PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اتصال nttac به میکروتیک

Esi.Online
September 2nd, 2011, 12:30
سلام
یه مشکل دارم تو اتصال ان تی تک به میکروتیک همه کار هاش انجام شده اما موقعی که یه یوزر به میکروتیک وصل میشه
و بعد قطع میکنه برای چند دقیقه اکانتش متصل میمونه وقتی میخاد وصل شه بهش 691 میده میخواستم بدونم مشکلش کجاست !
ممنون میشم راهنمایی کنید

Mohammad_reza
September 2nd, 2011, 13:44
DCPlus! رو نصب کردی ؟

Esi.Online
September 2nd, 2011, 17:45
اصلا حواسم به اون نبود الان نصب میکنم ببینم درست میشه یا نه ممنون که گفتید
راستی اتصال میکروتیک به ان تی تک رو توصیه میکنید ؟

Mohammad_reza
September 2nd, 2011, 18:36
خود میکروتیک ورژن 5 سیستم اکانتینگ فوق العاده ای داره ... احتیاجی به یک سرور مجزا و NTTack نیست ...

fas
September 2nd, 2011, 18:44
nttac فقط نرم افزار حسابداری است همین :71: راحت کانفیگ میشه و قابل استفاده

tanhatar2
September 2nd, 2011, 20:22
خود میکروتیک ورژن 5 سیستم اکانتینگ فوق العاده ای داره ... احتیاجی به یک سرور مجزا و NTTack نیست ...
درسته ولی متاسفانه وقتی که توی ورژن 5 credit میسازی یوزری که با اون ceredit ساخته شده سر موقع قطع نمی کنه ! نمی دونم چرا

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

سلام
یه مشکل دارم تو اتصال ان تی تک به میکروتیک همه کار هاش انجام شده اما موقعی که یه یوزر به میکروتیک وصل میشه
و بعد قطع میکنه برای چند دقیقه اکانتش متصل میمونه وقتی میخاد وصل شه بهش 691 میده میخواستم بدونم مشکلش کجاست !
ممنون میشم راهنمایی کنید
وقتی که شما این 2 تارو یهم وصل می کنی nttack شروع می کنه طبق تایمی که داره یکی یکی چک می کنه که این یوزر وصل هست یا نه
یعنی اگه شما 50 تا آنلاین داشته باشید باید صبر کنید تا نوبت به اون پوزر برسه تا چک بشه و ببینه که طرف آف شده و از لیست پاکش کنه
البته مطمئن نیستم ولی احتمال زیاد همین هست!

httpserver
September 2nd, 2011, 20:28
اگر از خودش تنها استفاده کنی‌ بهتره. فکر نمیکنم زیاد با هم بخونن این دو تا

Mohammad_reza
September 2nd, 2011, 21:06
با نصب دی سی پلاس به احتمال 99درصد مشکل حل میشه