PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت ماهواره ای

vimax
September 4th, 2011, 03:12
سلام
بچه ها کسی میدونه واسه اینکه یه سایت فیلم یا بازی بخوام بزنم چطوری میتونم یه اینترنت قوی واسش جور کنم که دانلود حجیم داشته باشم؟
با ماهواره و دی وی بی میشه؟

moon_3
September 4th, 2011, 03:21
اگر میخوای میتونی آفلاین بگیری که بای کارت رسیور تهیه کنی و به صورت آفلاین فقط دریافت کنی
اگر پارتی داری مجوز بگیر هزینش حدود 2 میلیون تومانه.البته به هرکسی نمیدن این اینترنت پر سرعت رو

REXNET
September 4th, 2011, 03:32
اگر سایت میخوای بزنی برای این کار، قطعا یک سرور یا حداقل فضای هاست دانلود نیاز داری. در نتیجه میتونی از خود سرور یا هاست ات دانلود کنی روی خود سرور... سرعت اش هم که اصولا اینقدر بالا هست که کفایت کنه. ولی اگر میخوای رو pc خودت دانلود کنی در صورتیکه adsl با پهنای باند مناسب گیر نیاوردی، برو سراغ اینترنت ماهواره ای حالا یا آفلاین (که بهتره اختصاصی برای خودت راه بندازی بخاطر زمانبندی) یا یکطرفه (فقط دانلود، که نسبتا گرون در میاد برات)...

vimax
September 4th, 2011, 03:45
خب توضیح میدید از کجا می تونم بگیرم دوستان؟
من اطلاعاتی در این زمینه ندارم

REXNET
September 4th, 2011, 04:00
دقیقا کدوم مورد شد بالاخره؟!

vimax
September 4th, 2011, 04:29
دانلود آفلاین رو توضیح میدی؟
تجهیزات؟
هزینه؟
ممنونت میشم

WinDesign
September 4th, 2011, 09:07
دانلود آفلاین رو توضیح میدی؟
تجهیزات؟
هزینه؟
ممنونت میشم

تجهیزات:
= سیم به مقدار لازم
= دیش
= ال ان بی
= کارت دی وی بی
= نرم افزار دانلود آفلاین (مثل skynet یا skygrabber)

هزینه:
کارت دی وی بی = شروع از 70 تومان . حداکثر هم فک کنم 200 تومان!

donsaeed
September 4th, 2011, 20:09
تجهیزات:
= سیم به مقدار لازم
= دیش
= ال ان بی
= کارت دی وی بی
= نرم افزار دانلود آفلاین (مثل skynet یا skygrabber)

هزینه:
کارت دی وی بی = شروع از 70 تومان . حداکثر هم فک کنم 200 تومان!

اکانت ها جهت دانلود "Mac" چطور ؟

fas
September 4th, 2011, 20:55
اکانت برای اینترنت انلاین است افلاین نیاز به اکانت نیست :59:

Mohammad_reza
September 4th, 2011, 21:09
می تونید از vps استفاده کنید ... با سرعت های خیلی خوب ... معمولا سرعت دانلود در وی پی اس 8 مگابایت بر ثانیه هست ...

donsaeed
September 5th, 2011, 04:05
اکانت برای اینترنت انلاین است افلاین نیاز به اکانت نیست :59:
هست عزیز جان هست :59:بهش میگن اشتراک از گروه های دانلود آفلاین:111: که پول میدی یک "مک و پید " بهت میدن
که با برنامه اونا مدیریت شده فایل بیاد نه یلخکی.مثلا شنبه ها فیلم جمعه ها بازی . افتاد :-b
یکم تحقیق کن مثلا "زابل بویز"

nasa_de
September 5th, 2011, 04:17
آیا درسته که این نوع فعالیت چ.|.صو.صی حساب میشه؟ و .... :(

trueenzo
September 5th, 2011, 04:55
:دی
نه حساب نمیشه
اون اینترنت دو ظرفه آنلاین هست که حساسه
اینا که بحثشه اینجا جزو اون موارد نمی ره

vimax
September 5th, 2011, 05:48
دوستان ممنون از توضیحاتتون
اما من یه سایت دارم میخوام توش بازی بفروشم نیاز به نت پر سرعت واسه دانلود دارم چون یکی میگفت دی وی بی داشته باشی می تونی بازی فیلم و هر فایلی رو پر سرعت دانلود کنی هم وایمکس دارم هم دی اس ال که کند هستن متاسفانه

Mohammad_reza
September 5th, 2011, 14:24
همونطور که عرض کردم می تونید یک وی پی اس بگیرید و از طریق اون کارهای سایتتون رو انجام بدید برای مدیریتشم یک adsl 512 کافیه ...

vimax
September 5th, 2011, 19:37
خب دوست من میخوام فایل دانلود کنم بدونم توش چیه پکیج کنم نه اینکه شبیه لیچ فقط بیارم روی سرور
مثل سایت های دانلود سنتری که دارند الان کار می کنن

amirk
September 12th, 2011, 01:12
سلام
ببینید اگه شما می خواید توی سایتتون بازی بفروشید نیاز به اینترنت پر سرعت دارید و وی پی اس زیاد به کارتون نمی یاد! فقط جهت دانلود و آپلود کردن و اینکه چک کنید ببینید آیا بازی که قراره دانلود کنید درست هست یا نه!
به نظر من بهتره شما اینترنت پرسرعت با پهنای باند بالا تهیه کنید یا اینکه اکانت بگیرید و با ماهواره دانلود کنید.
دانلود آفلاین هم بهتره که بیخیالش شی!! چون 90 درصد چیزایی که دانلود می شه بدرد بخور نیست ;)