایر خوبه
مخصوصا اگه پریمیوم رو فعال کنی
چون هم بهت ریموت اپلود می ده
هم اینکه به کاربران سایتت می تونی تا یه پهنای باندی لینک مستقیم بدی

هیپ فایل رو هم دارم تست می کنم
به نظرم این اپلودسنتر هم خوب هست
فقط تنها بدی که دیدم ازش اینکه از اسکریپت رایگان استفاده می کنه و مدیریت خوبی رویه فایل های اپلود شده نداری
وگرنه تا الان چیزه خاصی ازش ندیدم سرعت دانلودش خوبه من تا 4 مگ ازش دانلود داشتم (کاربر عادی)
درضمن مدیریت خیلی هم فعال هست

در کل رویه مدیافایر نظرم قطعی هست ولی دارم هیپ فایل رو هم تست می کنم
شاید یه اکانت پریمیوم ارش گرفتم :d
تا الان که این هیپ فایل خوب بوده
XFileSharing Pro دو نسخه داره رایگان + پولی در ضمن توی:
XFileSharing Pro - file sharing script (http://www.sibsoft.net/xfilesharing.html)
120 دلار لیسانس خود اسکریپ هست + پلاگین هاییی که خریدن:
XFileSharing Pro - file sharing script (http://www.sibsoft.net/xfilesharing.html#mods)
میتونید تیک گزینه هایی که میشناسید بزنید قیمت محاسبه میشه و پلاگین های wupload.com و uploadstation.com که اختصاصی نوشته شده!

0060
September 4th, 2011, 15:20
این سایت واقعا نماینده رسمی مدیافایر؟ چرا هیچ توضیحی نداده فقط چندتا قیمت گذاشته

http://iranmediafire.com/

AriyaDownload
September 4th, 2011, 23:30
این سایت واقعا نماینده رسمی مدیافایر؟ چرا هیچ توضیحی نداده فقط چندتا قیمت گذاشته

نماینده های رسمی مدیافایر تویه سایتش زده شده
این ادرس

http://www.mediafire.com/reseller/index.php#IR

aminwxy
September 5th, 2011, 00:19
برای کار حرفه ای از سیستم های ایرانی استفاده نکن(با عرض پوزش)،چون ساپورت نمی دن و قطع می کنند بدون هیچ گونه خبر یا خسارتی...!

مدیافایر سرورهای خیلی قوی داره

sebastian
September 5th, 2011, 00:24
برای کار حرفه ای از سیستم های ایرانی استفاده نکن(با عرض پوزش)،چون ساپورت نمی دن و قطع می کنند بدون هیچ گونه خبر یا خسارتی...!

مدیافایر سرورهای خیلی قوی داره
کاملا تایید میشه
اصلا با وجود این همه نمایندگی فروش اکانتینگ آپلوسنتر های خارجی دیگه نیازی نیست با همچنین آپلوسنتر هایی که انقدر با وبمستر بازی درمیارن کار کرد