PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاه برداری هاستینگ خارجی

naseri
August 31st, 2011, 21:24
سلام

من دو سال از یه هاستینگ خارجی هاست خریدم و در نظرم خیلی شرکت معتبری می اومد تا اینکه سال پیش اینا شروع کردن به راه اندازی هاستینگ رایگان و سیستم affiliate-program هم براش تهیه کردن و چون بهشون اعتماد داشتم و فکر میکردم که حتما پرداخت میکنن شروع کردم به تبلیغات گسترده و یه دومین ثبت کردم و یه هاست کوچیک هم خریدم البته با دومین های رایگان هم تبلیغات میکردم برای سایتم قالب هم زدم و لینک عضویت رو با ریفر خودم قرار دادم که عرض چند ماه کلی براشون تبلیغات کردم . الان بعد گذشت این همه وقت رابطشون رو با سایتی که affiliate-program در اون هست رو کامل تکذیب میکنن و میگن که به ما ربط نداره برو به خودشون شکایت کن در حالی که قبلا ها با ایمیل مدیریت اصلی باهام حرف میزدن و حتی هویز هر دو سایت یکیه ! الان با کمک یکی از مدیران هاستینگ ایرانی که باید ازش خیلی تشکر کنم متنی آماده شده که ایشون به انگلیسی ترجمه کردن و تو این تاپیک پستش کردم

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1078006
از کسانی که تو انجمن بالایی عضو هستن تقاضا دارم تو این تاپیک از من دفاع کنن چون واقعا برای این کار وقت گذاشتم و حتی هزینه هم کردم .
داشت یادم میرفت سایت اصلی هاستینگ Host1plus.com هست و سایتی که affiliate-program در اون قرار داره هم Host1free.com هست

ممنون

naseri
September 2nd, 2011, 12:07
دوستان لطفا حمایت کنید