PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما جای من بودید کدومو انتخاب می کردید؟

tmfar
September 3rd, 2011, 16:11
واقعیتش می خواستم یه لپ تاپ بخرم تا یکی دو هفته میخرم من برندی که همیشه دوست داشتم و پیشنهاد میدادم دل بود و تا حالا نزدیک 10 تا دل هم خریدم برای دوستانم آخریش یک سال و نیم پیش بود که همگی راضین و تا به حال مشکلی پیش نیومده

اما متاسفانه بعضی از دوستان که همینجا هم فعالیت می کنن منو منصرف کردن که دل دیگه خوب نیست و مرجوعی زیاد داره و ASUS گزینه بهتریه موندم بین دو راهی که کدوم انتخاب کنم.

من میخوام بین 1 تا یک و دویست هزینه کنم و حتماً کش سی پی یو 6 باشه و i7 و باطری 9 سل هم داشته باشه

من سه مدل زیر رو دیدم به نظرتون کدومو بالاخره انتخاب کنم ؟

Laptop لپ تاپ Dell دل DELL XPS L502 | کیمیا آنلاین | لپ تاپ نوت بوک (http://kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=219)
Laptop لپ تاپ Dell دل DELL Inspiron 5110 i7-Geforce | کیمیا آنلاین | لپ تاپ نوت بوک (http://kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=443)
Laptop لپ تاپ ASUS ایسوز ASUS K42JY | کیمیا آنلاین | لپ تاپ نوت بوک (http://kimiaonline.com/ui/productdetail.aspx?pid=563)

شما هم اگه مدل خوبی از یه برند دیگه می دونید بفرمایید

armintanha
September 3rd, 2011, 16:53
واقعیتش می خواستم یه لپ تاپ بخرم تا یکی دو هفته میخرم من برندی که همیشه دوست داشتم و پیشنهاد میدادم دل بود و تا حالا نزدیک 10 تا دل هم خریدم برای دوستانم آخریش یک سال و نیم پیش بود که همگی راضین و تا به حال مشکلی پیش نیومده

اما متاسفانه بعضی از دوستان که همینجا هم فعالیت می کنن منو منصرف کردن که دل دیگه خوب نیست و مرجوعی زیاد داره و ASUS گزینه بهتریه موندم بین دو راهی که کدوم انتخاب کنم.

من میخوام بین 1 تا یک و دویست هزینه کنم و حتماً کش سی پی یو 6 باشه و i7 و باطری 9 سل هم داشته باشه

من سه مدل زیر رو دیدم به نظرتون کدومو بالاخره انتخاب کنم ؟

Laptop لپ تاپ Dell دل DELL XPS L502 | کیمیا آنلاین | لپ تاپ نوت بوک (http://kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=219)
Laptop لپ تاپ Dell دل DELL Inspiron 5110 i7-Geforce | کیمیا آنلاین | لپ تاپ نوت بوک (http://kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=443)
Laptop لپ تاپ ASUS ایسوز ASUS K42JY | کیمیا آنلاین | لپ تاپ نوت بوک (http://kimiaonline.com/ui/productdetail.aspx?pid=563)

شما هم اگه مدل خوبی از یه برند دیگه می دونید بفرمایید
دل عمر مفید بیشتری داره
Asus سرعت و پردازندگی بهتر
من لینک های شما رو بازدید نکردم ولی بنظر من بهتر Asus بگیری

AlborzVPS
September 3rd, 2011, 16:55
با سلام

من Dell 5110 دارم خیلی راضی هستم بگیر با خیاله راحت استفاده کن

rsl
September 3rd, 2011, 16:55
به نظر من ایسوس خیلی بهتره ، خودم هم N43Sl دارم که الان 2 ماهه گرفتم واقعاً هم راضی هستم .

arman_2
September 3rd, 2011, 16:57
با سلام
من اون لپتاپ asus رو واسه پسر عموم {البته با اسکرین 15} خریدم.
خیلی راضیه.

moon_3
September 3rd, 2011, 17:02
msi
فقط هزینه قطعات رو میگیره
هیچ هزینه یادی نیست پول تبلیغات و اسم نمیخوره

the_coder
September 3rd, 2011, 17:04
سلام
dell که هیچی
اما asus بستگی به کارت داره
جه سری از asus می خوای
سری k : صدای اسپیکراش خیلی ضعیف هست اما از نظر قیمت و قطعات و نگهداشتن شارژ خوبه
سری n : از نظر صدا و کیفیت تصور خوبه و گرون تره سری k هست(معروفه به سری multimedia)
سری b : گرونه اما از نظر بدنه خیلی قوی هست وسفته
و....
اول کاربردتو مشخص کن تا بشه نظر داد

faranetwork
September 3rd, 2011, 17:13
اگه از من که 19 ساله کارم اینه..میگم هیچکدوم..فقط sony و hp

Milad-H
September 3rd, 2011, 17:30
من 5010 دارم تقریبا تو فاز 5110 هستش
راضیم

MbjHosting
September 3rd, 2011, 17:56
بنده در این لیست شما ASUS را تایید می کنم.
ولی هیچی مثل Apple نمیشه...

delta
September 3rd, 2011, 18:23
در اینکه سونی بهترین انتخاب هست هیچ شک نکنید اما قیمتش گرونتره..
دل رو انتخاب نکن مشکلات فنی و فیزیکی خاصی پیش میاره... دو تا لپ تاپ سفارش دادیدم واسه مشتری یکیش مانیتورش کم نور بود و درست بشو نبود یکی کیبوردش لق میزد!! بخرید ممکنه اولا مشکلی پیش نیاره اما طوری ساخته شده انگار فله ای ساختنش و با وچکترین ضربه ای ایراد رو نشون میده..
acer مارک خوبی هست اما ضریفه...
msi مارک واقعا عالی هست.. کیفیت تصویریش led هست و واقعا شفاف تر از بقیه برندها. تا الان بدی ازش ندیدم و کسی هم بدیشو نگفته..
اینا تجربیاتی هست که از سفارش و خرید برای مشتریان تو مغازه بدست آمده

yekmobile.com
September 3rd, 2011, 18:53
سلام
من امسال چندين لب تاپ گرفت و خودمم الان سه تا لپ دارم كه دوتاشون Asus هستند لب تاپ هاي بسيار خر كاري هستند و قطعات بسيار بالاي دارند مثل تراكتور ميمونند خيلي هم شيك و ارزون هستند.و جزو اولين برند خركار هاي دنياست (البته توي يه بروشور خوندم و نوشته بود منبعشو كه معتبر هم بود)
شك نكن Asus

دل خيلي جواده و ظريف هست و زود هم خراب ميشه البته اگر ميخواي ازش زياد كار نكشي چيزي نميشه

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

در اینکه سونی بهترین انتخاب هست هیچ شک نکنید اما قیمتش گرونتره..
دل رو انتخاب نکن مشکلات فنی و فیزیکی خاصی پیش میاره... دو تا لپ تاپ سفارش دادیدم واسه مشتری یکیش مانیتورش کم نور بود و درست بشو نبود یکی کیبوردش لق میزد!! بخرید ممکنه اولا مشکلی پیش نیاره اما طوری ساخته شده انگار فله ای ساختنش و با وچکترین ضربه ای ایراد رو نشون میده..
acer مارک خوبی هست اما ضریفه...
msi مارک واقعا عالی هست.. کیفیت تصویریش led هست و واقعا شفاف تر از بقیه برندها. تا الان بدی ازش ندیدم و کسی هم بدیشو نگفته..
اینا تجربیاتی هست که از سفارش و خرید برای مشتریان تو مغازه بدست آمده

عزيز سوني تنها پوله ماركشو ميخوره تلويزيونش و لب تاپ و همه چي فقط پول الكي ميگيره اگه يكم بررسي كني خوب متوجه ميشي كه هيچ امكانات اضافه اي نداره مثلا تلويزيون هاي سه بعدي كه داره قيمت چند صد هزار توماني بالا تر داره و عينك هاش وزن بالايي دارند و هزارن مشكل ديگه در برابر ال جي و سامسونگ تنها يكم خوشگله همين اينو مثال زدم همه لوازم سوني تقريبا همينه

asrehosting
September 3rd, 2011, 19:25
به نظرم با 640 تومن راحت یه hp pro book 4530s بخر خودت رو راحت کن !

tmfar
September 3rd, 2011, 20:06
والا باز من گنگ تر شدم نظرات شما دوستان بدین شکل بود

ایسوس : 6 رای

دل : 3 رای

ام اس آی : 2 رای

سونی : 2 رای

اچ پی : 2 رای

واقعیتش من میخوام مثل خر ازش کار بکشم و سرعتش برام مهمه + باطریش واسه همین گفتم که سی پی یو i7 ، و اینکه من خودم دوس دارم طرف دل برم یعنی یه جورایی نمی تونم دل بکنم ازش اما نظرات شما دوستان یه جورایی دل رو در ذهنم لگدمال کرده

دوستان دیگه هم نظراتشونو صادقانه بدون تعصب مطرح کنن

HematYar
September 3rd, 2011, 20:09
من حدود 8 ماهی هست dell xps دارم و کاملا راضی هستم .

the_coder
September 3rd, 2011, 20:13
اگر صدا برات مهم نیست برو یک a42 jp بگیر
از نظر قیافه هم بد نیست ، سی پی یو i7 هم هست گرافیک 2 و 14 اینچم هست

agarb98
September 3rd, 2011, 20:26
Asus

liandata
September 3rd, 2011, 20:32
تقریبا 2 سال هست دارم از دل استفاده میکنم
مثل خ.. دارم ازش کار میکشم :دی
2 بار هم ضربه خورد
تا به حال هیچ مشکلی نداشتم
واقعا راضی هستم .

fanoos
September 3rd, 2011, 22:34
اگه می خوای مثل خر ازش کار بکشی منم Asus پیشنهاد می کنم الان لپ تاپ من 24 ساعته روشنه و به ندرت خاموشش می کنم
Asus G50vt-x5 هست

Mohammad_reza
September 3rd, 2011, 23:04

منم الان 2 ساله یک مدل اچ پی دارم! سری pavilion

یک بار از ارتفاع 1/5 متری افتاد هیچیش نشد حتی ال سی دیش !
خیلی هم راضیم ! اما زود داغ میکنه ...

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

یادم رفت هفته ای 1 ساعت خاموشش می کنم !

baghebahar
September 3rd, 2011, 23:26

ببخشیدا جدا از بحث : شما چند سالتون است که 19 ساله کارتون لپ و .. است ؟:58:
-------------
در مورد خرید برند های نظر من این است asus & msi $ Acer ما با این سه برند کار میکنیم و مشتری هم تا حالا راضی بوده.در مورد برند Dell هم خدمتتون عرض کنم این سری هاش زیاد مشکل هارد دارن و خرابی زیاد داره;;)

tmfar
September 4th, 2011, 00:02
من به این نتیجه رسیدم که دل یکی دو سال قبل خوب بود اما الان دل هایی که میزنن مرجوعی زیاد داره درسته؟