PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیگا اینترنشنال

Akh00nd
September 3rd, 2011, 17:06
سلام

دوستان من می خوام از گیگا سرویس بگیرم (سرویس هاست 10 گیگی ) اما متاسفانه 20 یورو ستاپ فی می گیرن ، و این که فکر کنم پرداخت هاشون فقط سالیانه باشه . یعنی برای بار اول باید 20 + 12*3 یورو که می شه حدود 110 تومان و این یه کم نا جوانمردانه است :دی
با پرشین هویز در میان گذاشتم ، اونها هم ستاپ فی رو می گیرن
( میل زدم ، گفتند ما هیچ جا نمایندگی نداریم ، از جمله ایران ، مگه پرشین هویز نماینده نیست ؟ قضیه چیه ؟ )

می خوام ببینم کسی می تونه برام این سرویس رو با کمترین هزینه بگیره ؟
اگه هزینه ستاپ فی بیاد پایین ، و مشکل پرداخت سالیانه هم حل بشه ، 2 تا 10 گیگی می گیرم .

مرسی
یا حق

pardishosting
September 3rd, 2011, 21:52
این 10 گیگ رو برای چی می خواید ؟؟ کاربردش ؟؟

Akh00nd
September 3rd, 2011, 21:58
یک دو تا سایت استاتیک هست ، فلش ، که هیچی .
یه سایت هست ، قراره پشتیبانی یه نرم افزار باشه ، آپدیت ها + کد فعالسازی از این طریق داده می شه . فعلا در مرحله اول 11000 تا یوزر ( کل یوزرها ، نه بازدید روزانه )
که البته دیدم پرداخت هاش یه ساله هست . ای وب رو هم دیدم ، آی وب هم خوب بود . ای وب نماینده داره ؟

pardishosting
September 3rd, 2011, 22:00
از ایرانی ها می ترسید ؟؟

Akh00nd
September 3rd, 2011, 22:42
فکر می کنم ایرانی ها قیمت شون بالا بزنه
شما افری دارید .
تو این حدود قیمت ، با این مشخصات .

AfaghData
September 3rd, 2011, 22:49
دوست عزیز هیچ دیتاسنتری هیچ نماینده ای در ایران نداره ، از هرکی شنیدی....

اکثرا نماینده فروش هستند ، نماینده فروش با اون چیزی که بهش میگن نماینده دیتاسنتر خیلی فرق داره !

بیشتر وقت ها هم هرکی از یه دیتاسنتر 4 تا سرور میگیره میگه من نماینده هستم<):)

Akh00nd
September 3rd, 2011, 23:07
خب گیگا ، ای وب ، یا حتی هاست گاتور ، نماینده فروش ندارند ؟

shamimi
September 3rd, 2011, 23:10
سرور های ضعیفی از نظر امنیت داره فقط قیمت گولتون نزنه

Akh00nd
September 3rd, 2011, 23:13
سرور های ضعیفی از نظر امنیت داره فقط قیمت گولتون نزنه
کی ؟
گیگا ، ای وب ، یا هاست گاتور ؟

Mohammad_reza
September 3rd, 2011, 23:15
نماینده ی فروش در برنامه affiliate شاید داشته باشند. اما اینکه مستقیماً اطلاعات سرور اصلی دیتاسنترها بعنوان یک ادمین/نماینده دستشون باشه فکر نمی کنم ! اکثرا سرور دارن و خودشون مستقل میفروشن ...

می تونید از هاست کلود یا وی پی اس استفاده کنید با توجه به بازدید . کاربرای زیادتون ...

shamimi
September 3rd, 2011, 23:17
گیگا

Akh00nd
September 3rd, 2011, 23:24
گیگا

گیگا که خیلی بعیده ، چون یه ساله پول می گیره .
یا ای وب ، یا گاتور .
آی وب پنل خیلی خوبی داره

shamimi
September 3rd, 2011, 23:27
دوست عزیز من تا آنجایی که می دونم ضعیف هست
من خودم 3 ساله با کارو کار می کنم و پشتیبانی آپتایم عالیییییییییییییییی
ایــــــــــران هـــــاستینگ | سرور اختصاصي | سرور مجازي | ميزباني وب | ثبت دامنه|تلفن آی پی - صفحه نخست (http://www.irhost.org)
و باهاشون کار می کنم

Akh00nd
September 3rd, 2011, 23:32
بچه ها یه سرور توی ایکس ال دارن ، راضی بودن ازش
ایکس ال هاست نداره ، اما دارم پنل های شما رو یه نگاه می اندازم ببینم چیزی گیرم می اد

تنکس

pardishosting
September 3rd, 2011, 23:37
فکر می کنم ایرانی ها قیمت شون بالا بزنه
شما افری دارید .
تو این حدود قیمت ، با این مشخصات .

10 گیگ رو روی همون هاستی که گرفتید می تونید اپ کنید. نهایتا مصرف بالا بئذ به استاندارد ارتقا بدید یا دو تا شخصی بگیرید. که البته دومی 20 درصد تخفیف داره.

shamimi
September 3rd, 2011, 23:40
بچه ها یه سرور توی ایکس ال دارن ، راضی بودن ازش
ایکس ال هاست نداره ، اما دارم پنل های شما رو یه نگاه می اندازم ببینم چیزی گیرم می اد

تنکس
و کارو حتی cpanel هم آفر میده ازران ولی دیتاسنتر های دیگه 15 ای 20$ می گیرند

Akh00nd
September 3rd, 2011, 23:52
و کارو حتی cpanel هم آفر میده ازران ولی دیتاسنتر های دیگه 15 ای 20$ می گیرند

دوست من امیدوارم از حرف من نارحت نشی . اما ای وب رو با این اصلا نمی شه مقایسه کرد . درسته ؟

pardishosting
September 3rd, 2011, 23:54
دور و بر ای وب نرو...

Akh00nd
September 4th, 2011, 00:07
دور و بر ای وب نرو...

چرا ؟
سرویست رو دارم الان تست می کنم ، تا الان که راضی بودم ، تنکس

pardishosting
September 4th, 2011, 00:21
من کاری به سرویس خودم ندارم ... اگه خدای نکرده راضی هم نبودی باز دور و بر ای وب نرو. خیلی اذیت می کنند. بی برنامه ، بیسواد .

Akh00nd
September 4th, 2011, 08:29
من آي وب رو نشونشون دادم ؛ چشمشون كه به 600 گيگ بخوره ، ديگه الا و للا همون رو مي خوان .
از لطفت ممنونم . اما خوبي پرداخت يه ماهه همنيه ، مي شه تست كرد .
حالا بذاريد ببينم كار به كجا مي كشه .

amirlord
September 4th, 2011, 08:53
اگر نرم افزار قراره کد رو از طریق URL چک کنه باید دنبال سروری باشید که آپتایم 100% داشته باشه ! یعنی باید CDN باشه . اینجور سرویس هارو با نام Cloud Hosting می شناسند و کمی هم قیمت هاش بالاتر هست . با تشکر

Akh00nd
September 4th, 2011, 09:17
اگر نرم افزار قراره کد رو از طریق URL چک کنه باید دنبال سروری باشید که آپتایم 100% داشته باشه ! یعنی باید CDN باشه . اینجور سرویس هارو با نام Cloud Hosting می شناسند و کمی هم قیمت هاش بالاتر هست . با تشکر

نه ، اصلا قرار نيست نرم افزار دانلود كنه كه ، خود ملت دستي دان مي كنن . كليت قضيه رو گفتم ، كه فايل براي دانلود زير 10 مگ هست

مرسي از تذكرت

amirlord
September 4th, 2011, 09:38
نه ، اصلا قرار نيست نرم افزار دانلود كنه كه ، خود ملت دستي دان مي كنن . كليت قضيه رو گفتم ، كه فايل براي دانلود زير 10 مگ هست

مرسي از تذكرت
عزیز منطورم چیز دیگری بود !

کد فعالسازی از این طریق داده می شه
من نمیدونم کد فعال سازی نرم افزار شما به چه صورت هست ولی اگر قراره از سایت چک کنه این مورد رو گفتم . در کل برای اینجور کار های حساس مواظب انتخابت باش !

Akh00nd
September 4th, 2011, 09:41
منظور من اين بود كه خود اپليكيشن ، آپديت خود كار نداره ، ملت سايت رو چك مي كنن ، مي بينن آپديت داره ، دان مي كنن ران مي كنن ( اميدوارم منظورتون رو درست متوجه شده ام )
مورد دوم اين كه فكر مي كنم كد به اپليكيشن ارسال نمي شه ، ملت بايد دستي وارد كنند ( اين مورد رو مطمئن نيستم )
من درست منظور شما رو متوجه شده بودم ؟

مرسي

amirlord
September 4th, 2011, 09:46
منظور من اين بود كه خود اپليكيشن ، آپديت خود كار نداره ، ملت سايت رو چك مي كنن ، مي بينن آپديت داره ، دان مي كنن ران مي كنن ( اميدوارم منظورتون رو درست متوجه شده ام )
مورد دوم اين كه فكر مي كنم كد به اپليكيشن ارسال نمي شه ، ملت بايد دستي وارد كنند ( اين مورد رو مطمئن نيستم )
من درست منظور شما رو متوجه شده بودم ؟

مرسي
نه متاسفانه ! :d بذارید واضح تر توضیح بدم . مثلا در PHP ما برای این که کد نرم افزار رو از طریق یک سرور دیگه چک کنیم ، میتونیم با cURL مقادیر به Action ارسال کنیم و نتایج رو بگیریم . اگر(if) متغیر $test مساوی 1 بود بذار نرم افزار ران بشه و اگر مساوی 0 بود با فلان صفحه ری دایرکت بشو ! در این صورت اگر سرور داون باشه و مقادیر ارسال نشه عملا نرم افزار از کار میوفته و غیر قابل استفاده میشه !

Akh00nd
September 4th, 2011, 09:49
نه متاسفانه ! :d بذارید واضح تر توضیح بدم . مثلا در PHP ما برای این که کد نرم افزار رو از طریق یک سرور دیگه چک کنیم ، میتونیم با cURL مقادیر به Action ارسال کنیم و نتایج رو بگیریم . اگر(if) متغیر $test مساوی 1 بود بذار نرم افزار ران بشه و اگر مساوی 0 بود با فلان صفحه ری دایرکت بشو ! در این صورت اگر سرور داون باشه و مقادیر ارسال نشه عملا نرم افزار از کار میوفته و غیر قابل استفاده میشه !

خب بابا حرف من هم همينه ديگه :دي
تا جايي كه من مي دونم اپليكيشن ، نه آپديت رو چك مي كنه ، نه كد رو . (›پديت رو مطمئنم ، كد رو شك دارم )
باز اگه فكر مي كنيد من اشتباه فهميدم ، توضيح بديد
مرسي

amirlord
September 4th, 2011, 09:51
خب بابا حرف من هم همينه ديگه :دي
تا جايي كه من مي دونم اپليكيشن ، نه آپديت رو چك مي كنه ، نه كد رو . (›پديت رو مطمئنم ، كد رو شك دارم )
باز اگه فكر مي كنيد من اشتباه فهميدم ، توضيح بديد
مرسي
Ok BAW! :d پس اگر اینا نیست از سرویس دهندگان ایرانی سرویس بگیرید دردسرش کمتره !

Akh00nd
September 4th, 2011, 09:54
Ok BAW! :d پس اگر اینا نیست از سرویس دهندگان ایرانی سرویس بگیرید دردسرش کمتره !

‍دا درست فهميدم منظورتون رو ? :دي d:
به خودم اميدوارم شدم :دي
والا فعلا دارم چند تا رو بررسي مي كنم ، ببينم به كجا مي رسه . يه نموره قيمت هاي ايراني ها بالاتر از خوارج مي زنه ، بچه هاي شركت هم كه حسسساس d: