PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 88 دلار پرداخت پیپال یا کردیت کارت واسه خرید نرم افزار

nightman
September 2nd, 2011, 10:48
سلام
من میخام نرم افزاری که در لینک زیر هست رو بخرم کی میتونه انجام بده و برای ۸۸ دلار چقدر باید بدم

Mind Mapping Software | Mind Mapping Made Easy (http://www.innovationgear.com)

(پلیز افراد شناخته شده انجمن فقط >:D<)

shafiei7
September 2nd, 2011, 10:55
سلام
هر دلار 1250 تومان بدون کارمزد.

amirlord
September 2nd, 2011, 11:07
من کرک این نرم افزار رو داشتم اگر خواستی ، در کل به خاطر یه سری مسایل شخصی حالم از این نرم افزار بهم میخوره ! :d ( استادمون مجبور کرد پروژه هامون رو بیاریم روی این ) lol :d

nightman
September 2nd, 2011, 12:20
من کرک این نرم افزار رو داشتم اگر خواستی ، در کل به خاطر یه سری مسایل شخصی حالم از این نرم افزار بهم میخوره ! :d ( استادمون مجبور کرد پروژه هامون رو بیاریم روی این ) lol :d
بله میدونم کرکش هست ولی این نرم افزار کمتر از ۲۰ روز سود زیادی به من رسونده که ترجیح میدم خریدارش کنم

سلام
هر دلار 1250 تومان بدون کارمزد.
ممنون از پاسختون چند تا از آشنایان پیام خصوصی دادن که اگر نشد حتما مزاحم میشیم

zamenhost
September 9th, 2011, 15:52
برای این مبلغ و با قیمت امروز هر دلار 1345 تومان (بدون کارمزد و هزینه های جانبی)

storemaster
September 9th, 2011, 20:08
می تونم انجام بدم با دلاری 1180 با هزار تومان دستمزد خودم واسه انجامش

amirizadi
September 9th, 2011, 20:48
هر دلار 1300
3000 کارمزد

web2
September 9th, 2011, 21:54
می تونم انجام بدم با دلاری 1180 با هزار تومان دستمزد خودم واسه انجامش
سلام

لطفا اطلاعات تماس رو پ خ کنید

nightman
September 9th, 2011, 22:46
سلام
از همه دوستان که به پست ما پاسخ دادن تشکر میکنم
متاسفانه بنده از کاربری با نام کاربر fas خرید کردم فقط به دلیل قیمت پایینی که میدادند بعد فهمیدم ایشون کلاه بر دار بزرگ اميرحسين ضرابيان میباشند که بعد از دریافت ۱۰۸ هزار تومان هیچ پاسخی به من ندادن
اميرحسين ضرابيان
محل سكونت: همدان - میدان دانشگاه - کافی نت پارسیان - امیر حسین ضرابی
09381761955
اسم این شخص رو اگر تو نت سرچ کنید تاپیک های زیادی از کلاه بر داری های این آقا میبینید

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

سلام

لطفا اطلاعات تماس رو پ خ کنید

دوست عزیز قیمتی که این دوستمون میدن اصلا منطقی نیست ۱۰۰ در ۱۰۰ کلاه بر دار هستند بتون قول میدم و به احتمال زیاد اگر مدیران ای پی این شخص رو چک کنند احتمال اینکه همون امیر حسین ضرابیان باشه هست گرون بخرید ولی از یک سایت معتبر خرید کنید نا از یک فرد

Reza.exe
September 9th, 2011, 22:48
سلام
از همه دوستان که به پست ما پاسخ دادن تشکر میکنم
متاسفانه بنده از کاربری با نام کاربر fas خرید کردم فقط به دلیل قیمت پایینی که میدادند بعد فهمیدم ایشون کلاه بر دار بزرگ اميرحسين ضرابيان میباشند که بعد از دریافت ۱۰۸ هزار تومان هیچ پاسخی به من ندادن
اميرحسين ضرابيان
محل سكونت: همدان - میدان دانشگاه - کافی نت پارسیان - امیر حسین ضرابی
09381761955
اسم این شخص رو اگر تو نت سرچ کنید تاپیک های زیادی از کلاه بر داری های این آقا میبینید

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

دوست عزیز قیمتی که این دوستمون میدن اصلا منطقی نیست ۱۰۰ در ۱۰۰ کلاه بر دار هستند بتون قول میدم و به احتمال زیاد اگر مدیران ای پی این شخص رو چک کنند احتمال اینکه همون امیر حسین ضرابیان باشه هست گرون بخرید ولی از یک سایت معتبر خرید کنید نا از یک فرد
این فکر کنم بیستمین باری هست که اسم این فرد را شنیدم
خب چرا شکایت نمی کنید؟
به دادگستری محل خود مراجعه کنید ، یه وکیل پایه یک بگیرید
کمتر از 50 تومن خرج داره !

nightman
September 9th, 2011, 22:52
خب چرا شکایت نمی کنید؟

بله بنده در فکرش هستم گویا تو همین انجمن کلاه بر داری های خیلی زیادی انجام داده

sardarn
September 9th, 2011, 23:09
بله بنده در فکرش هستم گویا تو همین انجمن کلاه بر داری های خیلی زیادی انجام داده

توی اینترنت گشتم یکی آدرس خونش رو گیر اورده بود و از مادرش پولش رو گرفته بود تا شکایت نکنه.می تونید از اون شخص اطلاعاتش رو بگیرید

s.w.a.t.
September 9th, 2011, 23:12
خب چرا شکایت نمی کنید؟
به کجا شکایت کنند ؟

اینجا ایران هست !

sardarn
September 9th, 2011, 23:20
به کجا شکایت کنند ؟

اینجا ایران هست !

این قدر هم بی درو پیکر نیست
اگه یکم بگردی می فهمی بعضی از دوستان شکایت کردند و پولشون رو گرفتند

penguinsjr
September 9th, 2011, 23:40
السلام علیکم
من امیر حسین ضرابیان نیستم.
کلاهبردار هم نیستم.
تازه کارم.
دلار ارزون گیرم اومده. خوب دارم ارزون می فروشم (گیفت کارت)
برای اطمینان خودم از این که مشکلی پیش نیاد حدود دو میلیون تو حسابم دارم واسه اینکه اگه مشکلی پیش اومد پول رو پس بدم.
به هیچ وجه نمی خوام مدیون کسی باشم.
در ضمن من حوری های بهشتی رو از پول دنیا بیشتر دوست دارم.
آی دی یاهو م هم اینه
penguinsjr
الانم آن هستم.

(یه مقدار از این دوستمون ناراحتم که چرا به این راحتی بهم گفتن کلاهبرداز)

nightman
September 9th, 2011, 23:48
السلام علیکم
من امیر حسین ضرابیان نیستم.
کلاهبردار هم نیستم.
تازه کارم.
دلار ارزون گیرم اومده. خوب دارم ارزون می فروشم (گیفت کارت)
برای اطمینان خودم از این که مشکلی پیش نیاد حدود دو میلیون تو حسابم دارم واسه اینکه اگه مشکلی پیش اومد پول رو پس بدم.
به هیچ وجه نمی خوام مدیون کسی باشم.
در ضمن من حوری های بهشتی رو از پول دنیا بیشتر دوست دارم.
آی دی یاهو م هم اینه
penguinsjr
الانم آن هستم.

(یه مقدار از این دوستمون ناراحتم که چرا به این راحتی بهم گفتن کلاهبرداز)

خرید فقط از سایت معتبر آدم ۱۰ درصد گرون تر بخره ولی ریسک نکنه
البته مدل صحبت کردنتون منو یاد دوست این آقای امیر حسین ضرابیان که توی کافی نت به تلفن جواب میداد انداخت هی میگفت ما اینجا امیر حسین نداریم یک بار هم میگفت رفته بیرون :67:

penguinsjr
September 10th, 2011, 00:02
این حرف شما متینه که خرید فقط از سایت معتبر آدم 10 درصد گرون تر بخره
اما این دلیل نمیشه که به من بگید کلاهبردار
تازه یه نام کاربری جدید توی سایت واسه خودم درست کردم واسه اینکه مرتب و رسمی کار کنم storemaster هستش که چند وقت دیگه می خوام تاپیکش رو بزنم(امروز تعطیل بوده و نتونستم با پروایدر تماس بگیرم)
من می خوام اعتبار بدست بیارم.
واسه اطمینان حتی می خواستم اول کردیت کارد رو بدم بعد از پرداخت پولش رو بگیرم اما از اون جایی که این جور معاملات باید آنی باشه (اگه به تعویق انداخته شه و اول پول گرفته شه و پرداخت و .... مشکل شرعی داره) این کار رو نکردم.
بعنی همون موقع که پول به حسابم می یاد من مشخصات پرداخت رو می گم.
یکی از بچه های انجمن هم از من خرید کرده.
ازش اجازه می گیرم و اگه اجازه داد اسمش رو این جا می گم.
واسه این که اطمینان کنه یه 100 دلاری خرید. بعد یه 100 دلاری دیگه سفارش داده که هنوز آماده نشده. بعدشم پیام خصوصی داده بود که اگه 100 دلاری آماده نیشت به حاش 300 دلاری بهش بدم.

the_coder
September 10th, 2011, 00:06
سلام
من باهاتون 1190 تومان حساب می کنم
اگرم مشکلی پیش اومد پولتون رو برگشت میدم و مشکلی از این نظر نیست
موفق باشید

nightman
September 10th, 2011, 00:07
این حرف شما متینه که خرید فقط از سایت معتبر آدم 10 درصد گرون تر بخره
اما این دلیل نمیشه که به من بگید کلاهبردار
تازه یه نام کاربری جدید توی سایت واسه خودم درست کردم واسه اینکه مرتب و رسمی کار کنم storemaster هستش که چند وقت دیگه می خوام تاپیکش رو بزنم(امروز تعطیل بوده و نتونستم با پروایدر تماس بگیرم)
من می خوام اعتبار بدست بیارم.
واسه اطمینان حتی می خواستم اول کردیت کارد رو بدم بعد از پرداخت پولش رو بگیرم اما از اون جایی که این جور معاملات باید آنی باشه (اگه به تعویق انداخته شه و اول پول گرفته شه و پرداخت و .... مشکل شرعی داره) این کار رو نکردم.
بعنی همون موقع که پول به حسابم می یاد من مشخصات پرداخت رو می گم.
یکی از بچه های انجمن هم از من خرید کرده.
ازش اجازه می گیرم و اگه اجازه داد اسمش رو این جا می گم.
واسه این که اطمینان کنه یه 100 دلاری خرید. بعد یه 100 دلاری دیگه سفارش داده که هنوز آماده نشده. بعدشم پیام خصوصی داده بود که اگه 100 دلاری آماده نیشت به حاش 300 دلاری بهش بدم.

شما با ۲ نام کاربری تو سایت کار میکنید؟ این خلاف قوانین هست تا اونجا که میدونم :-o از نظر من یکی که هرکی که اعتباری نداره که بشه بش تکیه کرد کلاه بر داره حالا طرف میخاد بابام باشه میخاد عضو انجمن باشه
خرید فقط از سایت های معتبر که شرکت ثبت شده دارن

penguinsjr
September 10th, 2011, 01:03
یکی رو همین امروز ساختم.
اگه این قضیه خلاف مقرراته به ادمین می گم همین قبلیم رو تغییر بده به storemaster
خوب منم شرکت ثبت شده دارم که:
کارت ملی هم دارم (اگه خواستید شماره اونم می دم)

علت این که اینا رو نگفتم این بود که من تازه کارم و نمی خوام این فعالیت رو فعلا ببرم زیر نظر شرکت و می خوام خصوصی کار کنم فقط همین.

در ضمن اگه شما تهران تشریف دارد دوست دارم شما رو ببینم. (قرار بعد از 24 شهریور بیام تهران)

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

من هم چنان منتظر پاسختون هستم آقا/خانم nightman