PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بك آپ سايتم

azita
September 1st, 2011, 15:35
سلام دوستان من امروز يه سايتي رو ديدم كه بك آپ سايت من رو براي فروش گذاشته

جريان جيه؟

مرسي

the_coder
September 1st, 2011, 17:20
سلام دوستان من امروز يه سايتي رو ديدم كه بك آپ سايت من رو براي فروش گذاشته

جريان جيه؟

مرسي
سلام
لطفا لینک اون سایت رو بدید
یوزرو پاسورد رو در اختیار کیا گذاشته بودید؟

amirlord
September 1st, 2011, 18:46
سایتتون هک شده و فول بک آپ رو می فروشند . بعضیا این بک آپ هارو میخرند و نیازی نیست بشینن پست ارسال کنند و همچنین یوزر توی دیتابیس هست ، به اصطلاح کلاسشون میره بالا .

Arash999
September 1st, 2011, 18:51
سایتتون هک شده و فول بک آپ رو می فروشند . بعضیا این بک آپ هارو میخرند و نیازی نیست بشینن پست ارسال کنند و همچنین یوزر توی دیتابیس هست ، به اصطلاح کلاسشون میره بالا .

شایدم هک نشده باشه ! احتمال اینکه هاستینگ خیانت کنه هم وجود داره، شاید هاستینگتون معتبر نباشه و متعهد هم نباشه؟ البته شاید !

amirlord
September 1st, 2011, 18:53
شایدم هک نشده باشه ! احتمال اینکه هاستینگ خیانت کنه هم وجود داره، شاید هاستینگتون معتبر نباشه و از این ریسلرها باشه که هیچی هم بلد نیست، و متعهد هم نباشه؟ البته شاید !
به نظر من هک شده ! :114: :d

Arash999
September 1st, 2011, 18:57
به نظر من هک شده ! :114: :d

شاید :d اگه هک شده باشه میشه فهمید. چون بعضیا هک میکنند، هک رو به اسم خودشون ثبت میکنند و سایت رو سریع به حالت اول برمیگردونن !

البته اگه هک شده چطور پسورد پنل هاست رو گیر آورده که بکاپ بگیره ؟؟؟؟؟ مگه با شل میشه بکاپ گرفت؟ :106:

azita
September 1st, 2011, 19:03
دوستان تو اين انجمن

جالب كه مدير سايت دست به اين كار زده

فروش فول بک آپ سایت های پربازدید زیر (http://forum.nullers.ir/showthread.php?tid=2182)

amirlord
September 1st, 2011, 19:03
دوستان تو اين انجمن

جالب كه مدير سايت دست به اين كار زده

فروش فول بک آپ سایت های پربازدید زیر (http://forum.nullers.ir/showthread.php?tid=2182)
پوریا مدیر اصلی نالرز نیست . هک شدید !

the_coder
September 1st, 2011, 19:06
من میگم کار هاستینگ نبوده چون 1 ماه به علت نا معلومی غیب شدن و اینجور ادمایی هم نبودن
خودتون پاسورد رو به کسی ندادید؟

Arash999
September 1st, 2011, 19:08
هاستینگ هاشون مختلفه !

azita
September 1st, 2011, 19:09
اصلا امكان نداره پسورد رو به كسي داده باشم

يعني همه سايت هايي كه اونجا ليست شدن هك شدن ؟

هاست سايت رو ميهن هاسته از بچه هاي ميهن هاست اين حركت بعيده !!

the_coder
September 1st, 2011, 19:09
چک کنید ببینید بقیه سایت هایی که اونجا گذاشته شدن هم از میهن هاست هست

azita
September 1st, 2011, 19:19
الان هويز گرفتم از بين سايت هايي كه اونجا هستن فقط يه سايت ديگه روي مهين هاسته!!

Arash999
September 1st, 2011, 19:25
صفحه دوم برام نمیاد