PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت وی پی اس های شرکت فرانتورک و پشتیبانیشون چه طور هست

magic
September 4th, 2011, 00:28
با سلام
من میخواستم یه وی پی اس از شرکت فرانتورک خریداری کنم

میخواستم از دوستانی که باهاشون آشنایی داشتند یا کار کردن بپرسم ببینم پیشتیبانی و کیفیت سروراشون چه طور هست و اینکه دیتا سنتر هاشون خوب هستند یا نه
فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://www.faranetwork.ir/)

قزوین هاست
September 4th, 2011, 01:07
عالی هستند.تا به حال مشکلی ازشون ندیده ام.از دوستان اینترنتی هستند

magic
September 4th, 2011, 14:27
دیگه کسی ایشون رو نمیشناخت

mehdisn65
February 3rd, 2012, 12:16
واللا من گرفتم ، 2روزه پدرم در اومده، شایدم شانس منه،
سایت خودشونم که دان شده،
من از بچگی بدشانس بودم:((

faranetwork
February 3rd, 2012, 12:42
واللا من گرفتم ، 2روزه پدرم در اومده، شایدم شانس منه،
سایت خودشونم که دان شده،
من از بچگی بدشانس بودم:((

سایتمون مشکل نداره باز میشه
فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://www.faranetwork.ir/)
مشکلی هم دارین ایمیل بدین تماس بگیرین و.....راههای ارتباطی دیگر!

afsharsystem
February 4th, 2012, 00:17
من ازشون سرویس دارم
خداییش تا الان کمال همکاری رو با من داشتن و حتی کار هایی که در حیطه ی وظیفشون هم نبوده برام انجام دادن
تا الان فوق العاده راضیم ازشون
راجب سایت و این ها هم خوب مشکل برای همه پیش میاد!
امیدوارم هر روز بهتر از دیروز باشند
یا حق

aminhacker
February 5th, 2012, 00:08
مبین از دوستان نزدیک بندست. سالهاست ایشونو میشناسم. از دوستان هنرستانه. ازش سرور و ... ایینا نداشتم اما از همون اول تعهد کاریش خوب و بالا بود.;)

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

فقط با تمام احترامی که قایلم متاسفم که چرا اون پست مخالف ایشون حذف شده. بالاخره همیشه که تمجید و تشویق نمیشه. (کلی گفتم)
نظر مخالف هم حق داره ابراز شه.
اما خول همون طور که گفتم سطح شناختمهمین قدره.

hostarya
February 5th, 2012, 00:28
كلا اين تايپنيگ يه سال پيشه چرا بالا ميارين اخه ولي در كل شركت خوبي هستش:x

RapB0y
February 5th, 2012, 00:40
پشتیبانیشون حرف نداره و سرور هاشونم کیفیت خوبی دارند.

mehdisn65
February 5th, 2012, 09:55
الآن که من 4روزه سرویس گرفتم، هنوز خاموشه سرورم!
به دوست خوبتون بگین ما هم دوسش داریم، فقط این سرور ما رو ردیف کنه،

elyas.as
February 5th, 2012, 10:05
از همه لحاظ تایید میشن ولی در کل مشکل واسه همه پیش میاد
;)

saeed_m27
February 5th, 2012, 10:08
بنده چند سرور دارم غیر از یه بار که مشکل نرم افزاری بود مشکل نداشته ودر کل اوکی هستن دیگه بستگی داره به خودتون واینکه سرور برای چه کاری بخوای در کل تایید میشن

farzadho
February 6th, 2012, 22:53
سلام
بیشتر تحقیق کنید و سرویس تهیه کنید...
قبل از تهیه خوش برخورد و بعد از تهیه متاسفانه...

قزوین هاست
February 7th, 2012, 00:59
مبین واقعا پسر خوبیه؛اگر ج تلفن نداد فکر بد نکنید همچنین یاهو

diges
February 7th, 2012, 02:40
حال نمی کنم با ایشون :71: مخصوصا هر جا می رسن دوتا !! می زنن =p~

masoudgolchin
February 7th, 2012, 08:58
آقای پارسیان تایید میشن ...

farzadho
February 7th, 2012, 12:00
اگر کوچکترین مشکلی پیش بیاد ایشون شروع به تهدید که من الان فرمت میکنم و مشکل از دیتاسنتر بوده و ربطی به من نداره و از این حرف ها...
در صورتی که سرویس دهنده وقتی پول گرفت تازه باید پاسخگو باشه نه اینکه بگه دیتاسنتر ربطی به من نداره!
لازم باشه بیشتر هم در موردشون توضیح میدم...
البته بزودی تمامی ضررهایی که به من از طریق ایشون رسیده بطور کامل رسیدگی میشه و متوجه میشند که ایشون باید پاسخگو باشند نه دیتاسنتر...

p30speed
March 27th, 2012, 14:10
اگر کوچکترین مشکلی پیش بیاد ایشون شروع به تهدید که من الان فرمت میکنم و مشکل از دیتاسنتر بوده و ربطی به من نداره و از این حرف ها...
در صورتی که سرویس دهنده وقتی پول گرفت تازه باید پاسخگو باشه نه اینکه بگه دیتاسنتر ربطی به من نداره!
البته بزودی تمامی ضررهایی که به من از طریق ایشون رسیده بطور کامل رسیدگی میشه و متوجه میشند که ایشون باید پاسخگو باشند نه دیتاسنتر...

کاملا تایید میشه برخوردشون با مشتری خیلی بد. به جایی که ما طلبکار باشیم ایشون طلبکار

بالاخره اگر هم مشکلی هست باید با صبوری پاسخ بدن.نه اینکه بخوان تو سر مشتری بزنند و طلبکار باشند.
حالا بجز مشکلی سرور که الان برای همه دوستان پیش اومده
هفته پیش 48 ساعت سایت ما قطع بود سایت خودشون هم مرخص. ایمیل زدیم بعد 48ساعت پاسخ دادن اینجا پست زدیم تازه گفتن مگه ایمیل نداشتیم مگه اینجا پشتیبانی/
متاسفانه من خودم به شخصه ایشون انتخاب نکردم و ما رو انتقال دادن به ایشون. کاریشم نمیتونم بکنم یا باید قید پول بزنم یا تحملشون کنم.

CityKala.net
March 27th, 2012, 14:15
با سلام
من میخواستم یه وی پی اس از شرکت فرانتورک خریداری کنم

میخواستم از دوستانی که باهاشون آشنایی داشتند یا کار کردن بپرسم ببینم پیشتیبانی و کیفیت سروراشون چه طور هست و اینکه دیتا سنتر هاشون خوب هستند یا نه

کاملا تایید میشه برخوردشون با مشتری خیلی بد. به جایی که ما طلبکار باشیم ایشون طلبکار

بالاخره اگر هم مشکلی هست باید با صبوری پاسخ بدن.نه اینکه بخوان تو سر مشتری بزنند و طلبکار باشند.
حالا بجز مشکلی سرور که الان برای همه دوستان پیش اومده
هفته پیش 48 ساعت سایت ما قطع بود سایت خودشون هم مرخص. ایمیل زدیم بعد 48ساعت پاسخ دادن اینجا پست زدیم تازه گفتن مگه ایمیل نداشتیم مگه اینجا پشتیبانی/
متاسفانه من خودم به شخصه ایشون انتخاب نکردم و ما رو انتقال دادن به ایشون. کاریشم نمیتونم بکنم یا باید قید پول بزنم یا تحملشون کنم.

ببخشید میشه مدرک بیارید چون ما از ایشون سرور اختصاصی خیلی خوش برخورد هستن گاهی اوقات پاسخ تیکت ها دیر میشه ولی در کل خیلی عالی هستند
خیلی جاها شنیدم اینجوری حرفارو ولی عادت کردم تا تجربه نکردم حرفی نزنم

aligoli
March 27th, 2012, 15:48
من از ایشون سروری ندارم ولی یکی از دوستانی که واقعا قبولش دارم ایشون رو معرفی کردند . ایشون هم دقیقا نمیشناسم.

قزوین هاست
March 27th, 2012, 16:22
هر کسی ممکنه واسش مشکل پیش بیاد؛یکم تحمل کنید درست میشه

taghi.karimi
March 27th, 2012, 19:21
درود
در مورد پاسخگوئی آقای پارسیان قبلا یک مورد داشتیم که خوب بود سیستم کاریشون!
اما در این مورد هم میخواستم توضیحی بدم که بعضی از دوستان بسیار کم لطف هستند.مثلا کسی ایپی سرور را بلاک میکند توقع دارد رایگان ایپی دیگر داشته باشد!
یا سرور مجازی خریداری میکند اما توقع دارد سرور ویندوز با رم 128 به او 100 مگابیت سرعت دانلود دهد!یا دیتا سنتر ایپی بلاک میکند و مشتری از چشم سرویس دهند میبیند!
واقعا باید این طرز رفتارها تغییر کند!
خود فروشندگان مشتری هستند!

afsharsystem
March 29th, 2012, 16:23
مبین پسر بسیار خوبیه!
این یه مدت مشکل سرور برای همه پیش اومده یه نگاهی به کل تاپیک ها بندازید متوجه میشید
از لحاظ پاسخگویی هم لحن خوب و منطقی دارن بعید میدونم با مشتری بد حرف بزنن

hadi_am
March 29th, 2012, 16:37
بنده الان 7-8 ماه هستش که از ایشون نمایندگی دارم خیلی خوش رفتار بودن پشتیبانیشونم 3-4 ساعته جواب میده
شاید از تلفن پشتیبانی خوبی ندارند ولی از پورتال بهترین پشتیبانی رو دارند...
قیمتاشونم که خداییش از هر جایی ارزون تر هستش...

Afsarie
March 30th, 2012, 17:15
با سلام.
والا من چند وقت پیش ازشون وی پی اس داشتم همش قطع شد.پشتیبانی هر 30 ساعت یکبار بزور جواب میداد.
اصلا از یک جای دیگر سرور بگیرید بهتره.هم سرور هاشون ضعیف هست و هم پشتیبانی.

saleh_hz
June 9th, 2012, 08:58
فرانتورک کابوسه !
اگه دوس داریم پول کم بدین و مدام قعطی داشته باشین بهترین انتخابه
واقعا کلافه کنندس !

internet
June 9th, 2012, 10:20
الان سه چهار روزه سایت ها قطع هست سایت خودش هم دوون شده خبری ازشون نیست تلفنی ازش ندارید؟

saleh_hz
June 9th, 2012, 11:01
الان سه چهار روزه سایت ها قطع هست سایت خودش هم دوون شده خبری ازشون نیست تلفنی ازش ندارید؟
نه تل ندارم
هرچند اگر هم داشتم فرقی نمیکرد جوابشون مشخصه در حال آپدیت سرور ها هستیم یا داریم سرور انتقال میدیم .
واقعا افتضاحه من تو این 6 ماه که هاست گرفتم حداقل 15 بار قطع شده !

p30speed
June 9th, 2012, 11:10
بله سه روز قطع و ای پی سرورشون هم بلوک شده
پاسخ هم زوری بعد چند بار ایمیل زدن بهم دادن.

قطعی زیاد دیتابیس/ عدم پاسخگویی درست/

internet
June 9th, 2012, 12:41
فعلا سایت من سه چهار روز بالا نمی یاد خبری هم نشده

faranetwork
June 9th, 2012, 13:13
جواب دوستان در اینجا

http://www.webhostingtalk.ir/f57/36247/index2.html#post465179