PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش

windowsgame
August 31st, 2011, 17:20
سلام
ببخشین که تاپیک زدم تا سوالاتمو بگم چون نتونستم بگردم و پیدا کنم
من یه کاربر مبتدی توی سرور ویندوز هستم که کلا هیچی ازش نمیدونم ولی خریدمش و یه اشتباه بزرگی انجام دادم
من میتونم با این سرورم فایل آپلود کنم و دیگرون بتونن دانلودش کنن؟میتونم هاست و سایتمو توش بزارم؟ممنون میشم کمکم کنید

باتشکر

sardarn
August 31st, 2011, 17:44
سلام
بله . می تونید روش به آپلود و دانلود بپردازید.

windowsgame
August 31st, 2011, 18:44
میتونین یه ذره آموزش بدین

armintanha
August 31st, 2011, 18:53
سلام
ببخشین که تاپیک زدم تا سوالاتمو بگم چون نتونستم بگردم و پیدا کنم
من یه کاربر مبتدی توی سرور ویندوز هستم که کلا هیچی ازش نمیدونم ولی خریدمش و یه اشتباه بزرگی انجام دادم
من میخواستم اگه امکان داره به من آموزش نحوه ی تنظیم کردین v p n رو بزارین چون نتونستم توی هیچ سایتی بگردم و پیدا کنم یا این که پیدا کردم ولی کار نکردن
یه چیز دیگه هم میخواستم من میتونم با این سرورم فایل آپلود کنم و دیگرون بتونن دانلودش کنن؟میتونم هاست و سایتمو توش بزارم؟ممنون میشم کمکم کنید

باتشکر

۶- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

windowsgame
August 31st, 2011, 19:27
۶- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

عذرخواهی میکنم من این قانون رو نمیدونستم ببخشین

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

میتونین آموزش بزارین؟
چجوری میتونم واسه آپفود فایل بزارم ؟
چجوری سایتامو روش تنظیم کنم؟
باتشکر

armintanha
August 31st, 2011, 19:31
عذرخواهی میکنم من این قانون رو نمیدونستم ببخشین

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

میتونین آموزش بزارین؟
چجوری میتونم واسه آپفود فایل بزارم ؟
چجوری سایتامو روش تنظیم کنم؟
باتشکر

یک کنترول پنل روی وی پی اس نصب کنید

alitalebi
August 31st, 2011, 19:33
قوانین نقض شده
لطفا تاپیک حذف بشه
اینجوری احتمال ***** شدن افزایش زیاد میشه

windowsgame
August 31st, 2011, 20:51
یک کنترول پنل روی وی پی اس نصب کنید
میتونین آموزش بدین و یا یه لینک بدین من دانلود کنم و نصب کنم
خیلی ممنون میشم کمکم کنید

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

کسی نبود؟یکی میتونه یه کنترل پنل به غیر از وبسایت پنل به من بده؟

sardarn
August 31st, 2011, 20:57
میتونین آموزش بدین و یا یه لینک بدین من دانلود کنم و نصب کنم
خیلی ممنون میشم کمکم کنید

توی انجمن بگردید آموزشش هست مثل direcadmin , cpanel و... که البته برای نصبشون باید لایسنس بگیری.

windowsgame
August 31st, 2011, 22:06
کنترل پنل بدون لایسنس واسه ویندوز وجود داره؟من رایگانشو میخواهم راستی نال شده ی این کنترل پنل ها وجود داره؟

alitalebi
August 31st, 2011, 22:31
هنوز این تاپیک بازه ؟
دوستان دستی دستی اقدام به فعالیت در زمینه خلاف قوانین نکنید