PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی درباره مبین نت

m3hdi
September 4th, 2011, 02:21
با سلام
دوستانی که از سرویس مبین نت استفاده کردند نظرشون درباره کیفیت چیه ؟
پوششی که تو سایت زدن واقعا به همون شکل هست ؟
مینیموم و ماکسیموم سرعت دانلود چه مقداریه ؟

AfaghData
September 4th, 2011, 03:32
سلام
کیفیت عال ، بهترین اینترنت ایران !
بله پوشش حتی بیشتر از نقاطی هست که در سایت زدن و با اضافه شدن بی تی اس ها بیشتر هم میشه ، و در بعضی جاها که مودم بیرونی زده پوشش رو با ایندور هم جواب میده ( بستگی به محل داره ، تست باید بشه )
سرعت واقعی هست ولی افت سرعت به هیچ عنوان نداره ، مثلا اگه میگن 512 واقعا سرعت دانلود بین 70 تا 85 میره ولی به هیچ عنوان کمتر نمیشه بلکه بیشتر میشه ، جمعه ها چون دانلود آزاد هست "ممکنه" بعضی ها افت سرعت داشته باشند اونم حدود 5 کیلوبایت اختلاف هست!
از نظر پایداری اصلا مثل adsl یا خطوط دیگر نیست ! پایداری بالایی داره شاید هر 2 ماه یک بار ، اونم شاید هست! 1 بار قطع بشه طی 2 ساعت و بعد وصل شه! اونم بدلیل تقویت و افزایش بی تی اس ها است!
اصلا نیاز به پشتیبانی خاصی نداره مودم کانفیق شدست ، فقط به برق متصل میکنید و اینترنت استفاده میکنید ، و همان طور که گفتم پایداری شبکش باعث شده که بی دردسر ترین اینترنت تو ایران باشه ، در حال حاظر 35 شهر پوشش داده و طی ماه های آینده قرار است بیشتر هم بشه

AmirHosein
September 4th, 2011, 03:45
افاق دیتای عزیز فکر کنم شما نمایندشون باشید میشه یه سایتی معرفی کنید اگر بخوایم برای تهران خرید کنیم مشکلی نداشته باشیم و اطلاع بتونیم ازش به دست بیاریم؟

m3hdi
September 4th, 2011, 10:29
هدف از تهیه وایمکس استفاده از اون برای لپ تاپ در مناطق مختلف هست ! حلا فرضا حرکت در همون مناطق تحت پوشش یا شاید شهر به شهر
می خواتسم بدونم ارزش تهیه داره ؟ مورد دیگر GPRS ایرانسل بود
می خواستم بدونم نظر شما کدومه ؟!

در جواب امیر : شرکت ارتباطات مبین نت :: تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران :: اینترنت پرسرعت بی سیم :: تلفن اینترنتی :: شبکه های مجازی اختصاصی (http://mobinnet.ir/browse.aspx?CatID=5&ContentID=68)

0037
September 4th, 2011, 11:01
هدف از تهیه وایمکس استفاده از اون برای لپ تاپ در مناطق مختلف هست ! حلا فرضا حرکت در همون مناطق تحت پوشش یا شاید شهر به شهر
می خواتسم بدونم ارزش تهیه داره ؟ مورد دیگر GPRS ایرانسل بود
می خواستم بدونم نظر شما کدومه ؟!

در جواب امیر : شرکت ارتباطات مبین نت :: تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران :: اینترنت پرسرعت بی سیم :: تلفن اینترنتی :: شبکه های مجازی اختصاصی (http://mobinnet.ir/browse.aspx?CatID=5&ContentID=68)

اون طوری که تو سایتشون گفته به کاربر در حال حرکت اجازه ی ارائه ی سرویس ندارن ،

smartieuser
September 4th, 2011, 11:04
اون طوری که تو سایتشون گفته به کاربر در حال حرکت اجازه ی ارائه ی سرویس ندارن ،

بله ! این قانون مال سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور هست

m3hdi
September 4th, 2011, 11:16
بله ! این قانون مال سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور هست
اگه این طور باشه که کلا باید دورش رو خط کشید !
فکر کنم gprs بهتر باشه ، اما به دلیل سرعت کم gprs دنبال وایمکس بودم !

akbari
September 4th, 2011, 11:35
سرویس 128 را استفاده میکنم عالیه تا امروز هم هیچ مشکلی نداشتیم

agarb98
September 4th, 2011, 13:04
بهترین ایرایه دهنده اینترنت در ایران
واقعا تایید میشن کیفیت شک نکنید

DeltaGostar
September 4th, 2011, 13:45
مدیریت شرکت و طراحی و حسابداری و مهندسین و کیفیت عالی داره

بنده خودم پروژه های نصب این شرکت در خراسان رضوی انجام میدهم

irlogo
September 4th, 2011, 14:25
در قم مبین نت با با vp مشکل داره
افت سرعت عجیبه!

m3hdi
September 4th, 2011, 15:26
یعنی دوستان برای وصل شدن حتما نیازه که ثابت باشیم ؟
اگر این طور باشه که دیگه چه اینترنت بی سیمیه !

Sindad
September 4th, 2011, 20:07
ما در اینجا هم وایمکس ایرانسل و هم مبین نت داریم ولی از مبین نت بیشتر راضی هستیم.

m3hdi
September 4th, 2011, 20:13
ما در اینجا هم وایمکس ایرانسل و هم مبین نت داریم ولی از مبین نت بیشتر راضی هستیم.

یعنی دوستان برای وصل شدن حتما نیازه که ثابت باشیم ؟
در این ر ابطه توصیح میدید ؟

Sindad
September 4th, 2011, 20:28
در این ر ابطه توصیح میدید ؟

وایمکس در بین حرکت کار نمی کند و باید ثابت باشید.
ما در شرکت که استفاده می کنیم نسبت به ADSL بیشتر راضی هستم چون نسبت به adsl کمتر قطعی داریم.

m3hdi
September 4th, 2011, 20:56
ممنون
دوستان نظرشون راجع به gprs چیه ؟
ماکسیموم سرعتی که داشتنتد چقدر بوده ؟ می تونیم به عنوان یک اینترنت همراه روش حساب کنیم ؟

AmirHosein
September 4th, 2011, 21:48
ممنون
دوستان نظرشون راجع به gprs چیه ؟
ماکسیموم سرعتی که داشتنتد چقدر بوده ؟ می تونیم به عنوان یک اینترنت همراه روش حساب کنیم ؟
من راضیم ام ازش کلی دانلود انجام میدم 24 ساعته هم وصل هستم سرعتم هم 30 هست با سیم کارت های همراه اول

amirizadi
September 4th, 2011, 22:03
عالی

AfaghData
September 4th, 2011, 23:06
دوستانی که اطلاعاتی ندارن لطفا و خواهشن جواب های بی مورد ندن ! البته خیلی عذر میخوام !!!!

[/URL][URL="http://www.webhostingtalk.ir/member/24005/"]0037 (http://www.webhostingtalk.ir/member/13141/)

مثلا این کاربر گفته در حال حرکت اجازه استفاده ندارین!! میشه بگید از کجا این جمله در اومده؟ شما خبر دارید که وایمکس مودمی داره واسه حرکت و همون مودم های داخلی 110 تومانی تا سرعت 80 تا مشاین جواب میده؟

و >> m3hdi (http://www.webhostingtalk.ir/member/13141/)

شما هم بهتره اول در مورد ساختار جی پی ار اس و وایمکس تحقیق کنید بعد با هم مقایسه کنید!
حرف شما مثل این میمونه که وایمکس با ADSL ندونید فرقش چیه:59:

امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشید اینجا بگم بهتره پیش چندین نفر دیگه اطلاعات اشتباه بدید
(http://www.webhostingtalk.ir/member/13141/)

0037
September 5th, 2011, 00:08
دوستانی که اطلاعاتی ندارن لطفا و خواهشن جواب های بی مورد ندن ! البته خیلی عذر میخوام !!!!

[/URL][URL="http://www.webhostingtalk.ir/member/24005/"]0037 (http://www.webhostingtalk.ir/member/13141/)

مثلا این کاربر گفته در حال حرکت اجازه استفاده ندارین!! میشه بگید از کجا این جمله در اومده؟ شما خبر دارید که وایمکس مودمی داره واسه حرکت و همون مودم های داخلی 110 تومانی تا سرعت 80 تا مشاین جواب میده؟

شما هم بهتره اول در مورد ساختار جی پی ار اس و وایمکس تحقیق کنید بعد با هم مقایسه کنید!

امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشید اینجا بگم بهتره پیش چندین نفر دیگه اطلاعات اشتباه بدید

من اینو از خودم که در نیاوردم ، دقیقاً توی سایت خوندم ، و دوستمون هم فکر کنم نیاز به استفاده در حال حرکت و بین شهرها داشتن برای همین گفتم ، اگر اشتباه متوجه شدیم شما لطف کن واضح توضیح بده هممون استفاده کنیم.

http://mobinnet.ir/browse.aspx?CatID=4&ContentID=43س: آیا می توان در حال حرکت و جابجایی نیز از خدمات وایمکس مبین نت استفاده نمود؟
ج: فناوری وایمکس با استاندارد 802.16e این امکان را پشتیبانی می نماید ولی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در پروانه به وضوح عنوان نموده است که دارنده پروانه مجاز به ارائه خدمات به مشترکین در حال حرکت نمی باشد.

m3hdi
September 5th, 2011, 00:45

(http://www.webhostingtalk.ir/member/13141/)

دوست عزیز بنده نظر سنجی در مورد وایمکس مبین نت گذاشتم ، که دوستان لطف کرند جواب دادند ، همونطور که گفتم بنده نیاز دارم تا در حرکت هم به اینترنت دسترسی داشته باشم ! شما می گید در حال حرکت امکان داره (نمایندشون هستید!) پس چرا در سایتشون همیچین چیزی رو ذکر کردند که امکان نداره !
و ضمنان بنده تفاوت های gprs و وایمکس رو می دونم! و چون دوستان گفتند امکان حرکت برای وایمکس وجود نداره نظرشون رو در رابطه با gprs پرسیدم.
هدف بنده داشتن دسترسی اینترنت در نقاط مختلف هست. و اگر وایمکس امکان حرکت نداشته باشه فکر می کنم تنها راه gprs باشه

با تشکر

AfaghData
September 5th, 2011, 02:38
ج: فناوری وایمکس با استاندارد 802.16e این امکان را پشتیبانی می نماید!

دوست عزیز شما لازمه بگین میخواین در حال حرکت استفاده کنید؟

شما گفتید نمیشه ! نمیشه نداره ، میشه ولی نیازی هم نیست بگید برای در حال حرکت میخوام یا کارم همش در حال حرکت هست!

مثل این میمونه از سافت لایر سرور بخواین بگیرید بعد موقع ثبت نام بگید ایرانی هستید! چی میشه؟

وایمکس هم ساپورت میکنه در حال حرکت ولی ....نباید بگید ! اینجا ایران است! وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی، ساعت 2:35 بامداد:111:

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:36 AM ----------

واضح توضیح دادم؟:d=))

trueenzo
September 5th, 2011, 03:57
چیزی که هست تغییر مکان در وایمکس جزو اصول اولیه بوده ولی ایران اومده لوکالایز شده و ظاهرا دولت گفته که اگر یوزر محدوده آنتن عوض کرد باید دیتا هم قطع بشه
تا
در حال حرکتش با مجوز و قیمت جداگانه فروخته بشه
:دی
به هر حال ظاهرا در محدوده همان آنتن با حرکت هم پاسخگو هست
بر طبق نظر دوستان هم مبین نت کیفیتش از ایرانسل بالاتر است وهمپنین قیمتش
ظاهرا مبین در درخواست اولیه اصولا بحث حجم رو هم نکرده ولی سازمان گفته که نه باید حجمی باشه و فلان
/o

AfaghData
September 5th, 2011, 10:57
آقا یه ساعت بحث کردیم حرف با سند بزنید دولت کی آخه این حرف و زده؟

بنده 4 تا از مشتری هام 2 تاش بابل مودم از من خریدن + 2 از ساری ! هر 4 تا تو تهران هستند الان و دارن استفاده میکنند :) شما میگی باید دیتا قطع شه ! یکی میگه ممنوع هست و خودتون دوباره گفتید در حال حرکت قیمت بالاتر میفروشن!

یکی بیاد اینجا جای ما بشینه فکر کنم اطلاعاتش بیشتر از ما باشه! ما استعداد نماینده بودن نداریم :دی

trueenzo
September 5th, 2011, 11:16
نتیجه گیری های جالبی بود از 3 جمله ساده من
لطفا دوباره بخونید
اگر متوجه نشدید بفرمایید تا سادش کنم دوباره بگم مختص شما

0037
September 5th, 2011, 11:16

بنده 4 تا از مشتری هام 2 تاش بابل مودم از من خریدن + 2 از ساری ! هر 4 تا تو تهران هستند الان و دارن استفاده میکنند :) شما میگی باید دیتا قطع شه ! یکی میگه ممنوع هست و خودتون دوباره گفتید در حال حرکت قیمت بالاتر میفروشن!

یکی بیاد اینجا جای ما بشینه فکر کنم اطلاعاتش بیشتر از ما باشه! ما استعداد نماینده بودن نداریم :دی

پس این طوری که شما میفرمایید میشه از وایمکس مبین نت در حال حرکت از یک شهر به شهر دیگه و یا در داخل شهر تهران از منطقه ای به منطقه ی دیگر در مکانهایی که پوشش وجود داشته باشه بدون قطعی استفاده کرد ؟

AfaghData
September 5th, 2011, 12:51
بله میشه استفاده کرد به شرطی که بی تی اس ها اون محل ها رو پوشش بدن

0060
September 5th, 2011, 13:25
اینقد از مبین نت گفتید مشتاق شدیم استفاده کنیم ولی انگار پیش ما هنوز نیومده #-o

smartieuser
September 5th, 2011, 13:43
دوستان ! در این موضوع قابل حرکت بودن و این چیزا باید بگم که تکنولوژی وایمکس رو میتونین وقتی در حال حرکت هستید استفاده کنین. اما تنها مشکلی که وجود داره اینه از نظر سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور شما نمیتونید از یک bts به bts دیگری وارد بشین.

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

بنده 4 تا از مشتری هام 2 تاش بابل مودم از من خریدن + 2 از ساری ! هر 4 تا تو تهران هستند الان و دارن استفاده میکنند شما میگی باید دیتا قطع شه ! یکی میگه ممنوع هست و خودتون دوباره گفتید در حال حرکت قیمت بالاتر میفروشن!

شما میتونین یوزری توی مشهد داشته باشید و ایشون بره بابل استفاده کنه ! اما اگه توی ماشینش بذاره و بره گردش توی شهر اینترنتش قطع میشه !!! شما سیگنال دارین و میرین 5 کیلومتر جلوتر و سیگنال رو از بی تی اس جدید میگیرید. این bts جدید شما رو راه نمیده و باید ریست کنین مودمو تا توی bts جدید کانکت بشه !!!

0037
September 5th, 2011, 13:52
دوستان ! در این موضوع قابل حرکت بودن و این چیزا باید بگم که تکنولوژی وایمکس رو میتونین وقتی در حال حرکت هستید استفاده کنین. اما تنها مشکلی که وجود داره اینه از نظر سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور شما نمیتونید از یک bts به bts دیگری وارد بشین.

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

شما میتونین یوزری توی مشهد داشته باشید و ایشون بره بابل استفاده کنه ! اما اگه توی ماشینش بذاره و بره گردش توی شهر اینترنتش قطع میشه !!! شما سیگنال دارین و میرین 5 کیلومتر جلوتر و سیگنال رو از بی تی اس جدید میگیرید. این bts جدید شما رو راه نمیده و باید ریست کنین مودمو تا توی bts جدید کانکت بشه !!!

دقیقاً بحث سر همین موضوع هستش که جناب AfaghData که گویا نماینده مبین نت هستند و اطلاعات کاملتری نسبت به بقیه دارند فرمودند امکان استفاده در حال حرکت از یک منطقه به منطقه ی دیگر بدون قطعی وجود داره.

smartieuser
September 5th, 2011, 14:04
دقیقاً بحث سر همین موضوع هستش که جناب afaghdata که گویا نماینده مبین نت هستند و اطلاعات کاملتری نسبت به بقیه دارند فرمودند امکان استفاده در حال حرکت از یک منطقه به منطقه ی دیگر بدون قطعی وجود داره.

ساده اس ! :دی

1: خوب شدنش باید بشه !
2: قوانین میگه نباید بشه !
3:ا گه شد یعنی شنگول منگول بازی :d

AfaghData
September 5th, 2011, 14:19
دوست عزیز اینکه اجازه نمیده به بی تی اس جدید وصل شه ، ربطی به سازمان رادیویی کشور نداره ! :78:

خود مودم طوری ساخته شده که با متصل شدن به برق یا منبع تغذیه ، مک بی تی اس پیدا میکنه و وصل میشه ! چون از طریق مک متصل میشه باید مودم خاموش و روشن شه تا به بی تی اس جدید وصل شه! شما اگه با نرم افزار هم مک سیستم عامل ویندوز ایکس پی تغییر بدید لازمه یک بار سیستم ری استارت کنید!
حله؟
در مورد شنگول و منگول هم باید بگم ، همه جا میگن به خونگی بیشتر از 128 سرویس نمیدیم ولی همه بالای 256 دارن!=))

اینجا ایران است صدای شنگول و منگول8-}

smartieuser
September 5th, 2011, 15:55
دوست عزیز اینکه اجازه نمیده به بی تی اس جدید وصل شه ، ربطی به سازمان رادیویی کشور نداره !

خود مودم طوری ساخته شده که با متصل شدن به برق یا منبع تغذیه ، مک بی تی اس پیدا میکنه و وصل میشه ! چون از طریق مک متصل میشه باید مودم خاموش و روشن شه تا به بی تی اس جدید وصل شه! شما اگه با نرم افزار هم مک سیستم عامل ویندوز ایکس پی تغییر بدید لازمه یک بار سیستم ری استارت کنید!
حله؟
در مورد شنگول و منگول هم باید بگم ، همه جا میگن به خونگی بیشتر از 128 سرویس نمیدیم ولی همه بالای 256 دارن!

اینجا ایران است صدای شنگول و منگول

نه دوست عزیز. سرویس وایمکس در اصل برای جا به جایی هم میتونه به کار میره ! اگر این طور که شما میگین باشه کلا همه وایمکسی ها باید زیر یک bts باشند. اما این کار نکردن جابه جایی بستگی به تنظیمات اون شرکت داره. توی ایران طبق نظر سازمان تنظیم مقررات رادیویی سشن شما که مثلا روی bts-a هست نمیتونه انتقال پیدا کنه به bts-b.

برای اطلاعات بیشتر 02183869999 ! ببینید خودشون چی میگن ;)

AfaghData
September 5th, 2011, 16:33
الان مثل اینکه شما نگرفتید من چی میگم! مودم های در حال حرکت اصلا تو سایت مبین نت عکس نیست ! مثل رم ریدر میمونه ! اما پشتیبانی ، خنگ تر از اونا آدم نیست! همه کاره مبین نت چینی ها هستند ! تاحالا رفتید ببینید؟
فردا صبح من میرم خواستید بیاین! من زنگ زدم میگم مودم وای فای کار نمیکنه میگه سیگنال دکل ضعیف نیست !؟؟ اینم از وضع پشتیبانیشون=))

zizi90
November 20th, 2011, 12:31
زياد خوب نيست سرعتي كه در عمل استفاده ميكني اوني نيست كه تو سايت زدن خيلي كمتره:52:

Hoomanf
November 21st, 2011, 17:40
این بحث ها چیه میکنید :دی تو ایران از هرجا نت بگیرید یه مشکلی داره :"> یکی پینگش بالاس یکی سرعت نداره یکی قطعی داره و غیره :دی اگه شما هم کارتون طوریه که باید کل روز به نت وصل باشید، پیشنهاد میکنم کارتون رو عوض کنید :دی واقعا تصورشم سخته که رو حساب اینترنتی که اینجا میدن بخوای کار کنی :دی

api
November 21st, 2013, 23:39
با اینکه سرویس 520 رو گرفتم واقعا کند هستش بارها زنگ زدم واعتراض کردم ولی انگار انتن دهی این سرویس در رشت مشگل دارد و از سه تا دکل دو تاش خراب شده ودرست نمیشه و لی بابت این کوتاهی اصلا جوابگو نیستن و فقط پولشونو کامل بابت سرویسی که ندادن میگیرن امیدوارم لااقل یکی از متصدیانش اینو ببینن خدا لعنتتئن کنه

r0ck
November 22nd, 2013, 19:58
تبریز - من مودم جیبی خریدم طرح دار. در کل بد نیست در موقع کار کم شده قطعی داشته باشه ولی تو اپارتمان پبدا کردن انتن مصیبته. سرعت هم کنده ولی کار من رو راه مینداره ولی در کل اگه رایتل کیفیت خوبی داشت و اینقدر قطعی نداشت برای اونایی که اگثرا گوگلی هستن و یه گوشی اندرویدی دارن بسیار مناسبتره.

downloaddl
November 22nd, 2013, 20:08
با اینکه سرویس 520 رو گرفتم واقعا کند هستش بارها زنگ زدم واعتراض کردم ولی انگار انتن دهی این سرویس در رشت مشگل دارد و از سه تا دکل دو تاش خراب شده ودرست نمیشه و لی بابت این کوتاهی اصلا جوابگو نیستن و فقط پولشونو کامل بابت سرویسی که ندادن میگیرن امیدوارم لااقل یکی از متصدیانش اینو ببینن خدا لعنتتئن کنه

تاریخ رو دیدین
؟