PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاهکار جدید هتزنر

iNicz.Com
September 1st, 2011, 15:33
پنل موبایل.
خبر خوش برای مشتریان و کسانی که از هتزنر سرور دارند.
حتی وقتی بیرون از خانه هستید.سرور خود را مدیریت کنید.
https://robot-mobile.your-server.de

Arash999
September 1st, 2011, 15:34
به نظرت این چیزا تو ایران فقط یه شوخی نیست؟

iNicz.Com
September 1st, 2011, 15:35
به نظرت این چیزا تو ایران فقط یه شوخی نیست؟
نه :)

Arash999
September 1st, 2011, 15:36
چه عجب

ایـران وی پی اس
September 1st, 2011, 15:42
جناب قنبری در مورد طرز کار باهاشم یکم توضیح میدید؟ یوزر پسورد همون روبات می شه؟

irlogo
September 1st, 2011, 15:50
خدایتان خیر دهد
برادر این موضوع خیلی عالیه، قبلا سر این موضوع خیلی اذیت شده بودم

ایـران وی پی اس
September 1st, 2011, 15:54
بله با همون یوزر پسورد وارد شد خیلی هم عالیه همه چیز داره حتی می تونین تیکت هم ارسال کنید به بخش مربوطه فوق العادست

iNicz.Com
September 1st, 2011, 15:55
جناب قنبری در مورد طرز کار باهاشم یکم توضیح میدید؟ یوزر پسورد همون روبات می شه؟
بله همان یوزر پسورد روبوت رو بدی ردیفه

Maya
September 1st, 2011, 15:55
چیز خیلی جدیدی نیست
دیتاسنتر هایی مثل Singlehop یا softlayer خیلی وقت است همچین امکانی دارند !!

iNicz.Com
September 1st, 2011, 15:58
چیز خیلی جدیدی نیست
دیتاسنتر هایی مثل Singlehop یا softlayer خیلی وقت است همچین امکانی دارند !!
مهم اینکه به خاطر تحریم کسی نمی تونست از این ها استفاده کنه. و همچنین واسه این مهم که تعداد مشتریان هتزنر خیلی بالاتر از مشتریانی هتسش که از این دیتاسنتر ها استفاده می کنند. گفتم که خبر خوش برای مشتریان و کسانی که از هتزنر سرور دارند. نه شما !!!

Maya
September 1st, 2011, 16:18
مهم اینکه به خاطر تحریم کسی نمی تونست از این ها استفاده کنه. و همچنین واسه این مهم که تعداد مشتریان هتزنر خیلی بالاتر از مشتریانی هتسش که از این دیتاسنتر ها استفاده می کنند. گفتم که خبر خوش برای مشتریان و کسانی که از هتزنر سرور دارند. نه شما !!!
http://server1.mayaserver.net:2086
آی پی : 46.4.120.137
بهتر است در مورد چیزی که اطلاع ندارید نظر ندید
و با وجود تحریم ما خیلی وقت است داریم استفاده میکنیم

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

شما واقعا فکر میکنید تعداد مشتریان دیتاسنتر هایی مانند Softlayer یا Singlehop کمتر از هتزنر است ؟ !!!
هتزنر را از هر لحاظی با این دیتاسنتر ها بخواهید مقایسه کنید اصلا دیگه اسم هتزنر دیتاسنتر نیست

iNicz.Com
September 1st, 2011, 16:25
خوب جالبه اگه از اینجا سرور دارید به جای اینکه استقبال کنید دارید خارج از بحث ،صحبت می کنید. ما خودم هم رسلیر رسمی singlehop هستیم . همچنین مثل ما خیلی ها اطلاع دارند که این دیتا سنتر همچین امکاناتی دارند. در نظر بگیرید.هتزنر در مقابل هزینه هایی که برای سرور ها دریافت می کنه . امکانات غیر قابل مقایسه با این دیتاسنتر هایی که میگید داره. فرض کنید چرا singlehop نمیتونه دسترسی kvm بده واقعا این یک ایراد خیلی بزرک هستش.
در مورد حرف بعدی شما هم منظور من مشتری ایرانی بودش .

Maya
September 1st, 2011, 16:28
خوب جالبه اگه از اینجا سرور دارید به جای اینکه استقبال کنید دارید خارج از بحث ،صحبت می کنید. ما خودم هم رسلیر رسمی singlehop هستیم . همچنین مثل ما خیلی ها اطلاع دارند که این دیتا سنتر همچین امکاناتی دارند. در نظر بگیرید.هتزنر در مقابل هزینه هایی که برای سرور ها دریافت می کنه . امکانات غیر قابل مقایسه با این دیتاسنتر هایی که میگید داره. فرض کنید چرا singlehop نمیتونه دسترسی kvm بده واقعا این یک ایراد خیلی بزرک هستش.
در مورد حرف بعدی شما هم منظور من مشتری ایرانی بودش .

بله اگر منظور شما مشتریان ایرانی است بیشتر هاستینگ های ایرانی از این دیتاسنتر دارند استفاده میکنند
اگر بخواهید به نسبت هزینه مقایسه کنید بله هتزنر دیتاسنتر خوبی است و مشکلی ندارد
ولی اگر بحث هزینه و تحریم را کنار بگذارید 100% Singlehop بهتر است

Arash999
September 1st, 2011, 16:29

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

شما واقعا فکر میکنید تعداد مشتریان دیتاسنتر هایی مانند Softlayer یا Singlehop کمتر از هتزنر است ؟ !!!
هتزنر را از هر لحاظی با این دیتاسنتر ها بخواهید مقایسه کنید اصلا دیگه اسم هتزنر دیتاسنتر نیست

هر دیتاسنتر مشتری سرویس های خودش رو داره، با حرف من و شما و دوستان دیگه هم چیزی تغییر نمیکنه.

اما هتزنر سرویس هاش به نظر من خیلی بهتر از دیتاسنترهای آمریکا هست، سرورهای EQ سرورهای خوبی هستند، قیمت خوبی هم دارند، اما Softlayer قیمت های خیلی بالایی داره. من خودم اگه روزی بخوام سرور بگیرم احتمالا هتزنر رو انتخاب کنم.

موفق باشید