PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاربران وایمکس در خطر هستن

armintanha
September 1st, 2011, 02:02
سلام همین الان که دارم به شما پیام میدم نزدیک 100 تا کاربر وایمکس رو هک کردم

09411103926
09411142138
09411196888
09411204153
09411266284
09411281375
09411304321

دوستانی که از مودم های غیر از usb استفاده میکنند بهم پیام شخصی بدم امنیت مودمشون رو تست کنم و ترفند امن کردن رو بهشون اموزش بدم

کاربری که دقایقی پیش توسط من هک شد

HUAWEI BM632w

09411204153@mtnirancell.com
54A51BD93040@mtnirancell.com

Product type BM632w
Device ID 54A51B-8KA8WA1141512395
Hardware version 00040501
Software version V100R001IRNC20B017
Package Date 2011-01-25
WAN MAC 54:A5:1B:D9:30:40
WLAN MAC 54:A5:1B:D9:30:42
System up time 0 day 2 hours 45 minutes 42 seconds

Connection Status Connected
Connect Frequency 3586500KHZ
Connect Bandwidth 5000KHZ
Upload Data Rate 105 bytes/sec
Download Data Rate 346 bytes/sec
Signal Strength 55%
Link Quality(CINR Reuse1) 63%
Link Quality(CINR Reuse3) 87%
CINR Reuse1 22.73dB
CINR Reuse3 27.53dB
RSSI -76.16dBm
UL_FEC 16-QAM(CTC)3/4
DL_FEC 16-QAM(CTC)3/4
BSID 00:00:15:1B:6E:20
POWER 21.95dBm

Statistics Upload Download
Ethernet Bytes 7.923MB 37.217MB

ViToN
September 1st, 2011, 02:10
افرین به شما ..!! شمایی که بلدی بزنی متود رو پیش خودت نگه دار که این باگ پابلیک نشه که فردا روز ایرانسل باگ رو پچ نکنه :| اون موقع شما میمونید بدون تارگت ..!

توصیه میکنم پست ویرایش کنید

AfaghData
September 1st, 2011, 02:14
دوست عزیز لطف کنید تیتر پست به وایمکس ایرانسل تغییر بدید

دوما شما هک نکردی ، اگه کسی رنج آی پی مودم های وایمکس بدست بیاره ، چون آی پی ها لایه سه هستن و به صورت پیشفرض آی پی مودم حالت اختصاصی میگره تا زمانی که مودم خاموش شه و مجدد روشن شه تا دوباره آی پی جدید بگیره اون آی پی هم پینگ میده و هم وارد تنظیمات مودم میشه ، و شما فقط میتونید اطلاعات سیگنال .. مشاهده کنید ، سوما، این اسمش هک نیست ، فضولی در سیستم دیگران هست ، آموزش و یا ترفندی هم نداره که شما بخواین آموزش بدید فقط کافیه پسورد مودم تغییر بدن تا افرادی مثل شما این وسط معرکه نگیرید!

در حالت عادی پسورد و نام کاربری مودم :

admin

admin

هست

armintanha
September 1st, 2011, 02:21

دوما شما هک نکردی ، اگه کسی رنج آی پی مودم های وایمکس بدست بیاره ، چون آی پی ها لایه سه هستن و به صورت پیشفرض آی پی مودم حالت اختصاصی میگره تا زمانی که مودم خاموش شه و مجدد روشن شه تا دوباره آی پی جدید بگیره اون آی پی هم پینگ میده و هم وارد تنظیمات مودم میشه ، و شما فقط میتونید اطلاعات سیگنال .. مشاهده کنید ، سوما، این اسمش هک نیست ، فضولی در سیستم دیگران هست ، آموزش و یا ترفندی هم نداره که شما بخواین آموزش بدید فقط کافیه پسورد مودم تغییر بدن تا افرادی مثل شما این وسط معرکه نگیرید!

admin

admin

هست

طرف خیلی باید بیکار باشه بخواد اینطوری وارد

" + gVarLogin + " (http://2.145.254.7/)
admin
admin
اکانت کسی بشه
نه عزیز اینطوری که تو فکر میکنی من به اطلاعات دسترسی پیدا نمیکنم

smartieuser
September 1st, 2011, 02:22

admin

admin

هست

متاسفانه این مشکل وجود داره

ایـران وی پی اس
September 1st, 2011, 02:26
خیلی وقته پاب شده مثل همون نفوذ به مودم adsl هست ! بیایید من یه آدرس بدم بفرمایید با روش خودتون به قول خودتون هک کنید ! اگه فایروال فعال باشه+ پسورد روتر رو عوض کنید هیشکی نمیتونه بیاد داخل روتر یوزر که مشخصه پسوردم با .... بخونه !

AfaghData
September 1st, 2011, 02:27
دوست عزیز بنده نماینده فعال مبین نت و پر فروش ترین نماینده در استان مازندران هستم اگه اندکی اطلاعات در مورد ..... الان نمایندشون نبودم شما هم.....
باشه شما درست میگین =d>:71:

تیتر تغییر بدید

armintanha
September 1st, 2011, 02:28

ایرنسل با چند ترفند ساده میتونه خطر ***ه شدن اطلاعات کاربرانش رو کمتر کنه ولی چرا اینکارو نمیکنه خدا میدونه

AfaghData
September 1st, 2011, 02:29

حالا یا مشکل یا ....
با روشی که بنده گفتم راحت میشه وارد مودم شد دیگه نیازی نیست یکی بیاد بگه من.....

این جور که استارتر میگه کار بزرگی کردن !8-|

akbari
September 1st, 2011, 02:40
سلام بیا این آی پی هم هک کن یکم فیض ببریم 178.131.143.248 :x

آی پی وایمکس خودم هست :"> برای غریبه نیست. رمز مودم را فراموش کردم این دوستمون هکش کنه یک کمکی به ما کرده . گفته خودشم برای همه ثابت کرده با پیدا کردن رمز ما :x

atilnic
September 1st, 2011, 03:38

آی پی وایمکس خودم هست :"> برای غریبه نیست. رمز مودم را فراموش کردم این دوستمون هکش کنه یک کمکی به ما کرده . گفته خودشم برای همه ثابت کرده با پیدا کردن رمز ما :x
سلام
امکان نداره بتونه!!!
با یوزر و پسورد پیشفرض میتونه فقط
اگرواقعا فراموش کردید
مودم را از پشت ریسیت کنید

با تشکر

armintanha
September 1st, 2011, 03:59

شما کاربر موبین نت هستید... من منظورم ایرانسل بود

تو همین قسمت تایپک همه گفته هام رو میگم چون صوصله بحث با کسی رو ندارم
بنظر من برای اینکه حال کسی رو بگیری باید بفرستی تو فروم تا حالش جا بیاد
سعی میکنم دیگه اینجور موارد رو اطلاع رسانی نکنم چه به ضرر خودم تموم میشه گوره بابای کاربران وایمکس ایرانسل

-
دوستان اگه پست منو خوب خونده باشید گفته بودم پیام خصوصی بدن که به این وسیله کسی اسیب نبینه که دوست عزیز مون AfaghData لطف کردن برای همه به نمایش گذاشتن

دوست عزيز اون اطلاعاتي که دادي هيچ ربطي به هک نداره با اون دستوري که ارسال کردم ميشه اون اطلاعاتي که شما گذاشتيد ، مشاهده کرد!
اولين بار هم بچه هاي شرکت خودمون فهميدن ، براي ريموت شدن به سيستم استفاده ميکرديم
افرين به بچه هاي شرکت شما

ولي بازم ميکنم راه ديگه براي دسترسي به اطلاعات درست کردم
و فقط نياز به کمک يکي از دوستام دارم که اطلاعات رو درست تر و دقيق کنم و دنبال راهي براي جلو گيري
بعد براي شرکت ايرنسل ارسال کنم شايد يه....
-
در باره تايپک هم بگم منظورم چيزي ديگه بود ولي چيز ديگه تايپ کردم که ...
بازم هم اين روشي که شما گفتيد در تايپک گفتيد کاره اشتباه ي بود چون خيلي ها سئو استفاده ميکنند
ميگيد چطوري؟ فقط کافيه طرف مودم رو به صورت اتصال اتوماتيک بزار بعد يه نفر ميتونه بياد از اطلاعاتش بکاب بگير براي خودش رستور کنه..
-
در باره ي کلمه هک که در تاپک بکار بردم
بنظر من هر راه نفوزي رو هک ميگن-اين هم يک روش نفوز به اطلاعات ديگران بود
باسه همين اسمش رو هک گذاشتم....
و........

شبه همگی خوش

Mohammad_reza
September 1st, 2011, 04:08
عجب !!!

حالا بذار این آقا بگه من 1000 نفرو هک می کنم ، چی از شما کم میشه ؟ ...

درضمن یه جوری حرف میزنید انگار این رفیقمون همه رو تهدید به مرگ کرده ! فقط خواسته یک کمکی کرده باشه ، همین ... :113:

AfaghData
September 1st, 2011, 04:09
کاربر نسبتا محترم شما اول فرق پیغام خصوصی و .. متوجه بشین ، دوم تجربه ای شد دیگه جواب بچه های زیر 18 تو این تالار ندم چون ظرفیتشون اندازه سن کم خودشون هست!

شما هم به جای خود شیرینی کار خودتونو انجام بدید ! بد بودن یا خوب بودن کاری رو به من یاد ندید

متاسفم برای...

---------- Post added at 04:09 AM ---------- Previous post was at 04:08 AM ----------

عجب !!!

حالا بذار این آقا بگه من 1000 نفرو هک می کنم ، چی از شما کم میشه ؟ ...

درضمن یه جوری حرف میزنید انگار این رفیقمون همه رو تهدید به مرگ کرده ! فقط خواسته یک کمکی کرده باشه ، همین ... :113:

کمک با ادا کردن فرق داره:113:

Mohammad_reza
September 1st, 2011, 04:28
شما برای خودت متأستف باش که نمی دونی توی جایی که هزاران نفر دارن نوشته هاتو می خونن چطور باید صحبت کنی ...

در ضمن ، با توجه به همون امضای خودتون ، لطفا کمتر صحبت کنید اما .... نگید که هیچ ربطی نداره ... ( پیغام خصوصیو و ... ادا و ... )

---------- Post added at 04:28 AM ---------- Previous post was at 04:26 AM ----------

خوابت میاد برو بخواب خوب ... مجبوری تا این موقع بیدار بمونی بیای ایناا رو بنویسی ؟

AfaghData
September 1st, 2011, 05:16
اگه نصف اون هزار نفر مثل شما باشند ، دیگه نیازی نیست برای کسی درک و فهم توضیح داد ، چون خدا که نتونست ... ما هم نمیتونیم8-|

MagicVps.Com
September 1st, 2011, 06:50
البته یک نکته دیگه در حال حاضر شما کافیه فقط یک مودم ایرانسل داشته باشی و بدون محدودیت از اکانتی که بنام اون مودم هست از یک اکانت دیگه استفاده کنید اگر محدودت مک را فعال کنه با هک شدن و یا داشتن اطلاعات هیچ کاری نمیتونه کسی انجام بده چون فقط باید همون مک ادرس و سریال مودم باشه تا کار بده اکانت
ایرانسل براحتی میتونه این مشکل حل کنه که فقط روی اون مک ادرس مودم فعال باشه اکلانت احتمالا برای اینکه کاربران راحت باشن و همیشه دسترسی به سرویس وایمکس داشته باشن کاربران این قضیه اعمال نکرده من الان خودم 2تا اکانت دارم یکش 128 هست یکش هم 1 مگ هست و مودمهاشون یکی یو اس بی یکی وای فای هست با هر کدوم مودمها وصل بشم اکانتهای اون یکی رو ش میشه وصل شد بدون محدودیت