PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با WampServer روی VPS

king.james
September 1st, 2011, 03:25
با سلام خدمت دوستان،
هفته پیش یک VPS ویندوزی از ایران هاست (لعنت ا.. علیه) خریداری کردیم که چون من تا به حال با VPS کار نکرده بودم باهاشون مکاتبه کردیم که دامنه رو برامون ست کنن و iis رو با PHP کانفیگ کنن که بابت این موضوع 50تومان از ما گرفتند. بعد بنا به دلایلی من سرویس IIS رو غیر فعال کردم و WampServer نصب کردم حالا موندم چرا با این که DNS Server نصب کردن و با IIS هم مشکلی نبود، چرا الان سایت بالا نمیاد؟
ممنون

atilnic
September 1st, 2011, 03:47
سلام

wamp server الان مشکل داره؟بالا نمیاد؟
جی تالک بنده را ادد کنید تا کمک کنم

با تشکر

king.james
September 1st, 2011, 04:19
سلام

wamp server الان مشکل داره؟بالا نمیاد؟
جی تالک بنده را ادد کنید تا کمک کنم

با تشکر

بله، من فکر می‌کنم که مشکل از WAMP باشه چون با iis مشکلی نبود و سایت بالا میومد، ممنون. آی دی تون رو اد کردم.

okey
November 30th, 2011, 13:37
بله، من فکر می‌کنم که مشکل از WAMP باشه چون با iis مشکلی نبود و سایت بالا میومد، ممنون. آی دی تون رو اد کردم.

سلام .
میشه بپرسم برا چی iis رو عوض کردین ؟

Optimus
November 30th, 2011, 14:02
نگاه کنید تو قسمت سرویس ها ببینید سرویس IIS غیرفعال باشه و سرویس wamp فعال باشه

best74op
December 1st, 2011, 15:54
سلام.احتمال خیلی زیاد به علت تنظیم نبودن apache است.شما آخرین نسخه xampp رو بگیرید و نصب کنید، اگر سایت بالا اومد و کار کرد، اعلام کنید تا اگه دوست داشتید با wamp کار کنید بهتون بگم کجا رو باید ویرایش کنید تا Wamp هم درست کار کنه.اگه xampp هم کار نکرد، باز اعلام کنید تا راه حل دیگه ای ارئه بشه.