PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه دامنه ir را به هندل خود انتقال دهيم؟؟؟؟

ali73
September 2nd, 2011, 12:59
سلام من يه دامين ir تو يه سايتي ثبت كردم اما موقع خريد هندل خودمو تو سايت nic وارد نكردم ,,,حالا اگه بخوام دامينم رو انتقال بدم به هندل خودم چيكار بايد بكنم؟؟؟يه تيكت در همين رابطه به پشتيباني سايتي كه از اون دامين رو خريدم زدم اونا در جواب يه رمز دادن نوشتن براي انتقال از اون رمز استفاده كنم...
ميشه يكي بگه چطوري اين كار رو بايد كرد؟؟؟

kingoftehran
September 2nd, 2011, 13:23
با سلام
کلی دردسر داره .نامه و نامه نگاری های خاص خودشا داره و مبلغ 7200 تومان هم باید پرداخت نمایید.

ali73
September 2nd, 2011, 13:34
خوب من اگه بخوام dns هاي دامين رو عوض كنم چيكار بايد بكنم...بايد حتما منتظر پشتيباني بشم تا آنلاين بشه كه اون هم معلوم نيست تا كي آنلاين بشه...
راهي هست بطور دستي dns ها رو عوض كنم؟

kingoftehran
September 2nd, 2011, 15:06
با سلام
دوست گرامی ازشون بخواهید بخش اداری وب سایت و غیره را انتقال بدهند ولی صاجب امتیاز همونا باشند اگر این بخش را انتقال بدهند می تونید خودتون این کارا بکنید

mibfa
September 2nd, 2011, 16:06
سلام

اگر رابط فنی شما باشید میتوانید dns ها را اتغییر دهید

در کل فکر نمیکنم ارسال کارت ملی و درخواست اینقدر سخت باشه که بخوای این کار را نکتی چون زمانی که دامنه شما با ارزش شد برای انتقال با شرکت ثبت کننده بمشکل بر میخورید

Rezash
September 3rd, 2011, 13:46
http://www.webhostingtalk.ir/f25/5614/

ARYACLUB
September 4th, 2011, 00:15
اگر انتقال ندید در دراز مدت به مشکل میخوردید