PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال دامنه های مهر هاست

birjandiya
September 3rd, 2011, 19:17
سلام

من 3 تا دامنه .com و .org در مهر هاست ثبت کردم

چجوری انتقالش بدم؟

Amir.Mansoury
September 3rd, 2011, 19:31
باهاشون تماس بگیرید انجام میدن.

birjandiya
September 3rd, 2011, 19:32
ممنونم - ولی سایتشون واسم بالا نمیاد - میشه شماره شونو لطف بفرمایید؟

Amir.Mansoury
September 3rd, 2011, 19:37
برای من هم بالا نمیادو مشکلی نیست. چند دقیقه صبر کنید مشکل حل میشه.

birjandiya
September 3rd, 2011, 19:51
واسه آی آر چکار کنم ؟؟؟ به نام خودم هست -- میخوام به نام یکی دیگه کنم

Amir.Mansoury
September 3rd, 2011, 19:57
از توی رابط ها میتونید این کار را انجام بدید

Mohammad_reza
September 3rd, 2011, 19:57
با خودشون تماس بگیرید براتون انجام میدن ...

httpserver
September 3rd, 2011, 20:30
کلا این چند روز یک سری از سایت‌ها مشکل داشتن. شاید مربوط به این باشه که درست می‌شه.

sazsaz
September 3rd, 2011, 20:36
مشکل از سرور نیست بعضی از آی اس پی ها اصلا مشکل دارن من خودم مجبور شدم آی اس پی را تغییر بدم

najafi613
September 3rd, 2011, 21:19
مهر هاست چند روزه کلا به هم ریخته بخش پشتیبانی سایت غیر فعال شده
مدت اعتبار دامین من رو به اتمام بود یک هفته پیش هزینه یک ساله دامین رو به حسابشون ریختم تا برای یک سال دیگر تمدید کنم ولی متاسفانه آنقدر طول دادند که مدت دامین من تموم شد و الان دو روزه سایتم باز نمی شود
اگر کسی از مسولین و مدیران این هاست در این سایت عضویت داره لطفا توضیح بده کی مشکلات سایتشون برطرف میشه
من بر اساس تعریف هایی که در همین انجمن از این هاست شده بود رفتم از اونها خرید کردم ولی الان خیلی پشیمانم

moon_3
September 3rd, 2011, 21:54
چرا این مشکل به وجود اومده ؟

birjandiya
September 4th, 2011, 00:08
نمیدونم والا

kingoftehran
September 4th, 2011, 09:16
دوست گرامی
برای انتقال دامنه های آی آر خیلی باید نامه و نامه نگاری کنید و 7200 هر کدام خرج داره.دامنه های کام نیز باید خود مهر هاست مجوز لازم را بهتون بده بعدش حله دیگه به هر جایی می تونید انتقال بدید.

pasargad
September 4th, 2011, 09:27
با سلام

والله من محمدرضا انصاری رو میشناسم و شخص قابل اعتمادی هست. چندین وقته اصلاً دیگه آنلاین نمیشه.
قبلاً هم کار هاستینگ میکرد ولی بعد از مدتی تحویل میداد به یک جای دیگه و میرفت.
این بار ظاهراً تحویل نداده.
قبلا با نام های نگین پارس, مهر نیک بود.
الان هم این سایت رو زد بهشون گفتم امیدوارم بمونی گفتند میمونم همیشه حتی شرکت ثبت کرد اما نمیدونم متأسفانه چرا اینطور شده.
ان شا الله که برگردند و پاسخ گو باشند.

در مورد آی آر هم که فرمودید مشکل دارید و به نام خودتان است دوست عزیزم وارد پانلتان شوید, سپس روی نام دامنه کلیک کنید و در صفحه جدید میتوانید اطلاعات را تغییر دهید.

موفق و موید باشید.

all
September 4th, 2011, 13:10
مدت اعتبار دامین من رو به اتمام بود یک هفته پیش هزینه یک ساله دامین رو به حسابشون ریختم تا برای یک سال دیگر تمدید کنم ولی متاسفانه آنقدر طول دادند که مدت دامین من تموم شد و الان دو روزه سایتم باز نمی شود
اگر کسی از مسولین و مدیران این هاست در این سایت عضویت داره لطفا توضیح بده کی مشکلات سایتشون برطرف میشه
من بر اساس تعریف هایی که در همین انجمن از این هاست شده بود رفتم از اونها خرید کردم ولی الان خیلی پشیمانم

خوب دیگه شما باید ببینی به کدوم هاست بیشتر تو این انجمن حمله و توهین میشه و ازش بد میگن و همونو انتخاب کنی سیستم اینجا اینجوریه

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

متاسفانه تا خودشون نیاند نمیتونید دامین های غیر ir را انتقال بدید