PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی دسترسی به ادمین یک دومین

alfa5xx
September 1st, 2011, 15:59
با سلام.
من یک دومین با این نام ثبت کردم datanetworkiran.tk روی ای پی سرورم ست کردم

, و حالا میخوام بدونم چطوری به ادمین این دومینم دستری داشته باشم.. سایتم رو با wamp server بالا میخواهم بیارم و با iis کار نکردم..

لطفا یک توضیح کامل در مورد دسترسی من به این قسمت از دومینم بدید...
آیا باید اول این دومین رو ایجاد کنم admin@atanetworkiran.tk یا با ساختن دومین خود به خود ایجاد میشه ..

الان میخوام به این قسمت دسترسی داشته باشم چون ssl رو فقط روی admin ، دومین میفرستند

poshtiban
September 1st, 2011, 16:34
با سلام.
من یک دومین با این نام ثبت کردم datanetworkiran.tk روی ای پی سرورم ست کردم

, و حالا میخوام بدونم چطوری به ادمین این دومینم دستری داشته باشم.. سایتم رو با wamp server بالا میخواهم بیارم و با iis کار نکردم..

لطفا یک توضیح کامل در مورد دسترسی من به این قسمت از دومینم بدید...
آیا باید اول این دومین رو ایجاد کنم admin@atanetworkiran.tk یا با ساختن دومین خود به خود ایجاد میشه ..

الان میخوام به این قسمت دسترسی داشته باشم چون ssl رو فقط روی admin ، دومین میفرستند

اگر منظورتون ساختن ایمیل هست با wamp نمی تونید این کار رو انجام بدید و نیاز به mail server دارید.
برای ست کردن دامین در ویندوز اول باید DNS سرور رو اوکی کنید یا هاست رو روی یک هاست دیگه مثلا Cpanel بسازید و DNS هارو زوی اون فرار بدید و سپس با استفاده از Edit DNS zone منتقلش کنید به سرور ویندوز.
بعد از اون در یکی از فایل های wamp باید اسم دامین رو اضافه کنید.