PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ورود به پنل دامین

0060
September 3rd, 2011, 02:28
سلام
دیروز چندتا ایمیل از طرف Directiواسم اومد که فلان دامین شما منتقل شده

Dear Customer,
Your .US Domain Name has been moved to another Customer. You will no longer be able to Manage this Order from your Control Panel.

واسه 2 تا از دامنه ها این ایمل اومد چند ساعت بعد اون سرویس دهنده و نماینده ایرانی ایمیل داد که یه مشکل پیش اومده تا 24 ساعت برطرف میشه ولی الا بیش از 24 ساعت گذشت ایمیلی از طرف نماینده ایرانی اومد که مشکل حل شد ولی باز به پنل ریجستری دامین میخوام وارد شم اینو میده

[t3] Error Message: Invalid Password/Username, or your User account maybe Inactive or Suspended

باید چکار کنم دوتا دامنه اصلی سایتمه که خیلی خیلی خیلی واسم مهم راهی هست که خودم مستقیم پیگیر بشم یا به عهده همون نماینده بزاریم بهتره ؟

Mohammad_reza
September 3rd, 2011, 02:40
ممکنه کار همون نماینده باشه !!! مثل جریان پی سی دانلود ...

0060
September 3rd, 2011, 02:43
ممکنه کار همون نماینده باشه !!! مثل جریان پی سی دانلود ...
حالا ما این وسط باید چکار کنیم دامنه اصلی سایتم اگه از بین بره همه چیزم نابود میشه شرکت تقریبا معتبری هم هست حالا درست نیست اسمشو بیارم ولی واقعا بهم ریختم نمیدونم چکار کنم

Yashost!ng
September 3rd, 2011, 02:45
احتمالا یوزر شما کلان ساسپند شده یا پاک شده / معمولا یوزری که دامنه یا سرویس دارد نمیشه پاکش کرد مگر اینکه دامنه و سرویس های یوزر شما رو انتقال داده باشن سپس پاک کنند.

بهترین راه هم فعلا تماس با شرکت یا فرد میزبان دامنه های شما میباشد

0060
September 3rd, 2011, 02:59
آخه ایمیلی که فرستان مثل اینکه کلی بوده نه فقط واسه من انگار این مشکل واسه همه یوزرهاشون پیش اومده انگار مشکلی با شرکت Directi پیدا کردن حالا این شرکت این حق و داره که با ما اینم کارو بکنه اگه مشکلی با این نماینده داره به ما چه ربطی داره دامین به اسم ما به ایمیل ما ثبت شده نه به اسم این نماینده

Mohammad_reza
September 3rd, 2011, 03:09
احتمالا یوزر شما کلان ساسپند شده یا پاک شده / معمولا یوزری که دامنه یا سرویس دارد نمیشه پاکش کرد مگر اینکه دامنه و سرویس های یوزر شما رو انتقال داده باشن سپس پاک کنند.

بهترین راه هم فعلا تماس با شرکت یا فرد میزبان دامنه های شما میباشد

آخه ایمیلی که فرستان مثل اینکه کلی بوده نه فقط واسه من انگار این مشکل واسه همه یوزرهاشون پیش اومده انگار مشکلی با شرکت Directi پیدا کردن حالا این شرکت این حق و داره که با ما اینم کارو بکنه اگه مشکلی با این نماینده داره به ما چه ربطی داره دامین به اسم ما به ایمیل ما ثبت شده نه به اسم این نماینده

اینقدر خوشبینی هم خوب نیست !!!

اول ایمیل اومده که دامنه تون منتقل شده ! یعنی دیگه مال شما نیست ! بعد هم که نمی تونید وارد بشید ! حتما سعی کنید یک تماس تلفنی با شرکت داشته باشید و ازشون بخواهید دقیقا براتون توضیح بدهند.
الان دی ان اس های دامنه تون تغییر کرده ؟

0060
September 3rd, 2011, 03:13
بله حتما فردا صبح تماس میگیرم

نخیر dns فعلا تغییری نکرده

Mohammad_reza
September 3rd, 2011, 03:21
نخیر dns فعلا تغییری نکرده

خیلی خوبه ... اگه دی ان اس تغییر پیدا کنه که خودتون میئونید چی شده دیگه ...

0060
September 3rd, 2011, 03:25
خیلی خوبه ... اگه دی ان اس تغییر پیدا کنه که خودتون میئونید چی شده دیگه ...

بله قبلا این بلا سرم اومده 23 تا دامنه رو به خاطر عدم رعایت کپی رایت و شکایت یه شرکت ساسپند کردن واسه همین کلا اسم سایتو مجبور شدم عوض کنم حالا از این میترسم باز بلای دفعه قبل سرم بیاد