PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی وب سایت کمک رسانی آنلاین و درخواست همکاری

S-ARM
September 2nd, 2011, 01:36
خواهش میکنم فقط تا آخر بخونید بعد هر کاری دوست دارید بکنید !

شاید شما هم براتون پیش اومده باشه که به یه سوالی برخورده باشید و میخوایید سریع جوابشا بدونید
اول توی گوگل سرچ میکنید اگه نتیجه نداشت باید توی فوروم های تخصصی خودش به جستجو بپردازید
سامانه آنلاین هلپز با هدف پاسگویی و کمک سریع به کاربران اینترنت فارسی راه اندازی شده

نکته
هدف از این سامانه تجاری نیست و کمک به خودمونه ، کمک به دوست ایرانی من که دنبال یه مطلبه و ممکنه من هم به مشکلاتی بر بخورم که این سامانه بتونه کمکم کنه

حالا برای استارت کار نیاز به کسایی هست که به یه سری مباحث اشراف و تخصص دارند

من میخوام دعوت از کسایی که میتونند توی این سامانه به هموطنانشون کمک کنند به عمل بیارم .

مهم نیست روزانه چقدر آنلاین میشید ، مهم نیست فعالیت کم باشه
قصد این سامانه تجاری نیست ، قصد این سامانه رقابت با بقیه سایت ها نیست ، قصد این سامانه کسب عضو نیست این سامانه فقط در این کلمه خلاصه میشه : کمک به ایرانیا

آدرس پشتیبانی و مشاوره آنلاین رایگان (http://www.onlinehelps.ir) آدرس این سامانه هست
اگر کسی در موضوعی تخصص یا اشراف داره هر چقدر کم ولی میتونه با اپراتور شدن در این سامانه و آنلاین شدن حتی 1 دقیقه در روز کمک به هموطان های خودمون بکنه

موضوعات : دینی،موبایل،کامپیوتر،طراح ی وب سایت،اتومبیل،حیوانات، و هر موضوعی که فکرشا بکنید

REXNET
September 2nd, 2011, 02:05
در صورتیکه یکسری شرایط رو قبول کنید، از طرح شما همه جانبه حمایت می کنیم. با بنده تماس بگیرید.

S-ARM
September 2nd, 2011, 02:06
سلام

چه شرطی؟
پ خ کنید

AriyaDownload
September 2nd, 2011, 02:50
سایت خوبی هست
ایده ی جالبی هست :x

REXNET
September 2nd, 2011, 02:51
پ.خ. شد...